Forum Klimatyzacja
Jaką zamrażarkę kupić ? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Jaką zamrażarkę kupić ? (/showthread.php?tid=6401)

Strony: 1 2


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-15

Witam. Poszukuję zamrażarki szufladkowej. Szukam czegoś z systemem no frost. Czegoś godnego polecenia.
Zastanawiam się póki co między 2 modelami: Indesit UIAA 12 F i GORENJE F 60305.
Może ma ktoś inną propozycję ?


Jaką zamrażarkę kupić ? - Gorenje - 2012-07-16

Gorenje F60305 wyposażona jest w przydatną funkcję szybkiego zamrażania, która pozwala na błyskawiczne zamrożenie świeżo umieszczonych w zamrażarce produktów. Szczegółowych informacji na temat tej zamrażarki możesz zaczerpnąć z jej oficjalnej instrukcji obsługi: https://products.gorenje.si/fts/GetDigitDoc.aspx?sifra=262444&jezik=pl&tipVsebine=1&docName=263003pl%2Epdf.

Być może zainteresuje Cię też inny model Gorenje, mianowicie nowa zamrażarka szufladkowa FN6181CW z energooszczędnym programem Eco: zamrażarka szufladkowa FN6181CW.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-16

Szukam najlepiej coś do około 1500 zł. Zastanawiałem się też na innymi firmami typu LG i Samsung ? Ciekaw jestem jakości wykonania tzn. która firma może mi dłużej posłużyć Wink


Jaką zamrażarkę kupić ? - eryk_wiking - 2012-07-16

Nie mam styczności z tego typem sprzętu, ale na chłopski rozum to taką co ma najdłuższą gwarancję w danym przedziale cenowym


Jaką zamrażarkę kupić ? - mg - 2012-07-16

Polecam Polar, Snaige, Silesia i Minsk.
Nie psują się bo nie mam zgłoszeń.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-17

A jakiś specjalny model ? Musi mieć no frost, bo chce zamrozić świniaka i zapomnieć Wink


Jaką zamrażarkę kupić ? - klimatolog - 2012-07-18

Nie patrz na obudowę bo żonie się podoba.Patrz na silnik.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-19

Wygląd jest nie istotny i tak w kuchence letniej bedzie stała. Nie wiem co kupić albo która lepsza pośród tych dwóch ewentualnie?


Jaką zamrażarkę kupić ? - barbie - 2012-07-19

najlepsza jest skrzyniowa .


Jaką zamrażarkę kupić ? - klimatolog - 2012-07-20

barbie napisał(a):najlepsza jest skrzyniowa .
Najlepsza do osiągnięcia garba i skrzywienia kręgosłupa.Sprzedawczynie coś o tym wiedzą.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-29

Mam jednak dylemat. Indesit podobno w lodówkach ma problemy z freonem i systemem chłodzenia, czyli sie psują.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-31

A co sądzicie o ARDO FRF 29 SHY ?


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-07-31

A co sądzicie o ARDO FRF 29 SHY ?


Jaką zamrażarkę kupić ? - mg - 2012-07-31

Patrz na klasę energetyczną, zwracaj uwagę na odległość od serwisu, nie pakuj się w elektronikę.


Jaką zamrażarkę kupić ? - klimatolog - 2012-08-01

Mg napisał.nie pakuj się w elektronikę.


Jaką zamrażarkę kupić ? - pst25 - 2012-08-02

Czyli Ardo odradzacie ?


Jaką zamrażarkę kupić ? - Gustooo - 2013-01-28

Osobiście posiadam Electrolux EUN 2243 AOW i zadowala mnie aż nad to. Model posiada dużą pojemność, co jest dla mnie najważniejsze i nie zużywa tak dużo energii, co pozwala mi w ciągu roku trochę grosza odłożyć. To jest link do modelu którego posiadam: http://www.agd-market.pl/electrolux-eun-2243-aow-p8797a1.html


Jaką zamrażarkę kupić ? - adamem - 2017-07-20

ja teraz szukam ale w miare tania


Jaką zamrażarkę kupić ? - bxz - 2017-07-21

klimatolog napisał(a):Mg napisał.nie pakuj się w elektronikę.
Odgrzany kotlet... ale cytat dobry... co teraz ma najmniej elektroniki i jaką taką klasę? Montuję LG...


Jaką zamrażarkę kupić ? - iwona - 2017-07-24

nie wiem czy pytanie nadal aktualne, jeśli nie to może moja opinia przyda sie komuś innemu. potrzebowałam pojemnej zamrażarki wolnostojącej do spiżarni, bo sporo rzeczy mrozimy, a w zamrażalniku ?lodówkowym? w kuchni niewiele rzeczy się mieści. kupiłam zamrażarkę od Kernau, przyznaje że glównym aspektem była cena, bo nie chciałam wydawać na ten cel fortuny i udało mi się kupić zamrażarkę, taką skrzyniową, za niecałe 950zł. gwarancji jest 5 lat, a kupiona była jakoś pod koniec tamtego roku. działa sprawnie, dobrze sobie radzi z mrożeniem, nie hałasuje zbytnio, zakup jak najabrdziej udany.


Jaką zamrażarkę kupić ? - Indy - 2017-11-28

No właśnie, pojemność to częsty problem w przypadku takich urządzeń.


Jaką zamrażarkę kupić ? - herhej - 2017-12-07

A co wam wiadomo na temat urządzeń firmy Liebherr? przymierzam się do zakupu zamrażarki skrzyniowej i znajomi polecili mi rozejrzenie się wśród ich produktów gdyż są godne zaufania, nie psują się i dobrze sprawują. Czekam na wasze opinie


Jaką zamrażarkę kupić ? - barbie - 2017-12-07

nie psują się AHT .


Jaką zamrażarkę kupić ? - jack63 - 2017-12-08

barbie napisał(a):nie psują się AHT .
Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie bo nie obsługuję urządzeń typowo handlowych. Masz pozytywne doświadczenia z w miarę nowymi sprzętami tej firmy?

Wg. mnie Liebherr (lodówki i zamrażarki) , choć trochę lepszy niż marketowe sprzęty, jest drogi. Skok ceny wcale nie odzwierciedla skoku jakości. Jednak, jak na razie, jest OK.


Jaką zamrażarkę kupić ? - coolmaker1 - 2017-12-08

vestfrost, helkama, derby.........dobre to już były......i se ne wrati