Forum Klimatyzacja
klon ??? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: klon ??? (/showthread.php?tid=2023)

Strony: 1 2 3


klon ??? - mister - 2009-01-30

co to klon ??? http://schik.pl/


klon ??? - monterod2002 - 2009-01-30

awax czy to chodzi o twoje krajowe centrym.....
czy to prawda


klon ??? - Rześki LUFT - 2009-01-30

właśnie to chciałem wkleićSmile ciekawe rzeczy


klon ??? - mister - 2009-01-30

STOWARZYSZENIE NAUKOWO – TECHNICZNE CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI
OŚWIADCZENIE
Informujemy, że Sąd Rejonowy w Koszalinie w dniu 15 stycznia br. oddalił wniosek o rejestrację stowarzyszenia Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji z uwagi na naruszenie prawa. Założyciele tej organizacji poza kradzieżą nazwy przywłaszczyli sobie również statut Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Chłodnictwa i Klimatyzacji.
W związku z tym ostrzega się wszystkich przed stosowaniem i publikowaniem nazwy Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji w jakiejkolwiek formie bez zgody naszej organizacji. Wzywamy też do bezzwłocznego usunięcia wszelkich przypadków użycia nazwy Centrum z naruszeniem prawa.
Zarząd Stowarzyszenia


klon ??? - monterod2002 - 2009-01-31

awax co to ma znaczyć możesz wytłumaczyć


klon ??? - awax - 2009-01-31

Witam
Informacje zamieszczane na tej stronie są pomówieniami autorstwa prezesa Krajowe Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacjo Andrzeja S.Do dnia 26 stycznia na stronie bielańskiej policji znajdował się list gończy za tym panem,w którym określono go mianem "przestępca".
Zainteresowanym treśc listu z fotografia moge przesłać na maila.
Działania tego człowieka maja na celu opóżnienie terminu wpisu Centrum do KRS-u.
Jestem gotowy udostępnić również treść orzeczenia sadu rejestrowego,który przekazał nasz wniosek do uzupełnienia nie odnosząc się w żadnym miejscu do nieprawdziwych zarzutów Andrzeja s.
Cała sytuacja ma związek z wnioskiem,który złożyłem do sądu rejestrowego o wyznaczenie Komisarza dla Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji oraz do wiadomości prokuratury gdyż mam uzasadnione obawy,że zostały zawłaszczone składniki majatku Izby.
W dniu 13 stycznia na mój wniosek sprawa zajmie się również Komisja Rewizyjna Izby.
Co do klonu ,czyli nowego Stowarzyszenia to sprawdzenie kto jest jej prezesem i jakie nosi panoieńskie nazwisko wiele wyjaśni.
Proszę o niełączenie spraw Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji z KATASTROFALNĄ sytuacja Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji.W tym miejscu czuję się w obowiązku przestrzec przed wpłacaniem dla Izby -do czasu zebrania Komisji Rewizyjnej 13 lutego br. jakichkolwiek kwot z tytułu składek oraz opłat za tzw.Branżowy Certyfikat Jakości gdyż poza utratą siedziby przepływ środków finansowych w Izbie jest niekontrolowany w sposób w jaki wymaga Statut.
Pragnę równiez poinformować,że wbrew temu co publikuje prezes andrzej s. na spotkaniu w Ministerstwie Środowiska 27 stycznia ,w którym miałem zaszczyt uczestniczyć NIE BYŁO NAJMNIEJSZEJ WZMIANKI JAKOBY BCJ miałby być uznany jako przejściowy certyfikat firm.Obecny tam również andrzej s. nawet nie wspomniał o BCJ,przeciwnie bardzo mocno starał się promowac najnowsze Stowarzyszenie w imieniu którego pomimo,ze nie zasiada osobiście w Zarządzie.
Z uwagi na fakt toczących się postępowań więcej informacji mogę udzielić jedynie na priv lub tel. 606 878 124.

Wice prezes Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji mgr inż.Władysław Urbański

Więcej informacji mozna uzyskać na www.awax.mojeforum.net ,można tam równiez zamieszczać w dziale "Hyde Park" własne uwagi bez konieczności rejestrowania,jednak z uwagi na charakter sprawy wszelkie anonimowe wpisy są usuwane.Aby wypowiedziec się publicznie w tej sprawie trzeba mieć odwage cywilna podpisania się pod własną opinią.


klon ??? - mister - 2009-01-31

a co tak raptem zacichli ? swoja drogą to ciekawe ile już było takich organizacji i co one wniosły w życie ?


klon ??? - awax - 2009-01-31

mister napisał(a):a co tak raptem zacichli ? swoja drogą to ciekawe ile już było takich organizacji i co one wniosły w życie ?
Faktycznoie,moze warto byłoby przeanalizować te sprawy.Można np. zacząć od Sekcji chłodnictwa w SIMPie kierowanej swego czasu przez obecnego prezesa Krajowej Izby Gospodarczej Chłodnictwa I Klimatyzacji oraz sekretarza Stowarzyszenia Naukowo Technicznego Chłodnictwa I Klimatyzacji w jednej osobie Andrzeja S.
Może wypowiedzaiłyby się osoby,które wówczas musiały uznajac niewazność wystawianych przez tego pana świadectw kwalifikacji zdawać ponownie egzamin?
Może równiez odezwą się osoby,które dokonywały wówczas wpłat bez pokwitowania?
Dlaczego nie przerwac milczenia w tych sprawach?
Jest to tym bardziej ważne,ze obecnie prowadzona jest kampania Branżowych Certyfikatów Jakości przez Stowarzyszenia ,a prawa do tego ma jedynie KIGCHIK oraz KIG.

