Forum Klimatyzacja
Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? (/showthread.php?tid=11372)



Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - Marcelina - 2019-06-05

Witam, bardzo Was proszę o poradę odnosnie wyboru klimatyzatora. Firma ktorą znalazłam zaproponowała mi 3 klimatyzatory do wyboru przede wszystkim firmy Sinclair. Wczesniej nic nie slyszałam o takiej firmie, co o niej sądzicie? Chciałabym zeby był oczywiscie w miarę bezawaryjny, to przede wszystkim.
Modele ktore mam do wyboru Sinclair to ASH 12BIV, ASH 13 BIF2, ASH 13BIS/W/B.
Dostalam też w ofercie modele Fuji i Toshiba, ale droższe. Co sądzicie? Co wybrać


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - DBKlima - 2019-06-05

Kupiła byś TV Manta czy TV Panasonic, Toshiba Sony ?
To TV i to TV .... podobnie jest w klimatyzacji chcesz mieć coś niezawodnego wybierasz Japończyka .
Nie szukaj oszczędności tam gdzie jej nie ma ...

Tanie dobre urządzenia :
Panasonic
Mitsubishi Electric
Fuji / Fujitsu / Generali
Toshiba
Daikin


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - jurny_drwal - 2019-06-05

DBKlima napisał(a):Kupiła byś TV Manta czy TV Panasonic, Toshiba Sony ?
To TV i to TV .... podobnie jest w klimatyzacji chcesz mieć coś niezawodnego wybierasz Japończyka .
Nie szukaj oszczędności tam gdzie jej nie ma ...

Tanie dobre urządzenia :
Panasonic
Mitsubishi Electric
Fuji / Fujitsu / Generali
Toshiba
Daikin
Skoro te są tanie to jakie są drogie?

Marcelina napisał(a):Witam, bardzo Was proszę o poradę odnosnie wyboru klimatyzatora. Firma ktorą znalazłam zaproponowała mi 3 klimatyzatory do wyboru przede wszystkim firmy Sinclair. Wczesniej nic nie slyszałam o takiej firmie, co o niej sądzicie? Chciałabym zeby był oczywiscie w miarę bezawaryjny, to przede wszystkim.
Modele ktore mam do wyboru Sinclair to ASH 12BIV, ASH 13 BIF2, ASH 13BIS/W/B.
Dostalam też w ofercie modele Fuji i Toshiba, ale droższe. Co sądzicie? Co wybrać
Montuje te urządzenia od ponad 4 lat, swojego jeszcze nie naprawiałem. Jednak w końcu na pewno wyjdzie oszczędność. Jeżeli różnica w cenie mieści się w Twoim budżecie to lepiej iść w Toshibie, zawsze markowe urządzenie będzie lepsze, nawet w podstawowym modelu.


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - DBKlima - 2019-06-06

jurny_drwal napisał(a):Skoro te są tanie to jakie są drogie?
Te droższe, przecież to jasne jak słońce Tongue


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - jurny_drwal - 2019-06-06

DBKlima napisał(a):
jurny_drwal napisał(a):Skoro te są tanie to jakie są drogie?
Te droższe, przecież to jasne jak słońce Tongue

fakt ;]


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - pasażer - 2019-06-06

A ja tam Sinclaira spokojnie mogę polecić Smile To ,,prawie,, Gree z inną naklejką Smile A jeśli możesz przeznaczyć na klimę troszkę więcej to weź gree. W porównaniu do sinclair będziesz miał grzałkę karteru sprężarki,presostaty HP i LP ,EEV zamiast kapilary i jeśli weźmiesz coś o większej mocy również grzałkę tacy ociekowej j.zew. Big Grin


Klimatyzatory SINCLAIR - co wybrać do mieszkania? - jurny_drwal - 2019-06-06

pasażer napisał(a):A ja tam Sinclaira spokojnie mogę polecić Smile To ,,prawie,, Gree z inną naklejką Smile A jeśli możesz przeznaczyć na klimę troszkę więcej to weź gree. W porównaniu do sinclair będziesz miał grzałkę karteru sprężarki,presostaty HP i LP ,EEV zamiast kapilary i jeśli weźmiesz coś o większej mocy również grzałkę tacy ociekowej j.zew. Big Grin

ciekawe