Forum Klimatyzacja
[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Pozostałe (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Dział: Kosz (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: [Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy (/showthread.php?tid=6199)



[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - pepolus - 2012-05-27

Mam naczepę z TK jak wyżej. Agregat nie potrafi schłodzić niżej niż -20. Gaz sprawdzony (dolany), kompresor sprawny. Zauważyłem dwie rzeczy: 1 jak się odmraża to woda leci jedną rurką, drugą ledwo kapie 2. wiozłem ostatnio pączki ruszył od -5 w godzinę schłodził do - 17.9 potem ociepliło się do -17.7 znowu zaczął chłodzić do -20 poczym skoczyło do -15 potem znowu -20 i znowu -11 to trwało cały dzień, agregat pracował na maksymalnych obrotach. Wyskakuje błąd K23 po długiej pracy. Proszę o pomoc, wiem że jestem nowy i może być ciężko o niąSmile


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - awax - 2012-05-27

Co ma być ciężko?"chcesz żyć daj żyć innym".
Ja nie wożę sobie sam pączków tylko kupując w sklepie pokrywam koszty również Twojego transportu.
Od naprawy agregatu jest serwis i tam powinieneś pojechać.
Pozdrawiam


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - pepolus - 2012-05-27

Zajebista rada... super forum... Jakbym miał płacić za wszystko w serwisie to byś pączka kupował za 2 ale euro!! Powtarzam moja pierwsza naczepa... nie każdy startuje z bańką w kieszeni... By the way... już sobie poradziłem... A jak Ty potrafisz dawać takie rady to mnie możesz wpisać obok nicka zaawansowany... Pozdrawiam!! A i jeszcze jedno trochę pochodziłem po tym forum i tu co drugi to niby oszust (tak stwierdzacie)Big GrinBig Grin Big Grin, chyba że ma na koncie 300 postówBig Grin!! Jeśli będę miał kiedyś problem to wyśle pełne CV razem z długością członka może wtedy coś się dowiem!!


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - awax - 2012-05-27

Już sobie poradziłeś?pewnie "dolewając "jeszcze z 3 kilo czynnika?
Co do pączków po 2 euro to nie miałbym nic przeciwko temu .Wtedy Ty naprawiałbyś chłodnie w warsztacie i my spokojnie moglibyśmy wydawać po te dwa euro na pączki.
Tak jak napisałem "chcesz żyć daj żyć innym" i niech każdy robi to na czym się zna.
Jeszcze jedno założyłeś ten temat w dwóch miejscach,w tym drugim już wcześniej wyjaśniłem Ci dlaczego nie można udzielić konkretnej rady na podstawie tego co napisałeś.
Pozdrawiam i idę na pączki.


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - pepolus - 2012-05-27

Podobasz mi się... dokładnie tak bo było za małoTongue!! kończę pisanie bo ja nie mam czasu i nerwów tak jak Ty na takie pogaduszki!! pierwszy raz tu jestem i zgadza się przez pomyłkę założyłem dwa razy... Jak Ty się urodziłeś i na wszystkim się znałeś to Ty się tu marnujesz!! My tu gadu gadu a tu taki talent się wypala... Pa


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - pepolus - 2012-05-27

To w takim razie, albo jesteś tak zachłanny na każdego klienta, albo nie masz roboty:/ Życzę Ci powodzenia i to szczerze


[Thermo King] SL200 nie potrafi schłodzić pomocy - awax - 2012-05-27

Nie znałem się na chłodnictwie od urodzenia.
Uczę się tego od ponad 30 lat i nie wstydzę się przyznać,że czasami czegoś też nie wiem.
Najważniejsze aby mieć chęć się uczyć wtedy tylko "ojca i matki nie można zrobić.