Forum Klimatyzacja
Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena (/showthread.php?tid=11111)



Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - spirosun - 2018-09-12

Witam wszystkich,

chciałbym zainstalować klimatyzację u siebie w salonie.
Powierzchnia 25m2
montaż prosty - na ten samej scianie klimatyzator oraz inwerter na loggi podwieszony - prąd blisko
Myśle ze 2,5kw spokojnie wystarczy.
Klima będzie uzywana tylko do chłodzenia w ciągu największych upałów, myślę że max 2 miesiące w roku po pracy, wiec max 4h dziennie po powrocie z pracy,Salon nagrzewa się do 30stopni, interesuje mnie schłodzenie do 24 stopni,

Mam kilka wymagań:
Musi być względnie cicha
Musi mieć sterowanie z telefonu z każdego miejsca zebym mógł sobie włączyć ją przed przyjazdem z pracy oraz sterować z innego pomieszczenia (pilot nie musi byc wifi)
Musi wyświetlać temperaturę na obudowie.
Chciałbym żeby była możliwie energooszczędna (inwerterowa?) i tania w eksploatacji (filtry, przeglądy, czynnik itp)
Nie mam wymagań co do marki ale nie chce też jakiegoś klocka na ścianie raz aplikacji na telefon z UI jak przed 10 laty.

Budżet w którym chciałbym się zamknąć to 3000zł ale jak będę mógł cos zyskać wartościowego to mogę dopłacić.

Jak ktoś ma jakieś ciekawe pomysły oraz oferty bądź propozycje to proszę o priv lub w wątku Smile
Nie znam się na tym wiec nie chce szukać firm w google/allegro/olx wolałbym kogoś kto to zrobi tak jak ma być.

Pozdrawiam


Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - radekklimat - 2018-09-13

Poszło pw


Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - Piotr_102 - 2019-02-10

Witam. Z pełnym przekonaniem mogę Tobie polecić firmę [reklama]. działają na terenie Warszawy i okolicach. Sprawdzeni fachowcy o 12 lat w branży. Przyjadą, doradzą, zaprojektują i zamontują. Potem masz u nich serwis. Dowiedz się więcej na [reklama] I masz problem z głowy.


Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - Haurox91 - 2019-02-10

Fachowa firma musi się reklamować na forum branżowym ?


Montaż klimatyzacji Warszawa - doradztwo oraz wycena - DBKlima - 2019-02-11

spirosun napisał(a):Witam wszystkich,

chciałbym zainstalować klimatyzację u siebie w salonie.
Powierzchnia 25m2
montaż prosty - na ten samej scianie klimatyzator oraz inwerter na loggi podwieszony - prąd blisko
Myśle ze 2,5kw spokojnie wystarczy.
Klima będzie uzywana tylko do chłodzenia w ciągu największych upałów, myślę że max 2 miesiące w roku po pracy, wiec max 4h dziennie po powrocie z pracy,Salon nagrzewa się do 30stopni, interesuje mnie schłodzenie do 24 stopni,

Mam kilka wymagań:
Musi być względnie cicha
Musi mieć sterowanie z telefonu z każdego miejsca zebym mógł sobie włączyć ją przed przyjazdem z pracy oraz sterować z innego pomieszczenia (pilot nie musi byc wifi)
Musi wyświetlać temperaturę na obudowie.
Chciałbym żeby była możliwie energooszczędna (inwerterowa?) i tania w eksploatacji (filtry, przeglądy, czynnik itp)
Nie mam wymagań co do marki ale nie chce też jakiegoś klocka na ścianie raz aplikacji na telefon z UI jak przed 10 laty.

Budżet w którym chciałbym się zamknąć to 3000zł ale jak będę mógł cos zyskać wartościowego to mogę dopłacić.



Pozdrawiam
Twoje założenia 3000 zł spełnia każdy Chiński producent .
Pozostałe spełniają klimatyzatory 3,5kW od japońskiego producenta i może to być : Panasonic Mitsubishi Fuji Toshiba Daikin .