Forum Klimatyzacja
Kim jest Mentor ????? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Kosz (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Kim jest Mentor ????? (/showthread.php?tid=4505)



Kim jest Mentor ????? - majki - 2011-01-25

jak w temacie ,Kim jest Mentor ????? czy To kopalnia wiedzy ?czy cwaniaczek co myśli że zna się na wszystkim

Pomocy bo nie daje mi to spać


Kim jest Mentor ????? - tommatiz - 2011-01-25

Raczej to drugie...


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

Jeżeli znasz się na wszystkim to oznacza że nieznasz się na niczym Smile Uzasadnij tommatiz.


Kim jest Mentor ????? - tommatiz - 2011-01-25

Może dlatego że tylko Ty jako jedyny byłeś kilka razy banowany? Edytuj posty bo inaczej będę kasował wszystko co napiszesz Smile


Kim jest Mentor ????? - majki - 2011-01-25

czyli nasz Mentor nie zna się na niczym. raptem miesiąc na tym forum a juz jest prawie zaawansowany ,nic innego jak tylko pogratulować ,ale czy gratuluje się tak głupim wpisom ????


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

Podaj przykład takiego wpisu.


Kim jest Mentor ????? - majki - 2011-01-25

70 % Twoich wpisów jest tylko po to by załapać punkty,a wpisy Masz typu pieprzenie kotka za pomocą młotka,mimo to pozdrawiam bo sezon już nie długo i mam nadzieje że jak zwykle pomożesz w sytuacjach bez wyjścia


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

Rozstrzelajcie mnie.Błagam założcie mi opaskę abym niewidział oprawcy.


Kim jest Mentor ????? - majki - 2011-01-25

ja nie chce się z Tobą sprzeczać ja chce tylko Ciebie poznać


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

Ja nikomu nigdy niepomogłem.


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

W moim rankingu stoisz dobrze Smile
Nie trzeba być baranem wychowując się w stadzie ludzi. Smile


Kim jest Mentor ????? - mentor - 2011-01-25

tommatiz napisał(a):Może dlatego że tylko Ty jako jedyny byłeś kilka razy banowany? Edytuj posty bo inaczej będę kasował wszystko co napiszesz Smile
Mam cię gdzieś tak samo jak obecność na forum.Różni nas zależność. tobie zależy mi nie.
Gdyby tobie niezależało to człowiekowi pokroju AWAX który ma większe doświadczenie od ciebie i wiedzę nieczynił byś głupich przycinek.Jesteś za mały wiedzą co do niektórych przypadków i mam w dupie twoje grożby cwaniaczku często szukający porady na forum.Dlaczego szukasz bo na gównie się znasz.


Kim jest Mentor ????? - Shitashii - 2011-01-25

......................
Mentor, to powiedz od razu pod jakim nickiem teraz będziesz?
Cool


Kim jest Mentor ????? - barbie - 2011-01-25

będzie numerem 37


Kim jest Mentor ????? - tommatiz - 2011-01-25

Tak się składa że mam wiedzę milion razy większą od Ciebie i szacunek na forum a Ty tego nie masz. Ja tu zostanę a Ty zaliczysz bana. Widać masz cały czas problem z alkoholem i ze swoim malutkim ego. Jesteś nikim na forum i dobrze o tym wiesz. Stając ze mną w szranki w serwisie to byś przegrał na samym starcie. Twoja wiedza jest tak cienka jak ścianka rurki miedzianej... Musisz to wiedzieć że liczy się ten kto jest szanowany. A Ty jesteś .. zresztą sam widzisz kim. NIKIM... Nawet wychowania nie masz o kulturze nie wspomnę. A jesteś nikim dlatego że sam pisałeś że odejdziesz z forum. Nie odszedłeś. I NIECH WSZYSCY TO PRZECZYTAJĄ ŻE MASZ PROBLEM ZE SOBĄ I POWINIENEŚ SIĘ LECZYĆ.......