Forum Klimatyzacja
SVS - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: SVS (/showthread.php?tid=3219)

Strony: 1 2


SVS - trusk - 2010-03-04

witam
czy mial ktos stycznosc z klimatyzacja firmy SVS.
maja w swojej ofercie system VRV o nazwie SRV oraz na dniach maja wprowadzac do Polski system typu multi split

dzieki za kazde info.

pzdr.


SVS - tommatiz - 2010-03-04

Tak, SVS to pospolity chińczyk bez rewelacji ( ma działać i to wszystko). Jak jesteś zainteresowany kupnem któregoś modelu to proszę na priv. Pzdr


SVS - Shitashii - 2010-03-04

Bubel, że szok! Na długość kija bym nie podchodził.


SVS - tommatiz - 2010-03-04

Fakt, materiały z których jest wykonany to masakra ale dwie jednostki klient mordował na grzaniu w te mrozy co były pare tygodni temu i wytrzymały. Ale i tak ich nie polecam.....


SVS - tommatiz - 2010-03-04

Odlodzenie samoczynnie nie zdawało rezultatu i niezła buła lodu się zrobiła ale nie wiem dlaczego i jakim cudem sprężarki nie padły choć klienta uprzedzaliśmy że w tej temperaturze (-25'C) klimy mogą paść. Klient się z tym liczył i powiedział albo padną albo nie Smile.


SVS - trusk - 2010-03-04

podobno sprezarki w SRV sa Hitachi
svs kusi konkurencyjna cena i nawet 5cio letnia gwarancja.


SVS - Shitashii - 2010-03-05

A moim zdaniem trusk sprowadza te urządzenia i chciał się zarreklamować. I tyle w tym temacie. Z resztą to już nie pierwsza zagrywka taka. Czyli wątek do kosza. Niejednokrotnie ktoś, kto sprzedaje jakiś sprzęt pisze na forum: "a słyszeliście o sprzęcie XYX ? Podobno taki super i jest tani". To ja napiszę: Jaki Samsung jest zajebisty, a Daikin czy Toshiba to nie wspomnę. Moim zdaniem to zwykła reklama. Bezczelna. Dziękuję za uwagę Smile


SVS - tommatiz - 2010-03-05

trusk napisał(a):podobno sprezarki w SRV sa Hitachi
svs kusi konkurencyjna cena i nawet 5cio letnia gwarancja.
Sprężarki są Toshiby Hitachi i w dużych układach wody lodowej COPELAND.


SVS - trusk - 2010-03-05

nie jestem zadnym sprzedawca tyko klientem ktory usilnie poszukuje dobrej i w miare taniej klimatyzacji. moje zapytanie cenowe poszlo nawet do uzytkownika forum tommatiz.
Beszczelne jest Twoje oskarzanie Shitashii osob ktore saraja sie dowiedziec czegos wiecej o klimatyzacji niz to co wmawiaja im sprzedawcy....dno...
pzdr.


SVS - Shitashii - 2010-03-05

Z natury ludzie są dobrzy, mili i uczynni, a inni to wykozystują. Jeśli faktycznie tylko się dopytujesz, to ok, ale wiele razy posty wyglądały niemal identycznie, a chodziło o zrobienie jakiejś reklamy. Z Twojego pierwszego postu widzę (lub widziałem) wyraźny podtekst reklamowy. Nie napisałeś, że szukasz, do czego, co proponujemy itd.... A kiedyś ktoś pisał, że tanie mięso to psy jedzą. Coś w tym jest. Pozdrawiam.


SVS - awax - 2010-03-05

Nie da się całkowicie uniknąć reklamy udzielając porad jednak wpisy typu "Bubel,że szok" są niesmaczne.
Tak naprawdę to większość klimatyzatorów niczym się nie różni,a ich działanie zależy głównie od prawidłowego doboru i montażu.


