Forum Klimatyzacja
Zarobki serwisanta - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szukam pracy (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Zarobki serwisanta (/showthread.php?tid=3121)

Strony: 1 2


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-01-28

Witam forumowiczów.


Jak sądzicie ile powinien zarabiac na miesiąc samodzielny serwisant na obiektach sieci handlowych około 80 sklepów.


Zarobki serwisanta - miro102 - 2010-01-29

ok 7 000
pozdrawiam


Zarobki serwisanta - Shitashii - 2010-01-29

piszecie kwoty brutto czy netto (na rękę)?


Zarobki serwisanta - dominik486 - 2010-01-29

PatusX dobrze pisze. Takie są kwoty netto dla "samodzielnych" serwisantów. Zależy jaki masz czas dojazdu, naprawienia usterki, dyspozycyjność, wolne dni i takie tam.


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-01-29

Wiec tak w moim przypadku wygląda to tak: na układy minusowe 4h plusowe w miarę możliwosci dojazd z naprawa dotyczy to duzych sklepów. A mniejsze tzn stonke 10h. I niema zmiłuj czy świeta czy niedziela i każda pora. Bo póki co niemam zastępstwa.


Zarobki serwisanta - dominik486 - 2010-01-29

To poważnie wygląda, więc od 4tys netto bym się zastanawiał, dopuki szef nie znajdzie zastępstwa.. Smile
Pozdrawiam


Zarobki serwisanta - barbie - 2010-01-29

jeden serwisant na 80 sklepów typu Biedronka potrzebuje 250 roboczogodzin na same dojazdy ,jeśli jest to Społem może być potrzeba 500 godzin na dojazdy .


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-01-29

Barbie ja mówie ze mam 80 ale nie samych biedronek i nie trzeba 250h na dojazdy. Zapomniałem ze mam pomocnika ale tylko do podawania skrzynek bo do takiej zaawansowanej roboty sie nie nadaje


Zarobki serwisanta - barbie - 2010-01-29

nie znam sieci sklepów która regularnie serwisuje urządzenia,znaczna część sprzętu jest w opłakanym stanie.jeśli chodzi o pomocników to jestem w stanie w przeciągu kilku miesięcy przeszkolić każdego chłopka-roztropka tak aby 80 % napraw wykonał samodzielnie.


Zarobki serwisanta - pawelek - 2010-01-29

SerwisantCr napisał(a):Wiec tak w moim przypadku wygląda to tak: na układy minusowe 4h plusowe w miarę możliwosci dojazd z naprawa dotyczy to duzych sklepów. A mniejsze tzn stonke 10h. I niema zmiłuj czy świeta czy niedziela i każda pora. Bo póki co niemam zastępstwa.
Z jakiej części Polski jesteś? Może mógłbym być twoim zastępcą?
Te 80 sklepów to jakiś duże? na jakim obszarze


Zarobki serwisanta - barbie - 2010-01-29

musi chcieć-to podstawa.


Zarobki serwisanta - wogotto - 2010-01-31

Proste pytanie.Prosta odpowiedż,dla niektórych to nowość,Ale Wieszniekażdy ma tą gwiazdeczkę.Miałem różnych orłów.Ale jeden był bez dzioba.:lol:
PISZ NA TEMAT KORTO.PIERZU.Big Grin i =D


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-01-31

pawelek napisał(a):
SerwisantCr napisał(a):Wiec tak w moim przypadku wygląda to tak: na układy minusowe 4h plusowe w miarę możliwosci dojazd z naprawa dotyczy to duzych sklepów. A mniejsze tzn stonke 10h. I niema zmiłuj czy świeta czy niedziela i każda pora. Bo póki co niemam zastępstwa.
Z jakiej części Polski jesteś? Może mógłbym być twoim zastępcą?
Te 80 sklepów to jakiś duże? na jakim obszarze
pawelek z jakiego jesteś rejonu? i ile masz lat?


Zarobki serwisanta - pawelek - 2010-01-31

małopolska, z czy lata są ważne? 35


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-02-01

A miasto jak możesz i numer tel.


