Forum Klimatyzacja
wurth stacja obsługi klimatyzacji - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja samochodowa (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: wurth stacja obsługi klimatyzacji (/showthread.php?tid=6736)



wurth stacja obsługi klimatyzacji - fazi82 - 2013-01-07

Witam Wszystkich
Jestem nowy na tym forum i potrzebuję waszej pomocy a mianowicie zakupiłem stację obsługi klimatyzacji WURTH z 2001 r samochodową
I cały problem polega na tym że obsługa tej stacji jest po niemiecku a szukam normalnej instrukcji po polsku
na tej maszynie są trzy pola pod wyświetlaczem oznaczone literami R V C
Czy ktoś zna Tą maszynę jak nabijać gaz i olej do układu
Proszę o pomoc a tłumacz google nie ma tłumaczenia technicznego po niemiecku na polski i nic z tego nie rozumiem
Pozdrawiam i z góry dziękuje


wurth stacja obsługi klimatyzacji - Shitashii - 2013-01-07

1. Przenieś post do Klimatyzacji samochodowej
2. Zgaduję: R - recovery (odzysk), V - vacuum (próżnia), C - pewnie napełnianie. Nie używam żadnej takiej stacji, więc to może być błędna podpowiedź.


wurth stacja obsługi klimatyzacji - fazi82 - 2013-01-07

a czy wiesz może jak dozować olej jeszcze


wurth stacja obsługi klimatyzacji - coldtherm - 2013-01-07

najprawdopodobniej kontynuując logikę kolegi obsługa naolejania będzie rownież pod literką c
lecz to też tylko domysły
spróbuj na pacjęcie poćwiczyć


wurth stacja obsługi klimatyzacji - irroda - 2013-01-08

dostawca urządzenia musi dostarczyć instrukcję po PL, bez łaski.


wurth stacja obsługi klimatyzacji - bodzio - 2013-01-08

I z reguły szkolą z zakresu obsługi w cenie stacji.


wurth stacja obsługi klimatyzacji - coldtherm - 2013-01-08

koledzy chyba nie zauważyli że stacja jest z 2001 roku więc osoba która ją sprzedała może nie dostarczać tej instrukcji w PL.Stacja jest najprawdopodobniej z drugiej ręki


wurth stacja obsługi klimatyzacji - fazi82 - 2013-01-29

Witam
jak kolega napisał to ta klima jest z drugiej reki a dokładnie z niemiec więc nie mam instrukcji po polski i dla tego pytam sie na forum jak ja obsługiwać i czy ktoś może ma instrukcję obsługi po polsku
jak ktoś wie to proszę o pomoc
Pozdrawiam


wurth stacja obsługi klimatyzacji - xonax - 2013-02-02

z tego co wiem wurth ma swojego serwisanta na terenie pl , zadzwon zapytaj moze ci zrobi na fuche Wink


wurth stacja obsługi klimatyzacji - romann - 2013-02-27

Witam,proszę o kontakt na priv - pomogę Panu w temacie obsługi tej stacji albo tel. 662/213215 jeśli ten problem jeszcze jest aktualny


fazi82 napisał(a):Witam Wszystkich
Jestem nowy na tym forum i potrzebuję waszej pomocy a mianowicie zakupiłem stację obsługi klimatyzacji WURTH z 2001 r samochodową
I cały problem polega na tym że obsługa tej stacji jest po niemiecku a szukam normalnej instrukcji po polsku
na tej maszynie są trzy pola pod wyświetlaczem oznaczone literami R V C
Czy ktoś zna Tą maszynę jak nabijać gaz i olej do układu
Proszę o pomoc a tłumacz google nie ma tłumaczenia technicznego po niemiecku na polski i nic z tego nie rozumiem
Pozdrawiam i z góry dziękuje



wurth stacja obsługi klimatyzacji - darciu-d1 - 2014-02-09

Witam kolegów , mam pytanie czy ktoś ma instrukcje obsługi do stacji LONGUS ksg 50e 2002r a może pracował na takiej , podobno jest to zamiennik WURTH-a.