Forum Klimatyzacja
szukam pracy warszawa - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szukam pracy (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: szukam pracy warszawa (/showthread.php?tid=3139)



szukam pracy warszawa - januszjanu - 2010-02-08

Witam forumowiczow. Szukam pracy w warszawie w charakterze montera serwisanta klimatyzacji wentylacji mam kilkuletnie doswiadczenie w branzy i jestem dyspozycyjny tel. 503 867 399 e-mail januszjanu@o2.pl Dziekuje i pozdrawiam. Janusz.


szukam pracy warszawa - januszjanu - 2010-02-20

januszjanu napisał(a):Witam forumowiczow. Szukam pracy w warszawie w charakterze montera serwisanta klimatyzacji wentylacji mam kilkuletnie doswiadczenie w branzy i jestem dyspozycyjny tel. 503 867 399 e-mail januszjanu@o2.pl Dziekuje i pozdrawiam. Janusz.



szukam pracy warszawa - Bogdan_New_Jersey - 2010-02-28

Znalazłem w necie może Tobie pomoze


POLSKI KOMFORT Sp. z o.o.


Dołącz do nas !

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Instalator / monter

Systemów kanałowych

( Nadarzyn )

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie wykonywanie i montaż instalacji kanałowych wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania nadmuchowego.



Wymagania: prawo jazdy, zaangażowanie, chęć uczenia się i poznawania nowych technologii, lojalność, uczciwość i dyspozycyjność. Doświadczenie w instalacjach wentylacyjnych mile widziane ale nie konieczne. Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju.



Oferujemy: pracę w stabilnej, nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, możliwość poznania najnowszych technik instalacyjnych oraz najnowocześniejszych urządzeń na rynku, praca w młodym i zgranym zespole, atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Praca 5 dni w tygodniu w godzinach 7.30 - 16.00, wszystkie weekendy wolne.



Jeżeli chciałbyś pracować z najlepszymi to prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: biuro@polskikomfort.pl. Więcej informacji 22 798 00 64.


szukam pracy warszawa - januszjanu - 2010-02-28

Dziekuje koledze ale szukam w sieci na bierzaco bardziej mi chodzilo o taki bezposredni odzew. Moj problem to wiek jestem po 50-ce. Nie wiem jak w USA ale w Polsce niechetnie zatrudnia sie ludzi w moim wieku. Na wlasna dzialalnosc brak mi kontaktow i srodkow. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.


szukam pracy warszawa - barbie - 2010-02-28

dużo ofert jest na portalu wentylacja.com.pl


szukam pracy warszawa - barbie - 2010-02-28

mądry komputer zmienił mój tekst natychmiast wentylacja.com .pl


szukam pracy warszawa - Bogdan_New_Jersey - 2010-02-28

januszjanu napisał(a):Dziekuje koledze ale szukam w sieci na bierzaco bardziej mi chodzilo o taki bezposredni odzew. Moj problem to wiek jestem po 50-ce. Nie wiem jak w USA ale w Polsce niechetnie zatrudnia sie ludzi w moim wieku. Na wlasna dzialalnosc brak mi kontaktow i srodkow. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam.
Moim zdanie powinieneś przejechać sie do tej firmy, po numerze kierunkowym tej firmy widzę, że to sa Twoje rejony. W żadnym wypadku nie dzwon, zawsze lepiej to wygląda jak osobiście sie przedstawisz w tej firmie.
Praca sama nie przyjdzie trzeba ją znaleźć.
A czy wiek jest ważny, moim zdaniem ważne są umiejętności i zaangażowanie w poszukiwaniu pracy.


Powodzenia