Forum Klimatyzacja
prośba do Admina - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: prośba do Admina (/showthread.php?tid=2690)



prośba do Admina - byniom - 2009-07-25

Popieram i też tak zrobię. Jemu chodzi o zdobycie statusu experta i tylko pisze post pod postem żeby tego było dużo a w niektórych postach sam cytuje siebie.


prośba do Admina - wogotto - 2009-07-25

Adminie litosci i od tych Jasiowych wypowiedzi uchowaj Nas Adminie


prośba do Admina - wogotto - 2009-07-25

Czytaj i napisz prosze gdzie pisze ze nie chce uznac reklamacji ......Jasio jestes wielki


prośba do Admina - byniom - 2009-07-25

Kiedyś to było fajne forum ale czas zmienić miejsce .


prośba do Admina - radekklimat - 2009-07-25

pytanie do Jasia
a z ktorej strony w gniazdku powinno byc zero?


prośba do Admina - monterod2002 - 2009-07-25

Jasiu ty normalnie masz jakiś uraz do monterów klimatyzacji czy ty nie zemścisz sie na tym forum na nich ???
O co ci chodzi o EXPERTA to niech admin przepisze moje na twoje ale zamknij się chociaż na pare miesięcy błagam .


prośba do Admina - wogotto - 2009-07-25

jasio prosze nie pisz wiecej NIC


prośba do Admina - elektromechanik - 2009-07-26

mg_1 napisał(a):Faktycznie, gość pacyfikuje forum, ale to tylko Jaś Wink
Tylko z jednym mi sie kojarzy JAS >FASOLA< zachowanie wypisz, wymaluj!!!!!!!!


prośba do Admina - dominik486 - 2009-07-26

Koniec z odpowiadaniem na nurtujące Jasia, głupie pytaniaSmile Moze zrobimy konkurs, kto cos odpowie od tej pory ( podpusci Jasia) oddaje jakiegos fanta, czy cos w tym stylu??
Pozdrawiam


prośba do Admina - byniom - 2009-07-26

Jestem za Big Grin


prośba do Admina - monterod2002 - 2009-07-26

patusX nie obrażaj debili porównując ich do jasia Big Grin Big Grin Big Grin


prośba do Admina - Fujitsu Szczecin - 2009-07-26

Jasio napisał(a):Nakręcacie się, jak dzieci w piaskownicy
Witam

Wyciągnąłeś mi to z ust Jasiu. Rozkręciłeś całe forum Big Grin. Czepiliście się Jasia za pierdołki teraz On udowadnia Wam niski poziom merytoryczny Waszych pytań i odpowiedzi. Podejdźcie na luzie do Jasia, tak jak On podchodzi do Was. Jasiu wyniósł ze szkoły dobrą cechę, wie gdzie szukać odpowiedzi.

Pozdrawiam z Mielna.


prośba do Admina - monterod2002 - 2009-07-26

czasami mam wrażenie że że za jasiem stoi admin


prośba do Admina - monterod2002 - 2009-07-26

Ale zato coś się dzieje Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin


prośba do Admina - dominik486 - 2009-07-26

Noo Jasio, nie było mnie na forum od chyba rana i już masz expertaBig Grin Wieeeeelkie gratulacje.
Mozemy zeczywiscie podejsc do tego na luzieSmile
Czemu nie, dobra zabawa po robocie...
Jasio, ty twierdzisz ze nie mamy montazy za 1200zł bo siedzimy ciagle na forum, a tu niespodzianka, kto ok południa ciagle najwiecej na forum siedzi?? - własnie tyWink
Jeżeli ludzie przychodzą zmęczeni z pracy, to myślisz ze nie siadają przed kompem w celu relaksu? Moze sprawdzenia kontaWink
Jasio, dla ciebie wszyscy mozemy zmienic podejscie i pisac ze bedziemy brali po 9987zł za sam montaz plus materiały, ale tak naprawde każdy bedzie brał tyle na ile rynek mu pozwala.
To jak? Zmieniamy ceny z 1200 na 9987? Czemu taka dziwna, nierowna cena? Zeby było o czym z Jasiem gadac!!!
Mam nieraz tez takie wrazenie ze Jasio kryje sie za adminem, ponieważ wszyscy na forum sie nagle ozywili i podniesli sobie konta duużą ilością postów, no ale i tak rekordzistą jest nasz.... kto nno powiedzcie sami kto?Ł=
Poydrawiam


prośba do Admina - wogotto - 2009-07-26

GRATULACJE DLA JASIA to dalej bedziesz sie staral o tytul jaki hmmmm...pomysle oczywiscie jak pozwolisz ?


prośba do Admina - monterod2002 - 2009-07-26

Jasiu ujawnij swe prawdziwe imie koniec ściemu . Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Dobre Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
pozdrowionka


prośba do Admina - łysy45 - 2009-07-27

sami mu pomogliście gratuluję


prośba do Admina - awax - 2009-07-27

Jasio napisał(a):Wg obowiązującego prawa z dowolnej. Zwyczajowo po prawej, ale to nie ma żadnego znaczenia.
Jeżeli gniazdko jest poziomo to na górze czy na dole? "zwyczajowo"oczywiście ????


prośba do Admina - elektromechanik - 2009-07-27

Mam pytanie.

W szanującej się >przyrodzie< to obok expert jest napisane w jakiej dziedzinie. Ciekawe co powinien mieć napisane w takim przypadku Jasio?


prośba do Admina - radekklimat - 2009-07-27

moim skromnym zdaniem to uczestnicy tego forum ewentualnie klienci powinni wystawiac komentarze na zasadzie allegro, tym , ktorzy tu sie wypowiadaja jako monterzy itp i wtedy nie bedzie nieporozumien i niepotrzebnych skokow do gardeł na zasadzie cyt. "spierdalaj" albo jeszcze cos innego
pozdrawiam