Forum Klimatyzacja
Stawki za roboczogodzinę. - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dam pracę (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Stawki za roboczogodzinę. (/showthread.php?tid=3065)



Stawki za roboczogodzinę. - artinowakowski - 2010-01-09

Dzień dobry wszyskim.
Jestem nowy na forum, ale chciałem się spytać ile jako pracownik(monter) urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych mogę chcieć za 1 godzinę pracy? Mam doświadczenie w montażu tych urządzeń 5 letnie. Nie interesuje mnie tylko klima, gdyż chcę doskonalć wiedzę bardziej z chłodnictwa. Dostałem już ofertę, ale chcę porównać.
Dodam, że mam być w ekipie z elektrykiem...


Stawki za roboczogodzinę. - artinowakowski - 2010-01-09

Powiedzcie proszę co o tym sądzicie? Dostałem propozycje15 zł na godzine w Gdansku. I szef zapewnia, że jak będzie więcej roboty to odniesie to w wypłacie.


Stawki za roboczogodzinę. - radekklimat - 2010-01-10

jak netto to na poczatek dobra stawka


Stawki za roboczogodzinę. - hanys - 2010-01-10

ja jak jeszcze pracowałem i innej firmie dostawałem 14,50 netto(jastrzębie zdrój).
rok temu się zwolniłem


Stawki za roboczogodzinę. - Steff - 2010-01-10

Niezła stawka, biorąc pod uwagę że mamy nie za bardzo sprzyjającą porę roku do negocjowania stawki w górę.. W lato zawsze będziesz mógł wrócić do tematu z szefem. Wink


Stawki za roboczogodzinę. - hanys - 2010-01-10

ja już nie będę wracał do tamtej firmy. jestem już na swoim i dobrze mi.


Stawki za roboczogodzinę. - Steff - 2010-01-10

artinowakowski napisał(a):Powiedzcie proszę co o tym sądzicie? Dostałem propozycje15 zł na godzine w Gdansku. I szef zapewnia, że jak będzie więcej roboty to odniesie to w wypłacie.
Kolego hanys ja odpowiadałem na ten post... Smile


Stawki za roboczogodzinę. - artinowakowski - 2010-01-10

radekklimat napisał(a):jak netto to na poczatek dobra stawka
Też tak sądzę, szczególnie że jest to firma o ugruntowanej pozycji i roboty mają cały rok. Na stałe był taki, którego mam zastąpić + elektryk do montazu a jak potrzeba to zatrudniają na umowe- zlecenie. Wiec można powiedzieć 1 brygada na stałe i ponoć jest co robić. A no i mają 2 serwisantów, ale więcej szzcegółów może nie na forum Smile
Dzięki za odp.


Stawki za roboczogodzinę. - monterod2002 - 2010-01-10

Jakie u was są fajne stawki , szkoda że u nas takich nie ma Sad
pozdrowionka


Stawki za roboczogodzinę. - Steff - 2010-01-10

U nas to znaczy gdzie? Smile


Stawki za roboczogodzinę. - monterod2002 - 2010-01-10

południowo-wschodnia część polski
pozdrowionka


Stawki za roboczogodzinę. - Steff - 2010-01-10

Napiszę tak, nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej... Smile


Stawki za roboczogodzinę. - bartekw - 2010-03-02

artinowakowski napisał(a):
radekklimat napisał(a):jak netto to na poczatek dobra stawka
Też tak sądzę, szczególnie że jest to firma o ugruntowanej pozycji i roboty mają cały rok. Na stałe był taki, którego mam zastąpić + elektryk do montazu a jak potrzeba to zatrudniają na umowe- zlecenie. Wiec można powiedzieć 1 brygada na stałe i ponoć jest co robić. A no i mają 2 serwisantów, ale więcej szzcegółów może nie na forum Smile
Dzięki za odp.
Big Grin kolego podaj wiecej konkretów poniewaz cos mi swita i chyba wiem o jakiej firmie mowiszSmile moje gg 9043232 pozdrawiamSmile