Forum Klimatyzacja
Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja samochodowa (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa (/showthread.php?tid=11603)



Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Splawik - 2019-10-22

Witam
Poszukuje dobrego i sprawdzonego serwisu klimatyzacji samochodowej w Warszawie
Mam problem w swoim samochodzie i potrzebuje fachowca rzetelnego A nie pana co na wszystkim się zna
Objaw po krótce taki że Klima się załącza i chłodzi bardzo mocno ale za jakiś czas przestaje chodzić i leci normalne powietrze z otoczenia Klima nabita i olej wlany Co prawda w serwisie przy dużym centrum handlowym ale chyba to zrobili dobrze


I żeby nie robić reklamy proszę na maila wysłać
Pozdrawiam Serdecznie


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - radekklimat - 2019-10-22

Jak jeździsz do serwisu przy centrum handlowym to Pan Janek że stodoły będzie dla Ciebie za dobry
500 236 866 zadzwoń


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Splawik - 2019-10-22

Ale ja nie chce pana że stodoły
Chcę dobrego i rzetelnego fachowca który zna się na tym co robi
Byłem przypadkiem więc napelnilem A raczej wymieniłem czynnik na nowy
Tego nie da się zepsuć wszystko robi automat

Ten telefon w takim razie jest do fachowca czy Pana że stodoly


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - PARTNER-MAR - 2019-10-23

A w tym serwisie byłeś ot tak przypadkiem na przeglądzie czy klima nie działała?


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Splawik - 2019-10-23

Witam
Na przeglądzie przypadkiem


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - obser - 2019-10-23

A dokładniej, czy przed przeglądem i wymianą przez supermaszynę czynnika i oleju chodzio dobrze? A możesz wrzucić wydruk ze stacji z tego przeglądu i wymiany?


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Splawik - 2019-10-23

Witam
Wydruku nie mam
Wcześniej też były oznaki że coś nie tak jest stąd decyzja żeby wymienić czynnik chłodniczy w pierwszej kolejności


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - obser - 2019-10-24

" A raczej wymieniłem czynnik na nowy
Tego nie da się zepsuć wszystko robi automat "

A jakim to "automatem" robili? Przybliż trochę, bo ja nie znam automatu (stacji), która wymienia czynnik na nowy. Jak to była typowa stacja klimatyzacji, to masz mix zawartości układów klimatyzacji innych samochodów przepuszczony przez filtry odwaniająco-czyszczące. A zepsuć się da, np. dolewając dodatkową dawkę oleju.


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - Splawik - 2019-10-24

Tak tak wiem
To był typowy automat właśnie taki który ściąga stary czynnik miesza go i dodaje część nowego
Napisałem wymieniłem czynnik na nowy w stacji nie dla idiotow bo myślałem że będzie wiadomo co i jak
Pozdrawiam


Dobry i rzetelny Serwis klimatyzacji Warszawa - radekklimat - 2019-10-24

Czynnik nie rozróżnia się na stary i nowy, to się nie starzeje A tel jest do mojej stodoly