Forum Klimatyzacja
szukam fachowca - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Chłodnictwo (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: szukam fachowca (/showthread.php?tid=10702)



szukam fachowca - dermalt - 2018-01-23

Poszukuję fachowca, który podjąłby się zaprojektowania i wykonania miniaturowego agregatu chłodniczego/ Peltiera (zdam się na sugestie) ważne aby był mobilny, mały i zasilany baterią. Będzie wykorzystany do urządzenia, którego na rynku jeszcze nie ma. Atrakcyjne wynagrodzenie. Wiecej na PRIV.


szukam fachowca - Amfan - 2018-01-24

To pytanie na elektrodę.


szukam fachowca - p.obelix - 2018-01-24

Dlaczego kolega dermalt usuwa swoje posty oraz tematy. Jakim prawem forum klimatyzacja na to pozwala. Jeśli takie rzeczy będą się powtarzać będę musiał usunąć wszystkie swoje posty i się wypisać z szanownego grona. I to nie jest po raz pierwszy że ktoś szuka odpowiedzi dostaję ją a potem usuwa swoje tematy.


szukam fachowca - gadget - 2018-01-24

p.obelix napisał(a):Dlaczego kolega dermalt usuwa swoje posty oraz tematy. Jakim prawem forum klimatyzacja na to pozwala. Jeśli takie rzeczy będą się powtarzać będę musiał usunąć wszystkie swoje posty i się wypisać z szanownego grona. I to nie jest po raz pierwszy że ktoś szuka odpowiedzi dostaję ją a potem usuwa swoje tematy.


Hej też to zauważyłem od pół roku taki stan trwa jak administracją zajął się nasz szanowny stefanbud vel czesio . Niestety stefan się obecnie nudzi i majstruje przy forum .

Potwierdzam czas się gdzieś przenieść. Tak swoją drogą dysponuję wolnym miejscem na serwerku oraz mam dopracowane skrypty forum , od lat społecznie już administruję tym. Więc jak Stefan dasz sobie spokój czy bojkotujemy to forum i zakładamy nowe jak widać jest paru chętnych...

Ps Ciekawe ile ten post będzie wisiał zanim go usunie?


szukam fachowca - p.obelix - 2018-01-24

Fajnie że nie tylko ja to widzę. Forum jest cienkie i tyle tematy administracyjne leżą i kwiczą nikt tu niczego nie pilnuje.


szukam fachowca - gadget - 2018-01-24

Pilnuje tylko nie tego co trzeba, aż dziw że jeszcze nas nie zdjeli ... Tak swoją drogą to dzieje się tyle że nie o wszystkim wiesz, a przynajmniej wielu osobom zależy żebyś nie wiedział. Po prostu interes


Siedzę tutaj już ładnych parę lat kiedyś nawet chciało mi się tutaj pisać, obecnie stwierdziłem że niema sensu dzielić się wiedzą ktoś to przeczyta nauczy się i skasuje post , nie raz już tak było . Wiedza jest w każdej dziedzinie bezcenna i pozwala nawet w słabszych momentach na rynku bez obaw istnieć. To nie jest już forum fachowców piszą tutaj Ci co nic nie wiedzą inni chcą coś sprzedać a jeszcze innym służy do zaistnienia.


Ostatnio miałem okazję dymić z administracją jak ktoś skasował mi post z ultradźwiękowym wykrywaczem nieszczelności ,który miałem w użyciu i słabo działał, "ktoś" skasował posta i za jakiś czas pojawił się nowy post >>>> stefan kupił sobie bardzo nowoczesny wykrywacz ultradzwiękowy ,który okazał się zabawką bo nawet nie gadzetem...

Barbi też chyba ma już dość...


szukam fachowca - p.obelix - 2018-01-24

Akurat kolegę Gadget znam z dawien dawna na tym forum. Chyba jako jedyna prócz Awaxa który tu czasem gości z dawnej ekipy. Widać temat nie znika. Zapewne autor tematu jeszcze tu nie był. Co do autora tematu to zakłada jeden wątek lodowkach i problemach w Afryce jakie mają będąc na misji. Potem usuwa jeden wątek i zakłada drugi o lukratywnym biznesie tworząc takie lodówki. Powinien być ban forum bez stalowych zasad upada.


szukam fachowca - Amfan - 2018-01-25

p.obelix napisał(a):Co do autora tematu to zakłada jeden wątek lodowkach i problemach w Afryce jakie mają będąc na misji. Potem usuwa jeden wątek i zakłada drugi o lukratywnym biznesie tworząc takie lodówki. Powinien być ban forum bez stalowych zasad upada.
Sam się zbanuje na tych lodówkach. Tego typu urządzenia do transportu krwi,surowicy, organów są na rynku. Zbudować to jedno ale dopuścić do obrotu w medycynie to już nie będzie łatwo. Same atesty higieniczne na komponenty zdobywa się długie miesiące. Bez dużego kapitału inwestycyjmego nie przebije się przez rynek .


szukam fachowca - admin_punbb_import1 - 2018-01-26

Szanowni Forumowicze

Wprowadziliśmy zmiany, które częściowo zapobiegną takim sytuacjom.

Pozdrawiam,
Administrator.