Forum Klimatyzacja
Agregaty samochodowe - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Chłodnictwo w transporcie (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Agregaty samochodowe (/showthread.php?tid=3057)



Agregaty samochodowe - zanmar - 2010-01-06

Czy ktoś wie jaka firma w warszawie zakłada agregaty firmy hwa sung? To dosyc pilne. dziękuję


Agregaty samochodowe - radekklimat - 2010-01-06

Moja firma moze ci załozyc w Raszynie ale polecam Carrier albo Thermo King


Agregaty samochodowe - zanmar - 2010-01-07

Coś nie tak jest z hwa sungiem?


Agregaty samochodowe - Artic - 2010-01-07

miałem pare na serwisie tego ścierwa Big Grin nie polecam


Agregaty samochodowe - radekklimat - 2010-01-07

Jezeli chodzi o strone chłodnicza to nie odbiegaja niczym od innych producentow ale za to strona elektryczna to porazka i dlatego polecam Carrier, Thermo King nie koniecznie nowe ale za to jaka jakosc.


Agregaty samochodowe - demigod - 2010-01-08

Dlaczego strona elektryczna jest nie tak?

Pozdrawiam

(korupcja=demokracja)


Agregaty samochodowe - radekklimat - 2010-01-09

Sterownik ma słaba złaczke, w serwisie wykozystuja to jako powazna awarie i wstawiaja nowy tylko ze kostka dobrze juz siedzi i kasa leci
Pszka z przekaznikami jest na krotkim przewodzie co za tym idzie nie ma opcji zeby schowała sie w kabinie a pod maska roznie bywa a to woda, sol itp
Silniczki wentylatorow słabej jakosci a jak padna to dobre zamienniki kosztuja a te koreanskie to szkoda na nie kasy
Ewenementem jest moduł elektryczny zupelnie oddzielny od agregatu i jka sie nie ma bryki na ramie to ciezko go gdziekolwiec wcisnac

Jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze


Agregaty samochodowe - demigod - 2010-01-11

A jak to wygląda cenowo mam do zrobienia Tranzit'a? Też mam pytanie o izolację wewnątrz?


Agregaty samochodowe - radekklimat - 2010-01-11

demigod napisał(a):A jak to wygląda cenowo mam do zrobienia Tranzit'a? Też mam pytanie o izolację wewnątrz?
mozemy sie dogadac
500 236 866


Agregaty samochodowe - emil_ozarow - 2010-03-12

Co do Hwa Sung Thermo jesteśmy dilerem i autoryzowanym serwisem.
Jęśli macie jakiekolwiek problemy to śmiało pytajcie.
Emil
e.piwnik@chlodnictwo.pl
511-12-12-12


Agregaty samochodowe - emil_ozarow - 2010-03-12

Co do Hwa Sunga to jeśli ma ktoś pojęcie o montażu i serwisowaniu układów chłodniczy to nie ma z nim większych problemów !!!
Zajmuje się również izolowaniem samochodów dostawczych - *metoda natryskowa *,
nie wklejki.
Jak ktoś z was jest zainteresowany proszę po kontakt.

Emil
e.piwnik@chlodnictwo.pl
511-12-12-12


Agregaty samochodowe - radekklimat - 2010-03-12

Emil jak jestescie autoryzowanym serwisem to dlaczego nie ma was w spisie firmy Nara-dystrybutora Hwa Sunga?


Agregaty samochodowe - emil_ozarow - 2010-03-18

Radku, właśnie dzwoniłem do Nary i w trybie natychmiastowym zostaniemy dodani do autoryzowanych dilerów na ich stronie, jest to przeoczenie ze strony Nary - nie robili aktualizacji od dwóch lat Sad

Pozdrawiam życzę wszystkim miłego dnia


Agregaty samochodowe - monterod2002 - 2010-03-18

W "Zasady Forum" coś pisze i wydaje mi się że wszystkich to powinno to obejmować .
Pozdrowionka


Agregaty samochodowe - emil_ozarow - 2010-03-22

Przepraszam dopiero teraz zauważyłem wpis w "zasadach forum" tylko chciałem pomóc - pozdrawiam