SVS - tommatiz - 2010-03-05

Kolego awax nie przesadzaj pisząc że "większość klimatyzatorów niczym się nie różni" bo różnica jest jak wiadomo kolosalna choćby w wykonaniu i materiałach użytych. Akurat SVS i wiele innych chińczyków jest po prostu masakryczna i skandaliczna w wykonaniu. Zgodzę się z Tobą że nawet najlepsze urządzenie można popsuć kiepskim montażem.. Pzdr


SVS - awax - 2010-03-05

oczywiście,że jakość chinczyków pozostawia wiele do życzenia ,ale nie wszystkich stać na markowe .To dotyczy nie tylko klimatyzatorów.


SVS - tommatiz - 2010-03-05

awax napisał(a):oczywiście,że jakość chinczyków pozostawia wiele do życzenia ,ale nie wszystkich stać na markowe .To dotyczy nie tylko klimatyzatorów.
Zgadza się i dlatego w swojej ofercie niestety mam SVS dla klienta który na prawdę chce kupić coś najtańszego bo na Toshibe i MHI go nie stać.. Ale z doświadczenia mogę napisać żę większość klientów liczy się z groszem i woli kupić coś markowego i mieć Święty spokój. Pzdr


SVS - bartekw - 2010-03-05

niestety to zalezy od tego na jakiego klient trafiszSmile do mnie czasem przychodza ludzie ktorym po prostu nie da sie wytlumaczyc ze lepiej dac pare stow wiecej i miec spokoj. chyba mocno wierza ze akurat im sie poszczesci i tani kicz bedzie im dzialal wiecznoscBig Grin


SVS - trusk - 2010-03-05

a dostane cos innego niz SVS w podobnych pieniadzach?
2 multi splity (4+3 jedn. wewnetrzne)
lub VRV?

Pozdrawiam Smile


SVS - tommatiz - 2010-03-05

trusk napisał(a):a dostane cos innego niz SVS w podobnych pieniadzach?
2 multi splity (4+3 jedn. wewnetrzne)
lub VRV?

Pozdrawiam Smile
Nie przesadzasz?????? W podobnej kasie????? SVS to mega tanizna. Albo chcesz coś dobrego albo taniego ale od SVS nie znam tańszych....Trafiłeś jakiś przetarg i szukasz najtańszej opcji? Inwestycję robisz dla siebie czy jakiejś firmy?


SVS - trusk - 2010-03-05

ok a dobrego i taniego?Smile


SVS - tommatiz - 2010-03-05

trusk napisał(a):ok a dobrego i taniego?Smile
Kolego nie przesadzaj albo dobre albo tanie. Dla przykładu: SVS 2.5kW 1590- netto, Toshiba 2.5kW 2840- netto ceny katalogowe bez rabatu. Albo chcesz dobre albo tanie........


SVS - waw1977 - 2010-03-06

Montowałem troche chińczyków dla ludzi którzy zdecydowali ze to im wystarczy i liczy sie cena
Jezeli chodzi o firme to MDV z chińczyków sprawuje sie przyzwoicie
Przelicz MDV ceny ma atrakcyjne


SVS - trusk - 2010-03-07

a jakie rury polecacie?
pozdrawiam.


SVS - tommatiz - 2010-03-07

trusk napisał(a):a jakie rury polecacie?
pozdrawiam.
A może tak konkretniej zadasz pytanie? Jakie i do czego, może spiro?


SVS - trusk - 2010-03-08

nie nie.oczywiscie ze nie spiro Smile
rury do klimatyzacji, na co zwracac uwage przy zakupie i jakie firmy sa uznane i godne polecenia.


SVS - R-40 - 2010-03-08

trusk napisał(a):nie nie.oczywiscie ze nie spiro Smile
rury do klimatyzacji, na co zwracac uwage przy zakupie i jakie firmy sa uznane i godne polecenia.
Ciągnione przy pomocy oleju syntetycznego.


SVS - tommatiz - 2010-03-08

W izolacji. Są do zdobycia w każdej lepszej hurtowni chłodniczej.