Forum Klimatyzacja
Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY (/showthread.php?tid=10343)



Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - Rześki LUFT - 2017-06-13

WItam

Miał ktoś może problem z polaczeniem przez aplikacje WiFi GREE Lomo Luxury?
Siedziałem dzisiaj prawie 2 godziny z klientem i mimo tego ze klimatyzator widac w sieci WiFi to przez sieć 2,4Ghz ani 5Ghz nie moze się polaczyć z aplikacją na telefon.
Testowane na Android i iOS..


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - pasik1002 - 2017-06-15

ja nie maiłem żadnego problemu z podłączeniem robiłeś wszystko tak jak pisze w instrukcji ???


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - Rześki LUFT - 2017-06-15

Tak, ja robilem wg instrukcji na iOS a druga osoba na Androidzie i nic... Chyba musze połączyć sie przez inna sieć WiFi i ewentualnie moduł Wifi klimy wymienic.


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - pol41 - 2017-06-24

Mam tez lomo luxury. Przysiadlem jednego popołudnia do tego tematu. Po kilku piwach stwierdziłem ze nie dam rady. Proba na andku. Udalo mi się tylko bezpośrednio polaczyc tablet z urządzeniem. Nie dalem rady przez wifi. Napisz jak osiągniesz cel


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - kamil.szymczak - 2017-06-24

Ja będę miał na dniach w/w spróbuje z iOS zobaczymy co z tego wyjdzie...


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - Rześki LUFT - 2017-06-25

Ja wymieniem moduł WiFi i zadzialalo... Trzeba pamietac zeby WIfi nie bylo 5Ghz tylko 2,4 i przy laczeniu najpierw polaczyc telefon z klima a pozniej dopiero w programie jest prośba zeby się przelaczyc na WiFi i wszystko dzialaSmile dziala na androidzie i iOS


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - rafal20x - 2018-08-22

Wystarczy kliknąć mode + wifi na pilocie dla restartu AP podczas wyszukiwania urządzenia w aplikacji i działa poprawnie od razu łączy, aplikacja ściągnięta ze strony producenta z kodu QR.


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - chrobry - 2018-09-17

Czy działa u Was sterowanie smartfonem na androidzie poprzez chmurę ? U mnie lokalnie wszystko hula fajnie ale tylko raz udało mi się połączyć będąc poza domem.


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - jimmm - 2019-06-25

Cześć,
działa wam jeszcze sterowanie przez apkę? Ja poległem, mam 2 urządzenia, żadnego z nich żadna aplikacja nie może znaleźć (próbowałem przez Gree+, GreeSmart i WIFI SMart). Co ciekawe, po podłączeniu przez Gree+ klimatyzator mogę pingować z routera...
Będę wdzięczny za sugestie.


Problem z polaczeniem WiFi LOMO LUXURY - ibizpl - 2020-03-21

U mnie sprawę rozwiązało odcięcie prądu na parę sekund, czyli reset jak pc-ta.
Wcześniej miałem podobny problem, za cholerę nie mogłem dodać go do aplikacji a próbowałem kilku różnych, ręcznie i automatycznie, rejon europa i ameryka i nic.
Po resecie poszło od pierwszego strzała - model Gree Amber ale pewnie moduł wifi jest ten sam.