Wice prezes KIGCHIK mgr inż.Władysław Urbański


klon ??? - mister - 2009-01-31

oto mail do mnie -własciwe to nie wiem skad ten ktoś mam mój adres?



W związku z wniesioną sprawą sądową o naruszenie praw prosimy o
zdeklarowanie, czy jest Pan/Pani członkiem założycielem organizacji o
nazwie Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji oraz
ewentualnie o podanie/sprostowanie posiadanego przez nas imienia i
nazwiska.

Sąd rejestrowy w Koszalinie posiada dane członków założycieli, które
zostaną przesłane do Sądu Wojewódzkiego już w toku postępowania sądowego.

Informacje te na obecnym etapie są niezbędne do określenia tzw. wpisu
stosunkowego w sądzie. Zgodnie z prawem musiało być 15 założycieli tej
organizacji. Chodzi o ustalenie tej liczby, gdyż powód występuje z
roszczeniem materialnym zaspakajanym solidarnie poprzez grupę.

Z góry dziękujemy za informację.


-----------------------------------------------------
Stowarzyszenie Chłodnictwa Klimatyzacji i Pomp Ciepła - organizacją serwisanta urządzeń i instalacji chłodniczych!

Jesteśmy samorządną i trwałą organizacją pozarządową, działającą na rzecz użyteczności społecznej i pożytku publicznego, o celach niezarobkowych, zrzeszającą osoby zajmujące się zawodowo chłodnictwem, klimatyzacją i pompami ciepła.

Nasze cele:
1) działania na rzecz podnoszenia świadomości społecznej, w tym poprzez edukację, w zakresie niekorzystnych dla środowiska naturalnego oddziaływań niepoprawnie stosowanych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych,
2) rozwój nauki i badań,
3) działania na rzecz ekologii, w tym związane z pozyskaniem i utylizacją zużytych czynników chłodniczych,
4) podnoszenie kwalifikacji zawodowych i jakości technicznej,
5) propagowanie najlepszych dostępnych praktyk (BAT),
6) przestrzeganie etyki zawodowej.
Zapraszamy na http://schik.pl


klon ??? - Remik - 2009-01-31

Też otrzymałem takiego meila


klon ??? - mister - 2009-01-31

kolejny mail


W związku z zapytaniami informujemy, że adresy e-mailowe Państwa przesłał
nam Władysław Urbański z konta awax, mozliwe że w stanie nietrzeźwości.

Jeśli faktycznie w otrzymanej korespondecji są osoby, które nie mają nic
wspólnego z wyżej wymienionym, prosimy o informację.

Przy okazji podajemy, że w sprawie Wł. Urbański - AWAX przed Głównym Sądem
Polubownym w/w został uznany winnym m. in.

- zlekceważenia obowiązków wynikających z przyjętej uchwały Rady dotyczącej
wyłącznie jego osoby, - się pan nie zastosował;
- naruszenia porządku i regulaminów oraz uchwały Głównego Sądu Polubownego,
- pomówienia polegającego na ujawnianiu treści gołosłownych podejrzeń, bez
przedstawienia dowodów.
- świadomego działania na szkodę interesu Izby.
to tylko niektóre z zarzutów.

Sąd zastosował najwyższą karę wykluczenia z Izby.

Rada Izby odwołała go z Zarządu organizacji, zaś stosowny dokument o
odwołaniu zainteresowany w dniu 27 stycznia br. odebrał osobiście. Zatem
posługiwanie się tytułem vice prezes Zarzadu Izby jest kolejnym naruszeniem
prawa z określonymi konsekwencjami.

Równocześnie Zarząd Stowarzyszenia Naukowo - Technicznego Chłodnictwa i
Klimatyzacji skierował sprawę do Sądu Koleżeńskiego organizacji przeciwko
Wł. Urbańskiemu.

W powszechnej ocenie jest to osoba bardzo kontrowersyjna i błędem jest
powierzenie mu jakiejkolwiek funkcji w organizacji społecznej. Zachęcamy do
zapytania tego Pana o jego przeszłość.


klon ??? - Remik - 2009-01-31

NIkt nie chce się personalnie podpisać pod tym meilem


klon ??? - awax - 2009-01-31

Nikomu nie przekazywałem adresów e-mail członków Centrum ,jest to do sprawdzenia.
W zwiazku z powyższym każdy kto otrzymał taką pocztę ma prawo twierdzić,że została naruszona Ustawa o Ochronie danych osobistych i podjąć stosowne kroki.
Jeżeli IP autora to 83.24.125.59 to chetnie podam kto z niego korzysta.
Aby się podpisać trzeba chociaż minimum przyzwoitości.
Władysław Urbański.

