Forum Klimatyzacja
Chwilowy smród z klimatyzacji - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Chwilowy smród z klimatyzacji (/showthread.php?tid=14571)



Chwilowy smród z klimatyzacji - Xders3n - 2025-08-01

Dzień dobry, od dwóch tygodni mam problem z klimatyzacją Haier. Mianowicie po odpaleniu klimatyzacji, przez jakieś 2-3 minuty z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach. Po tych kilku minutach problem znika i z jednostki nie wydobywa się żaden zapach, oprócz tego klimatyzacja normalnie chłodzi i wszystko poprawnie działa. Klimatyzacja była montowana w kwietniu tego roku.


RE: Chwilowy smród z klimatyzacji - F_inz - 2025-08-25

(2025-08-01, 19:51:03)Xders3n napisał(a): Dzień dobry, od dwóch tygodni mam problem z klimatyzacją Haier. Mianowicie po odpaleniu klimatyzacji, przez jakieś 2-3 minuty z klimatyzacji wydobywa się nieprzyjemny zapach. Po tych kilku minutach problem znika i z jednostki nie wydobywa się żaden zapach, oprócz tego klimatyzacja normalnie chłodzi i wszystko poprawnie działa. Klimatyzacja była montowana w kwietniu tego roku.
Szanowny Panie serwis urządzenia został przeprowadzony? Czyszczenie wymiennika, wentylatora, etc? Jeśli nie było serwisu to będzie przyczyna.