Forum Klimatyzacja
klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna (/showthread.php?tid=11032)



klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - yurisan - 2018-08-03

no właśnie - czy tania i porządna istnieje ?
moja mama potrzebuje klimatyzacji do swojego maciupkiego mieszkanka. przestrzeń salonowo-kuchenna to jedynie ok 17 m kw. dlatego potrzebujemy wersji naściennej dwuczęsciowej (w środku wszystko na styk). budżet to 3000zł razem z montażem... no może ja coś doplacę to powiedzmy 3500 maksymalnie. czytałem tu trochę i mówicie że raczej trzba uważać z LG czy Samsungiem - ale czy na pewno ? japończyki Fuji i Mitsubishi wymykają się z tych 3000 trochę a moja mama nie potrzebuje niczego ekstra. ważne żeby sprzęt był w miarę nieawaryjny i żeby był cichy. prosiłbym o rady i konkretne modele bo o klimatyzacjach nie wiem NIC.

z góry dziękuję i pozdrawiam.


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - DBKlima - 2018-08-03

Mitsubishi MSZ-DM25/MUZ-DM25 mieści się w budżecie i jest prostą firmową klimą znanego producenta
ma chłodzenie grzanie osuszanie standardowy inverter .
LG nie polecam, Samsung jest dobry ale tylko wersje komercyjne do domu raczej bym nie polecił do biur tak


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - yurisan - 2018-08-03

fajnie. dzięki za szybką odpowiedź. namierzyłem takie modele za tę samą cenę (ok. 1990 zł za jednostkę) - MSZ-DM25VA i DM35VA. Różnią sie tylko mocą ale pytanie czy na tak małą przestrzeń potrzeba tego dodatkowego 0,65 kW ? Czy są jakieś dodatkowe zalety poza minusem wiekszego rachunku za prąd ?

pozdrawiam


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - DBKlima - 2018-08-03

Tylko nie wpadnij na genialny pomysł kupienia klimatyzacji samemu bo ja osobiście nie zamontował bym jej ci wcale. Kup klimatyzator w firmie która ci sprzeda go z montażem udzieli ci gwarancji oraz zapewni serwis .

DM35 czy DM25 różnica tylko 0,6kW w trybie chłodzenia różnica żadna ale jednak jest .
Znajdź firmę i rozmawiaj dalej .


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - adidas - 2018-08-08

3500 to za dużo.
Za 2500 masz LG z montażem na Allegro. Bez problemu znajdziesz w swojej okolicy ofertę za 3000.
Najważniejsze: klimatyzator inwerterowy, nie potrzeba dużej mocy, wystarczy 2000W. W Twoim przypadku 2kW to też za dużo, ale mniejszych nie produkują. Kup najmniejszy możliwy.


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - DBKlima - 2018-08-08

Na tym forum za wypowiedzenie słowa Alledro powinien być dożywotni banan Tongue Tongue Tongue
Tak przy okazji : 1,6 1,8kW w Mitsubishi przy Multi Tongue


Proponowanego przez ciebie producenta nie chciał bym nawet za darmo, a na alledrogo kupują tylko gimbusy i gimbazy . Normalni ludzie nawet tam nie zaglądają bo tam jest po prostu drogo .
Czy ty kupujesz na aledrogo klimatyzatory ? Raczej nie więc czemu polecasz taki shittttt innym ?
Mogę się założyć że z każdą ceną jaka tam jest 90% użytkowników forum gdyby tylko chciało zrobiło by klientowi szybciej dokładniej lepiej Big Grin :lol: :lol: :lol:


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - radekklimat - 2018-08-08

Gree, tani i dobry a z kwoty przeznaczonej jeszcze reszty zostanie


klimatyzacja mieszkanie 20m - tania i porządna - adidas - 2018-08-09

Jaki sens ma 1,6 jeśli trzeba przepłacić za multisplita?
Dlaczego się boisz Allegro? Ktoś Cię zmusza do kupowania tam?