Forum Klimatyzacja
info na temat klimy - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja samochodowa (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: info na temat klimy (/showthread.php?tid=156)



info na temat klimy - dandi - 2006-05-16

witam
pisze na forum poraz pierwszy, takze chcialem przede wszystkim pozdrowic wszystkich!!!

potrzebuje pomocy na temat wszelkich informacji na temat klimatyzacji samochodowej, linki itd....
pisze prace inzynierska na ww temat,

z gory wszytskim dziekuje

pozdrawiam
Daniel Proskura


info na temat klimy - awax - 2006-05-17

Witam
Podaj bardziej szczegółowo temat pracy.


info na temat klimy - dandi - 2006-05-18

witka

temat pracy to : Budowa i zasada działania klimatyzacji w samochodach

jak cos mozesz to prosze o pomoc

pozdrawiam


info na temat klimy - awax - 2006-05-18

Cześć.
Jakoś mało ambitna ta praca,więcej lania wody niż konkretów.
Tak przynajmniej ja sądzę ,że będzie wyglądała.
Mogę w wlnej chwili zorientować się gdzie znależć konkretne informacje jednak myślę,że musisz większość pracy wypełnić zagadnieniami ogólnymi
typu :parametry powietrza i jego "obróbka",warunki komfortu,wpływ na organizm ludzki,itd,itd.
Druga część to czynniki,przemiany,obieg chłodniczy itd.
Następnie w końcu konkrety o sposobach realizacji tzn spręzarki chłodnice,skraplacze,dysze dławiące lub zawory rozprężne ,rodzaj napędu.
Dość szeroko można rozwinąć automatykę i sterowanie.
Póżniej oczywiście ekologia w tym zużycie paliwa.
Konserwacja i odkażanie.
Należy wspomnieć o klimaktorach (coraz częściej spotykane w kabinach sam.ciężarowych)
Generalnie jak dla mnie temat zbyt ogólny aby się wykazać .
Myślę ,że musisz po prostu zacząć pisać i ewentualnie w jakichś konkretnych problemach napisac .Jeżeli będę w stanie to z pewnością postaram się pomóc.
pozdrawiam.


info na temat klimy - dandi - 2006-05-19

no dzieki wielkie za zaintereseowanie

splodzilem okolo 50 stronic jak na razie, jakos sobie poradze Wink

jesli mozesz pomoc to bym prosil cos o nowosciach w klimach bo z tym mam kiepsko
pozdrowka


info na temat klimy - Tomcar - 2006-06-15

Cześć,tak się składa, że jestem w trakcie pisania pracy na podobny temat.Proszę o kontakt.Pozdrawiam


info na temat klimy - bart7 - 2006-10-17

Witam wszystkich

mam problem z klima w Lancii , podczas pracy w trybie ECCO szyby paruja i "smierdzi" , po przelaczeniu na AUTO jest wszystko ok . prosze o jakas rade co to moze oznaczac.

pozdrawiam


info na temat klimy - YN - 2006-10-17

Cześć dandi
Nie daj się zestresować bełkotem, który niczego nie wnosi. Pogadaj z Tomcar'em, na pewno coś ciekawego wymyślicie... jestem tego prawie pewien. Jeśli będziecie mieli jakiś konkretny problem to piszcie. W sprawach klimatyzacji samochodowej nie czuję się najlepiej ale mam wielu przyjaciół, PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW.. .z nimi skonsultuję Wasze problemy i spróbuje na miarę swoich możliwości Wam pomóc.
Życzę sukcesu i pozdrawiam


info na temat klimy - awax - 2006-10-17

Ekspert MirosławJankowski napisał(a):Cześć dandi
Nie daj się zestresować bełkotem, który niczego nie wnosi. Pogadaj z Tomcar'em, na pewno coś ciekawego wymyślicie... jestem tego prawie pewien. Jeśli będziecie mieli jakiś konkretny problem to piszcie. W sprawach klimatyzacji samochodowej nie czuję się najlepiej ale mam wielu przyjaciół, PRAWDZIWYCH FACHOWCÓW.. .z nimi skonsultuję Wasze problemy i spróbuje na miarę swoich możliwości Wam pomóc.
Życzę sukcesu i pozdrawiam
wierszówka???


info na temat klimy - YN - 2006-10-18

Szanowni Panowie Tomcar i nandi

Podaję Wam namiary na źródła informacji, z której, jestem przekonany, dardzo dobrze skorzystacie, poprzez kontakty telefoniczne lub strony internetowe. Pozwoliłem sobie dokonać pewnej selekchji wstępnej ale sądzę, że to co Wam przekazuję na rzetelnie i w dobrej sprawie wykorzystacie, a to dla Was będzie użyteczne tak teraz jak i w Waszej działalności w, jak sądzę, najbliższym czasie.
* (62) 735 50 93
* (48)381 00 24; 381 00 25;
* (62) 735 50 05;;
Pozdrawiam


info na temat klimy - Tomcar - 2007-02-28

Dzięki serdeczne za pomoc.Właśnie odebrałem swoją prace z ostatnich poprawek i w najbliższym czasie mam zamiar ją obronić.Stokrotne dzięki!!Temat bardzo ciekawy i wciągający.Pozdrawiam