Forum Klimatyzacja
Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Chłodnictwo (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) (/showthread.php?tid=5379)

Strony: 1 2


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-07-25

Poszukujemy sprzętu chłodniczego do modernizacji sklepu.

Interesują nas: lada chłodnicza, regał chłodniczy, warzywniak.

Interesujące nas cechy to: jak najwyższe sprzęty (min. 2000mm) i jak najwęższe (max. 1100mm).

Sprzęt ma być nowy.

Proszę o wskazówki, który sprzęt najlepiej wybrać.

Pozdrawiam
Marcin


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - radekklimat - 2011-07-25

Igloo, najtansze na rynku i w miare niezłe za te pieniadze, duzy wybór konfiguracji.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-07-25

radekklimat napisał(a):Igloo, najtansze na rynku i w miare niezłe za te pieniadze, duzy wybór konfiguracji.

Ma ktoś doświadczenia z urządzeniami firm Linde (Carrier) lub JBG2?

Warto do nich trochę dopłacić?


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - szumi - 2011-07-25

Linde i Carrier to meble z górnej półki drogi towar JBG to chyba polska firma i polska cena


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - barbie - 2011-07-26

czy zdajesz sobie sprawę ile kosztują meble +agregat +robocizna +rozdzielnie +transport +materiały ? .


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - eryk_wiking - 2011-07-26

w jakim regionie?


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-07-27

barbie napisał(a):czy zdajesz sobie sprawę ile kosztują meble +agregat +robocizna +rozdzielnie +transport +materiały ? .

Tak. Mam wycenę.

Region: małopolska


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - Shitashii - 2011-07-27

A cena też mało-polska? Wink


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-07-28

Shitashii napisał(a):A cena też mało-polska? Wink

Bywało lepiej Wink

Dlatego fajnie byłoby poszukać czegoś zbliżonego jakościowo i w rozsądniejszej cenie. Jeśli się nie uda to pozostaje Linde.

p.s.

Czy ktoś zna i może się wypowiedzieć nt. mebli Costan? alternatywnie ES System K


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - radas - 2011-07-28

bestmobile napisał(a):
Shitashii napisał(a):A cena też mało-polska? Wink

Bywało lepiej Wink

Dlatego fajnie byłoby poszukać czegoś zbliżonego jakościowo i w rozsądniejszej cenie. Jeśli się nie uda to pozostaje Linde.

p.s.

Czy ktoś zna i może się wypowiedzieć nt. mebli Costan? alternatywnie ES System K


Costan bdb. firma. Wszystkie zachodnie meble są bdb. lecz zazwyczaj 100% droższe niż nasze. Jeśli z PL to polecam JBG lub IGLOO w zależności jakie długie moduły Cię interesują.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - Zbychooo - 2011-07-28

mam doświadczenia raczej z polskimi firmami. kiedyś robilem maly, wiejski
sklep na coldzie i było ok.
ale już na wiekszy obiekt, gdize mialy byc regały, lady i gondole
wstawilismy essystemk. w sumie mamy juz 3 obiekty zrobione na essystemk i
odpukac - meble sie spisuja, a cena tez rozsadna.
Co do Costana to niestety nie wiem, jak meble, ale cana pewnie znaczenie
wyzsza.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - kendzior - 2011-07-28

Jak dla mnie to w Polskie meble nie ma co inwestować. Od lat monuję tylko Linde lub Norpe i nie marzekam. Cenowo za używane a nowe to jest kosmos jakiś. Teraz są firmy które przywożą na miejsce inwestycji i składają już pięknie odnowione meble, pomalowane pod wybrany kolor. Meble są rozbierane do rosołu, nawet śróbki trzymające wentylator na silniczku są pomalowane. Chociaż tearz trafiła mi się lada JGB2 i powiem że wygląda jak linde :// Kończę podłączać tandema w sklepie i będę wiedział jak to się zachowuję. Cena tej JGB wedłóg inwestora to za 11 coś tam metra 60 tyś netto brrrrrr.

