Forum Klimatyzacja
Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności (/showthread.php?tid=2465)



Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - awax - 2009-05-28

Witam
Mam przyjemnośc poinformowac,że Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji tworzy obecnie zespół ekspertów ,który będzie udzielał porad technicznych w szczegółowych kwestiach związanych z chłodnictwem i klimatyzacją.
Posiadamy również już bogatą "bibliotekę" instrukcji serwisowych .
Ponadto we współpracy z dystrybutorami narzędzi serwisowych przygotowujemy propozycję zestawu podstawowego narzędzi wysokiej klasy niezbędnych do serwisowania urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Istnieje również możliwośc nieformalnych staży w firmach członków Centrum dla osób pragnących nabyc praktyczne umiejętności w instalowaniu i serwisowaniu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Wszelkie te działania są bezpłatne i skierowane do członków Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji
Więcej informacji na www.kcichik.pl

Władysław Urbański-prezes Zarządu KCICHIK


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - mister - 2009-05-29

dziwi mnie postawa administracji forum klimatyzacja.pl . co niektórzy użytkownicy forum wykorzystują to forum do reklamy swoich działalności a w dodatku część z nich zostaje za to moderatorami ???


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - awax - 2009-05-29

mister napisał(a):dziwi mnie postawa administracji forum klimatyzacja.pl . co niektórzy użytkownicy forum wykorzystują to forum do reklamy swoich działalności a w dodatku część z nich zostaje za to moderatorami ???
Czy naprawdę tak trudno zrozumiec, że można ze sobą współpracowac ?Dotyczy to zarówno forów jak i firm serwisowych tej samej branży.Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji powstało m.in. po to aby przeciwstawiac się tego typu stereotypom.
Czy to takie dziwne,że pomagając Sobie nawzajem ,czy też dzieląc wiedzą i doświadczeniem chcemy miec pewnośc.że ta już bardzo profesjonalna nie trafia do nieuczciwej konkurencji z szarej sfery zaniżającej ceny i pozbawiającej nas godziwego zysku.
Moja wiedza jest moim kapitałem,chętnie się nią bezinteresownie podzielę ,ale nie
z "panem Kaziem" montującym splita za 400 zł.
Tu na forum klimatyzacji również jest wiele okazji aby komuś pomóc i to chyba jest OK że członkowie KCICHIK jak wynika z rankingu ekspertów w tym przodują.
Pozdrawiam


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - mister - 2009-05-29

jak bedziesz sprzedawał zestawy do montażu w promocyjnych cenach i dodatkowo bezplatnie przeszkalał "ambitnych" monterów w zakresie naprawy i montażu to niedługo sam będziesz montował po 400 brutto


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - awax - 2009-05-29

mister napisał(a):jak bedziesz sprzedawał zestawy do montażu w promocyjnych cenach i dodatkowo bezplatnie przeszkalał "ambitnych" monterów w zakresie naprawy i montażu to niedługo sam będziesz montował po 400 brutto
Gdybyś dokładnie przeczytał na stronie Centrum jakie są cele Stowarzyszenia to zauważyłbyś,że nie prowadzi ono działalności gospodarczej.Co się tyczy zaś przeszkalania to nie ma w tym nic złego i lepiej,że będą szkoleni przez doświadczonych fachowców.
Nie wiem jak Ty,ale my dbamy również o ochronę środowiska oraz dobrego wizerunku przedstawicieli naszej branży.


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - mister - 2009-05-29

a skad ty wiesz kogo ty masz w swoim stowarzyszeniu jak zapisac moze sie kazdy kto wplaci wpisowe


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - awax - 2009-05-29

mister napisał(a):a skad ty wiesz kogo ty masz w swoim stowarzyszeniu jak zapisac moze sie kazdy kto wplaci wpisowe
Może jednak przeczytaj Statut i poczytaj forum na stronie Centrum.Do krytykowania trzeba się także przygotowac.Jeżeli natomiast zdarzy się ,że zapisze się ktoś kto nie powinien uzyskac członkowstwa to cóż,nie myli się tylko ten co nic nie robi,jednak szybko można się zorientowac kto i w jakim celu się zapisał.


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - mister - 2009-05-29

sledze to forum bardzo często ale nie chce mi sie odzywac. czasami jak juz nie wytrzymuję nerwowo to cos napiszę. poczekam jeszcze trochę i zobaczę jakimi osiągnieciami bedzię sie mogło pochwalić stowarzyszenie,mam nadzieję,że nie takimi jak już nie jedno poprzedzające.


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - awax - 2009-05-29

mister napisał(a):sledze to forum bardzo często ale nie chce mi sie odzywac. czasami jak juz nie wytrzymuję nerwowo to cos napiszę. poczekam jeszcze trochę i zobaczę jakimi osiągnieciami bedzię sie mogło pochwalić stowarzyszenie,mam nadzieję,że nie takimi jak już nie jedno poprzedzające.
Właśnie największy problem w tym,że wielu czeka na efekty,a chyba należałoby się włączyc i samodzielnie miec wpływ na te efekty ?
To nie jest moje prywatne stowarzyszenie i nie chcę ani nie byłbym w stanie samodzielnie go prowadzic.To zresztą nie miałoby sensu chyba,że chodziłoby faktycznie jedynie o zbieranie składek.
Zapraszam do włączenia się i przekonania osobiście jakie sa cele Centrum,ja ciągle wierzę,że zbierzemy grupę osób,które będą chciały coś zrobic i uwierzą ,że jest to możliwe.
Z drugiej strony to optymistyczne,ze potrafisz uwierzyć iż KCICHIK nie powiela błędów niektórych organizacji.


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - byniom - 2009-05-30

Jestem moderatorem a jakoś się nie reklamuję . Coś ci sie mister poknociło .


Krajowe Centrum Innowacji Chłodnictwa I Klimatyzacji -aktualności - Artic - 2009-05-30

Pozdrawiam Wszystkich

panowie dajmy sobie spokój z takimi lapsami bądźmy poważni