Forum Klimatyzacja
Compress Shield - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: EXPERT RADZI (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Compress Shield (/showthread.php?tid=5113)



Compress Shield - bartekyogico - 2011-06-06

Czy ktoś zna ten preparat poprawiający? efektywność urządzeń chłodniczych? Może Bogdan z USA się wypowie bo produkt z tamtąd. Reklamują się że używa ich NASA, Mc Donalds, Exxon i Lockheed Martin. Proszę o info.


Compress Shield - llort - 2011-06-06

http://energiataniej.eu/compress-shield/


Compress Shield - bartekyogico - 2011-06-06

Dzięki kolego opis produktu widziałem, chodzi mi o zastosowanie praktyczne. Czy są takie korzyści?


Compress Shield - wit - 2011-06-06

preparatu nie znam... ale... w bajki przestałem wierzyć już dość dawno temu.

jakby napisali poprawa efektywności o 2% to może bym to strawił...
jak piszą, że 20% to w cuda nie wierzę...

coś jak super hiper dodatki do oleju w samochodzie -oszczędzające 20% + magnetyzer + turbinka i w rezultacie samochód zamiast spalać 8 litrów produkuje 2 litry benzyny na setkę...

a ściślej -uczyli mnie, że nie należy nic paprać w układzie chłodniczym... tylko czynnik i olej -a KAŻDY dodatek coś tam pogarsza... niektóre dodatki -jak np. odkwaszacze czy uszczelniacze bywają złem koniecznym... -pozwalającym mniejszym kosztem podratować stare urządzenia...

ale z własnej woli żadnych świństw w układ pchać nie należy.
Bardzo podobne zdanie mają praktycznie wszyscy producenci urządzeń... jeśli znajdą w spalonej sprężarce coś poza olejem i czynnikiem -to zazwyczaj nie uznają gwarancji... nawet jeśli to tylko barwnik.


Compress Shield - bartekyogico - 2011-06-06

wit napisał(a):preparatu nie znam... ale... w bajki przestałem wierzyć już dość dawno temu.

jakby napisali poprawa efektywności o 2% to może bym to strawił...
jak piszą, że 20% to w cuda nie wierzę...

coś jak super hiper dodatki do oleju w samochodzie -oszczędzające 20% + magnetyzer + turbinka i w rezultacie samochód zamiast spalać 8 litrów produkuje 2 litry benzyny na setkę...

a ściślej -uczyli mnie, że nie należy nic paprać w układzie chłodniczym... tylko czynnik i olej -a KAŻDY dodatek coś tam pogarsza... niektóre dodatki -jak np. odkwaszacze czy uszczelniacze bywają złem koniecznym... -pozwalającym mniejszym kosztem podratować stare urządzenia...

ale z własnej woli żadnych świństw w układ pchać nie należy.
Bardzo podobne zdanie mają praktycznie wszyscy producenci urządzeń... jeśli znajdą w spalonej sprężarce coś poza olejem i czynnikiem -to zazwyczaj nie uznają gwarancji... nawet jeśli to tylko barwnik.
No i ja mam podobne wątpliwości stąd moje pytanko.


Compress Shield - crocens - 2011-06-06

cytat z reklamy: "zapobiega osadzaniu się oleju na ściankach wymiennika"

skoro olej się nie osadza na ściankach to może na preparacie? na pewno nie poprawi to wydajności.
Może preparat miesza się z olejem? czyli go rozrzedza
A może go wypłukuje? To na pewno z powierzchni pomiędzy tłokami a ściankami Smile
A może te zdanie jest fałszywe? Jeżelo tak to nie ufam całej reklamie Smile

20% to każdy by chciał Smile


Compress Shield - Shitashii - 2011-06-06

Połączyć 5 preparatów i mamy 100% urządzenia :-)


Compress Shield - crocens - 2011-06-06

no co ty, jak już iść, to na całość, połączyć ich 10 i sprzedawać prąd do elektrowni Wink


Compress Shield - llort - 2011-06-06

bartekyogico napisał(a):Dzięki kolego opis produktu widziałem, chodzi mi o zastosowanie praktyczne. Czy są takie korzyści?
Praktycznie możesz zastosować biorąc miernik poboru prądu i ów preparat do użytku.Zbytnie okładanie oleju na ściankach jest wynikiem złej prędkości w układzie Smile


Compress Shield - elektromechanik - 2011-06-06

A > kalgonu < pani używała????????????????????????


Compress Shield - wit - 2011-06-06

elektromechanik napisał(a):A > kalgonu < pani używała????????????????????????
Wink

a jakby tak kalgonu dodać do oleju lub czynnika -może mniej by się filterki brudziły?

wielokrotnie widziałem jakieś takie paskudne osady na zaworach..., na filtrach siatkowych przed zaworami...
ani chybi kamień.
to kalgon by pomógł?
i może o jakieś kolejne 30% wydajność by wzrosła...

Compress Shield + KALGON + MAGNETYZER =I MAMY PERPETUM MOBILE -100% OSZCZĘDNOŚĆ -PRĄDU NIE POBIERA.

a magnetyzer bym dodał -bo jest dobry na wszystko.
oszczędza paliwo. poprawia smak i jakość wody. ma walory zdrowotne. leczy bóle stawów (zwłaszcza rybnych) i głowy.
na ciążę i przeciw ciąży...

lecę opatentować magnetyzer w chłodnictwie.

a jak się du* siądzie na sprężarce z magnetyzerem... to dobre na hemoroidy. może fundusz zdrowia jakiś grant otworzy i dofinansuje ?