Jak by co to moge zrobic kilka zdjęć tych mebli i pokazać, jak teraz przywoża meble do sklepu. Cięzko poznać, że to używane


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - llort - 2011-07-28

Miałem przyjemność serwisować takie meble.No ale cóż,bogaci powiadają że nie stać ich na tanie


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-07-29

Używane niestety nie wchodzą w rachubę póki co, gdyż inwestycja będzie dofinansowana. Stąd poszukuję tylko nowych mebli.

Dziś dostałem ofertę na meble JUKA i przyznam, że regał chłodniczy wygląda całkiem przyzwoicie, cena niska.

Z JBG czekam na przedstawiciela.

Costan cenowo kształtuję podobnie do Linde, jest tylko nieznacznie tańszy.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - kendzior - 2011-07-31

Nie pchaj sie w Polskie, mówie ci bo będziesz załował. Kup Norpe sa nie do zajeba.........


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-08-01

Kolejna opinia, żeby odpuścić polskie meble.

Generalnie wszystko wskazuje, że do tej opcji trzeba się będzie przychylić. Na temat Linde już sporo wiem, teraz postaram się poszukać czegoś ciekawego z Norpe.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - radas - 2011-08-01

bestmobile napisał(a):Kolejna opinia, żeby odpuścić polskie meble.

Generalnie wszystko wskazuje, że do tej opcji trzeba się będzie przychylić. Na temat Linde już sporo wiem, teraz postaram się poszukać czegoś ciekawego z Norpe.

Odpuścić, nie odpuścić. Dokładnie rok temu robiłem ofertę na meble JBG i Norpe. Ta sama konfiguracja z JBG - 92 tys., z Norpe 170 tys.
Mam klienta który ma wyposażony swój sklep w meble JBG już 8 rok (11m regału, 10m lady) i wszystko działa, nic się nie dzieje. Jedynie co to w ladzie od ryb skorodował parownik, no ale to ryby..(a dokładniej to te blachy ocynkowane na obrzeżach parownika)
Poza tym wszystko działa i nie ma żadnych awarii.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - awax - 2011-08-01

Witam
Skupiliście się na meblach,a jeszcze istotne jest Kto to zamontuje.
Zgadzam się co do wyższej jakości wymienianych zachodnich choć sam 6 lat temu wyposażyłem mały Inter w meble Byfuchu i do dziś biegają bez zarzutu.
Wszystko jest kwestią jaki mamy budżet.
Pozdrawiam


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - volume29 - 2011-08-01

Powiem tak:COLD,IGLOO i JUKA może i wygladają całkiem dobrze,ale w gruńcie rzeczy to straszna tandeta.JBG są niezłe - polecam.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - mister - 2011-08-01

ale wspieracie rodzimą produkcję,niech was ....


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - volume29 - 2011-08-01

Wydaje mi sie że lepiej zapłacić troche wiecej i mieć spokój i nie martwić się np.wychodzacą rdzą.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - bestmobile - 2011-08-02

Jeśli chodzi o JBG to na całej inwestycji będą oszczędności rzędu 10-15 tys. netto w stosunku do Linde. Nie wiem czy gra warta świeczki, biorąc pod uwagę, że ten sprzęt ma działać co najmniej przez najbliższe 10 lat.

Z Norpe jest problem taki, że nie bardzo mogę znaleźć meble, które wymiarami będą fajnie pasować.

p.s.
Czy ktokolwiek jest w stanie potwierdzić/zaprzeczyć jakości mebli Costan, bo cena z wysokiej półki, a ciekawe jak jakość Wink ?


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - barbie - 2011-08-02

możesz kupić meble Koxka-są powszechnie stosowane w nowych Biedronkach .


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - magda77 - 2014-05-29

Polecam skorzystanie z oferty [reklama]

Moja firma zaopatruję się u nich w komory chłodnicze, posiadają dobrej jakości sprzęt i korzystne warunki współpracy.


Poszukuję firmy, która dostarczy urządzenia chłodnicze (regały, lady) - barbie - 2014-05-29

to meble z innej epoki .-klasa syrenki .