Forum Klimatyzacja
Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Lodówka do mieszkania!!! - Ważne (/showthread.php?tid=2619)



Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - kuba83 - 2009-07-08

Witam Szanownych chłodników

Mam problem z wyborem lodówki do mojego mieszkania... :-p, kurcze za dużo produktów na rynku :-))), co za model radzicie ? Mam do przeznaczenia 2500 PLN (maximum), czy ma to być lodówa tradycyjna czy tzw. NO FROST???? Macie jakieś marki zaufane, Proszę o poradę :-))))

PS: Kolo ze sklepu doradził mi LG typ: NO FROST, powiedział że to mega potentat na rynku w produkowaniu lodówek NO FROST :-D, co wy na to ????

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - łysy45 - 2009-07-09

ZWYKŁA WHIRLPOOL zwykły termostat zadna no frost mniej prądu i tańsza ewentualna naprawa


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - radekklimat - 2009-07-09

za te kase to tylko Bosch i tez nie mniej jak 2 tysie,zadne włoskie, zadne polskie ani szwedzkie jak chcesz dobra to kup tej firmy co ci napisałem a te LG to niech sobie w d wsadzi
Udanych zakupów


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - kuba83 - 2009-07-10

Dziekuję za podpowiedzi :-)))

Do Pana Radka: Cholera też bym kupił Boscha ale są strasznie drogie, mówię o takich co mi sie podobają :-))), a czy warte jest kupowanie tego NO FROST w przypadku Boscha???

Dziekuję jeszcze raz i pozdrawiam


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - coolmaker1 - 2009-07-10

Kilka spostrzeżeń.System no frost ma jedną "wadę"wysusza produkty,więc musisz pamiętać o szczelnym zamknięciu niektórych produktów np ser żółty,wędlina.Główną zaletą jest równomierne schłodzenie komory chłodziarki.A co do orygilnalności BOSCHA to bym przemilczał.W sumie to co by nie kupić to ITALY.Lodówka z dwoma sprężarkami , śpisz spokojniej w razie awarii.


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - elektromechanik - 2009-07-10

Weź kol. buteleczkę po piwie zakręć między lodówkami i tę kup.

Żadne najdroższe. Wszystkie są robione na tę samą nutę > kup kliencie kup<.

Różnica ceny to tylko różnica firmy firmującej produkt.
Jakieś 2 mc temu ludziska wyrzucili 3 letniego BOSCHA dziura w parowniku schładzarki. Czasem zdarza się dziura w wewnętrznym skraplaczu ( rurki przygrzane do bocznych ścianek ) i w tym przypadku to można sobie jeszcze pokombinować ale w parowniku ukrytym za tylną ścianą schładzarkiSad i


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - radekklimat - 2009-07-10

tam gdzie ja pracuje naprawiamy rowniez lodowki i na powiedzmy 100 napraw rocznie boscha trafiaja sie 5 a reszta to włoszczyzna, ruskie i polskie wiec dlatego mam takie zdanie natomiast trafiła nam sie lodowka bosch z gornej połki(klient dał za nia ok 3500 zŁ) i wiezcie mi jakosc jej wykonania bije na łeb nawet te za 2000 whirpoole, zanussi itp a uszkodził sie w niej jakis czujnik
pozdrawiam


Lodówka do mieszkania!!! - Ważne - łysy45 - 2009-07-27

on kupił juz lodówkę trzy tygodnie temu następny idzie na experta