Dziwi mnie "ciche przyzwolenie" członków władz wskazywanych tam organizacji.


klon ??? - Fujitsu Szczecin - 2009-01-31

Witam

Gość który rozsyła te maile stosuje prymitywną metodę spamerską, wysyła maila na adres na serwerze wp.pl nic nie znaczący z tego co pamiętam a tam filtr ustawił przesyłanie dalej na adresy zdobyte z różnych źródeł, są ogólnie dostępne ale skąd wziął np. Mistera to nie wiem. Nie umieścił on na forum swojego. Więc może ma bazę firm z branży i rozsyła losowo.

Pozdrawiam


klon ??? - awax - 2009-01-31

Nie wiem Kim jest Mister,czy jest w Centrum?


klon ??? - mister - 2009-01-31

nie nie jestem w centrum. awax ma mój adres mejlowy bo początkowo deklarowałem cheć przystąpienia do centrum. ten kto rozsyła te mejle może mieć mój adres tylko od awaxa.


klon ??? - monterod2002 - 2009-01-31

aż zobacze czy ja taki dostałem


klon ??? - awax - 2009-01-31

mister napisał(a):nie nie jestem w centrum. awax ma mój adres mejlowy bo początkowo deklarowałem cheć przystąpienia do centrum. ten kto rozsyła te mejle może mieć mój adres tylko od awaxa.
Nie mam pojęcia kim jestes i nikomu żadnych adresów nie przekazywałem.
To byłoby bez sensu i niby po co?.
Poza tym nie będę się ustosunkowywał do jakichkolwiek anonimów,nie potrafię schylić się tak nisko.
Ciekawe o której godzinie otrzymałeś tą pocztę?trochę zastanawiające biorąc pod uwagę czas kiedy założyłeś ten wątek wskazując stronę:Smile) :Smile)


klon ??? - monterod2002 - 2009-01-31

tak czy owak awax posprzątaj wokół siebie bo dobre imie masz zszargane.
a po druge każdy winien jest sobie że swoje adresy udostępnia .
mg_1 w dzień to byś załatwił

pewnie teraz każdy blokuje mejle w ( <prywatność>) Big Grin Big Grin


klon ??? - awax - 2009-01-31

monterod2002 napisał(a):tak czy owak awax posprzątaj wokół siebie bo dobre imie masz zszargane.
a po druge każdy winien jest sobie że swoje adresy udostępnia .
mg_1 w dzień to byś załatwił

pewnie teraz każdy blokuje mejle w ( <prywatność>) Big Grin Big Grin
Posprząta Sąd i nie mam wpływu na termin jego działania.
Co do dobrego imienia to nie może go zszargać nikomu anonim.Autor gdyby miał jakiekolwiek podstawy mógłby się podpisać.Może to jakiś chory psychicznie internauta?


klon ??? - mister - 2009-01-31

mi tam się nie chce ustalać godzin itp . napisalem na na forum wtedy kiedy dostałem mejla i tyle. widzę że sprawa jest śmierdząca.


klon ??? - awax - 2009-01-31

mister napisał(a):mi tam się nie chce ustalać godzin itp . napisalem na na forum wtedy kiedy dostałem mejla i tyle. widzę że sprawa jest śmierdząca.
Oj śmierdząca,pośpieszyłeś się z założeniem tego wątku:Smile)


klon ??? - mister - 2009-01-31

kolejny

Nie zajmujcie się tym, kto rozsyła majle, gdyż jest to oficjalna
dystrybucja Stowarzyszenia Chłodnictwa Klimatyzacji i Pomp ciepła. Adresy
przesłał awax, do czego się nie chce przyznać, zresztą jak wiemy, nie jest
to pierwszy i ostatni raz.

Zachęcamy raczej do lektury zagadnień legislacyjnych. AWAX jest osobą
niewiarygodną, szuka korzyści wyłącznie dla siebie. Mały człowiek do
nie-małych interesów.

Jak AWAX wróci, skąd wyszedł, to się ujawnię. Opiekuję się serwisem.
Pewno nie wiecie, AWAX należy, poza adminem oczywiście, do najdłużej
przebywających w naszym serwisie. Czyha ?

Opinie pochodzą z Zarządu KIGCHIK !


klon ??? - monterod2002 - 2009-01-31

ludzie ale jaki macie problem z jakimś glupim meilem ja też dostałem chce to czytam nie to nie, nie mam obowiązku odpisywania czy czytania niech przyślom poczta poleconym to przeczytam i odpisze jak będzie trzeba
powodzenia awax


klon ??? - senior - 2009-01-31

Awax, odpisz na mojego e-mail, takie małe pytanie??