Forum Klimatyzacja
Pytanie Haier Flexis 3.5kW - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Pytanie Haier Flexis 3.5kW (/showthread.php?tid=11296)



Pytanie Haier Flexis 3.5kW - czernsmolista - 2019-04-06

Jako użytkownik mam pytanie do zaawansowanych. Posiadam klimatyzacje jak w tytule i zastanawia mnie czy to urzadzenie posiada jakąś grzałkę w urządzeniu zewnętrznym? Pytanie nasunęło się stad iż może grzać przy -25 stopniach tak deklaruje karta produktu. Jak to rozumieć?


Pytanie Haier Flexis 3.5kW - budrys071 - 2019-04-06

Elektryczna rura grzewcza w jednostce zew.


Pytanie Haier Flexis 3.5kW - czernsmolista - 2019-04-06

Dziękuje a jak ma się rura grzewcza do innych zastosowań w innych markach klimatyzacji?. Dziękuję budrys071 za odpowiedz, czy masz jakąś wyrobioną opinie na temat Flexisa czy urządzeń Haier? Czy np przy temperaturach w okolicy zera włączający się przekaźnik w jednostce wewnętrzej mimo jej wyłączenia może być włączaniem grzania jednostki zewnętrzej?


Pytanie Haier Flexis 3.5kW - budrys071 - 2019-04-12

Haier...
Formuła 1 to to nie jest.
Jest dużo lepszych na rynku.
Na odmrażanie ma wpływ temperatura na parowniku, nie wszystkie mają czujnik temp w jednostce zewnętrznej. W tym przypadku rozmraża się co stały odcinek czasu lub czujniki z jednostki wewnętrznej wykrywają spadek wydajności. A odmrażanie w czasie grzania powoduje przełączenie w tryb chłodzenia z wyłączonym wentylatorem w jednostce wewnętrznej.