Zarobki serwisanta - Artic - 2010-02-01

hej hej panowie Big Grin
SerwisantCr jaką sieć serwisujesz?? my mieliśmy 2 sieci w obsłudze jeśli chcesz pogadać o pieniądzach wal na priv lub gg 9982688

Pozdrawiam


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-02-01

Daj poprawny numer gg bo ten nie hulaSmile


Zarobki serwisanta - Artic - 2010-02-01

ten jest napewno okBig Grin


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-02-01

ok zaraz sprawdze


Zarobki serwisanta - pawelek - 2010-02-02

okolice Tarnowa


Zarobki serwisanta - mg - 2010-02-07

Podziwiam Twoją zdolność kojarzenia faktów. Tym razem pudło, ale mnie przy okazji utwierdziłeś w przekonaniu.
Pozdrawiam.


Zarobki serwisanta - byniom - 2010-02-07

h2o napisał(a):
dominik486 napisał(a):PatusX dobrze pisze. Takie są kwoty netto dla "samodzielnych" serwisantów. Zależy jaki masz czas dojazdu, naprawienia usterki, dyspozycyjność, wolne dni i takie tam.
Tak się zapędziłeś że zapomniałeś się wysrać,
I ty potem się dziwisz że ktoś chce cię zbanować . Przecież to forum czyta też młodzierz. Odrobinę zastanowienia zanim coś napiszesz bo już normalnie ręce opadają. Człowieku opamiętaj się trochę bo piszesz głupoty we wszystkich działach i i robisz tylko zamęt , nie jestem zwolennikiem banowania ale trochę wypowiadaj sie zgodnie z zasadami bo potem będziesz miał pretensje że ktoś cię usówa albo banuje.


Zarobki serwisanta - dominik486 - 2010-02-07

h2o napisał(a):
dominik486 napisał(a):PatusX dobrze pisze. Takie są kwoty netto dla "samodzielnych" serwisantów. Zależy jaki masz czas dojazdu, naprawienia usterki, dyspozycyjność, wolne dni i takie tam.
Tak się zapędziłeś że zapomniałeś się wysrać,
Hahaha, dobra chcesz jeszcze coś powiedzieć to dawaj, bo znowu jutro zmienisz nick i będziesz dalej obrażał. Szkoda słów, nie potrafię Cię rozgryzc.... Raz udajesz, że jestes w temacie i nikogo nie obrażasz a raz robisz z siebie ofiarę losu i wyzywasz wszystkich do okoła!!! O co chodzi?

A może tak powiedziałeś, bo uważasz się za lepszego serwisanta i obsługujesz nie 80 a 81 sklpów i duzo mniej zarabiasz????

Albo mieszkasz na jakimś zadupiu i zarabiasz ledwo co na chleb bo zrażasz do siebie wszystkich dookoła, nie martw się w wioskach zawsze mniej się zarabia niz w cywilizacji. Chociaż myślałem że mamy już w miarę rozwinięte wioski z tv, ale Ty masz tylko internet bo na tv zabrakło? Lepiej idz przed ten telewizor i pooglądaj coś niż wyżywać się na forum. Proponuję wizyte u psychiatry albo zapisz się na basen to może pomoże się rozładować w normalny sposób.

Już mnie i tak nie ruszają Twoje wypowiedzi, sory Smile


Zarobki serwisanta - matt59 - 2010-02-08

samodzielny serwisant powinien mieć samodzielną firmę wtedy nie pytałby się ile ma zarabiać Oczy mu się otworzą jak podpisze umowy i będzie myślał o tym
czy jego pracownik się obudził już czy jeszcze śpi i ma wszysko w D....


Zarobki serwisanta - SerwisantCr - 2010-02-08

matt59 napisał(a):samodzielny serwisant powinien mieć samodzielną firmę wtedy nie pytałby się ile ma zarabiać Oczy mu się otworzą jak podpisze umowy i będzie myślał o tym
czy jego pracownik się obudził już czy jeszcze śpi i ma wszysko w D....
Ty chyba czegoś nie rozumiesz. SAMODZIELNY znaczy taki który pojedzie i zrobi bez problemu a nie wisi na telefonie i pyta jak ma to zrobic, a widziałem takich. I nie trzba miec swojej firmy zeby byc samodzielnym.