Forum Klimatyzacja
kody bledow fujitsu inverter - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: kody bledow fujitsu inverter (/showthread.php?tid=3470)



kody bledow fujitsu inverter - badgirl23 - 2010-05-17

mam klimatyzator fujitsu inverter... cooling 2,8 kw heating 4 kw... przez przypadek dziecko wcisnelo z tylu na pilocie test run...
od tego czasu zaczely sie problemy
nie zalacza sie funkcja grzania i chlodzenia
klimatyzator pracuje a po chwili wlacza sie operation 5 mrugniec przerwa 5 sek i znowu to samo..
timer mruga non sto..
czy to jest tryb serwisowy
jesli tak-jak go zlikwidowac???
\czy to moze cos innego
prosze o pomoc


kody bledow fujitsu inverter - tommatiz - 2010-05-17

Podaj model urządzenia?? Abym nie musiał usunąć wątku zgodnie z regulaminem proszę usunąć nr telefonu i adres e-mail!!!!


kody bledow fujitsu inverter - badgirl23 - 2010-05-17

ASY10PSA-W


kody bledow fujitsu inverter - tommatiz - 2010-05-17

Czytam serwisówkę FUJITSU i nie ma takiego kodu na 5 mrugnięć. Zdejmij zasilanie z klimatyzatora na minutę i wlącz ponownie i zobacz co się będzie działo. Pzdr


kody bledow fujitsu inverter - badgirl23 - 2010-05-17

Probowalam juz wyjac baterie z pilota i jednoczesnie wylaczyc bezpieczniki na zasilaniu...
na 10 prob , 2 okazaly sie pomyslne ale i tak po pewnym czasie problem wracal.... przy nastpenym wlaczeniu urzadzenia


kody bledow fujitsu inverter - tommatiz - 2010-05-17

Czy masz na pilocie reset ustawień ?/ Jakiś giziczek do wci śnięcia długopisem albo gdzieś z tyłu przy bateriach? Jak masz to zresetuj wyjmij baterie i bezpiecznikiem calą klimę.


kody bledow fujitsu inverter - Shitashii - 2010-05-17

Jeśli to jest przycisk test run, to może ten test musi dojść do końca. Po prostu włącz na test i czekaj aż sie skończy, może nawet 30 minut... ?


kody bledow fujitsu inverter - tommatiz - 2010-05-17

jeżeli chcesz wykasować błąd musisz w jednostce wewnętrznej wcisnąć ukryty guziczek FORCET AUTO BUTTON . znajduje się on albo pod grillem po prawej stronie albo na wierzchu na panelu sterowania. Wciskasz i trzymasz do momentu usłyszenia bbrzęczka. Wysłałem maila do Ciebie to zadzwoń do mnie to pomogę w resetowaniu błędu. Pzdr


kody bledow fujitsu inverter - Fujitsu Szczecin - 2010-05-18

badgirl23 napisał(a):mam klimatyzator fujitsu inverter... cooling 2,8 kw heating 4 kw... przez przypadek dziecko wcisnelo z tylu na pilocie test run...
od tego czasu zaczely sie problemy
nie zalacza sie funkcja grzania i chlodzenia
klimatyzator pracuje a po chwili wlacza sie operation 5 mrugniec przerwa 5 sek i znowu to samo..
timer mruga non sto..
czy to jest tryb serwisowy
jesli tak-jak go zlikwidowac???
\czy to moze cos innego
prosze o pomoc
Witam

TRYB TESTOWY
- Metodę uruchamiania trybu testowego opisano w instrukcji obsługi.
- Jednostka zewnętrzna może nie pracować w zależności od temperatury w pomieszczeniu.
W takiej sytuacji wciśnij przycisk TEST RUN na pilocie w czasie pracy klimatyzatora. (Skieruj
nadajnik sygnału pilota na klimatyzator i naciśnij przycisk TEST RUN końcówką długopisu itp.)
- Aby zakończyć operację testową, naciśnij przycisk START/STOP na pilocie.
(Jeżeli klimatyzator zostanie uruchomiony w trybie testowym przez naciśnięcie przycisku TEST RUN,
wskaźniki pracy [OPERATION] i programatora [TIMER] zaczną pulsować w wolnym tempie.)

Wyłącznie nie jest jakieś skomplikowane, ale nieraz jak są słabe baterie to urządzenia wariują.

Pozdrawiam

ASY10PSA-W a co to za model?


kody bledow fujitsu inverter - tommatiz - 2010-05-18

Stefanbud to urządzenie ma 12 lat i nie chce się załączyć sprężarka tylko migają kody błędu. Do tak starego urządzenia nie mam kodów Sad a test run kończy się właśnie na kodzie 5x Operation....


kody bledow fujitsu inverter - Fujitsu Szczecin - 2010-05-18

tommatiz napisał(a):Stefanbud to urządzenie ma 12 lat i nie chce się załączyć sprężarka tylko migają kody błędu. Do tak starego urządzenia nie mam kodów Sad a test run kończy się właśnie na kodzie 5x Operation....
Witam

No tak, jestem za młody żeby pamiętać Tongue Wydaje mi się że czas je wymienić na nowszy model.

Pozdrawiam