Forum Klimatyzacja
Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szukam pracy (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska (/showthread.php?tid=6781)



Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - arek72 - 2013-01-26

Montaż serwis klimatyzacji , agregatów wody lodowej . central klimatyzacyjnych . Wieloletnie doświadczenie .


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - Impel Tech Solutions - 2013-01-29

Witam,

Poszukuję podwykonawców Do serwisu klimatyzacji, jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt
Rafał Kostecki
Impel Tech Solutions
04-242 Warszawa
ul. Marsa 56A
Tel. 510-013-880


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - klimanovum - 2013-01-29

jest Pan nowym pracownikiem Impel?


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - Impel Tech Solutions - 2013-01-31

Pracuje w IMPELU (wcześniej INTER SWRWIS TECHNIKA) od 2007r.


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - klimanovum - 2013-01-31

tak pytam, bo ostatnio poszukiwali pracownika i myślalem, ze Pan coś wie więcej


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-01-31

Impel Tech Solutions napisał(a):Witam,

Poszukuję podwykonawców Do serwisu klimatyzacji, jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt
Rafał Kostecki
Impel Tech Solutions
04-242 Warszawa
ul. Marsa 56A
Tel. 510-013-880

witam, a jakie stawki proponujecie?


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - Impel Tech Solutions - 2013-02-04

Proszę o kontakt telefoniczny.


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - p.obelix - 2013-02-04

90 zł za przegląd klimy to dla nich za drogo :lol:


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - bartekw - 2013-02-04

jak taki dowciapny jestes to zapraszam do krkSmile wygraj przetarg z taka kwotaSmile ludzie chca przeglady przy np 30szt od 45pln i liste rzeczy do wykonania na dwie strony a4 Big Grin


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-02-04

bartekw napisał(a):jak taki dowciapny jestes to zapraszam do krkSmile wygraj przetarg z taka kwotaSmile ludzie chca przeglady przy np 30szt od 45pln i liste rzeczy do wykonania na dwie strony a4 Big Grin

to juz lekka przesada


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-02-05

bartekw napisał(a):jak taki dowciapny jestes to zapraszam do krkSmile wygraj przetarg z taka kwotaSmile ludzie chca przeglady przy np 30szt od 45pln i liste rzeczy do wykonania na dwie strony a4 Big Grin

Centusiowe miastoSmile szkoda tylko ze przez takie firmy ktore zgadzaja sie na 45 pln, normalne firmy znajace sie na temacie i nie czyszczase ludwikiem przegrywaja przetargi,ja nie wierze ze da sie zroboic przeglad za 45 pln chytba ze hobbistycznie bo taka stawka na oplaty nie starczy. Po za tym t nie wiem kim trzeba być zeby taka firme wybrac bo jak wszyscy biora 100-150 wiadomo ci co daja 45 co soba reprezentuja, bo co w 45 zl paliwo, serwisanta, chemie, podatki itd nie da sie zmiescic chyba ze serwisant ze robotogodzina serwisanta jest jak w play za 1zl. A na awarie tez za 45 zl jada w 6 h od zgloszenia?


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - bartekw - 2013-02-05

wadim napisał(a):
bartekw napisał(a):jak taki dowciapny jestes to zapraszam do krkSmile wygraj przetarg z taka kwotaSmile ludzie chca przeglady przy np 30szt od 45pln i liste rzeczy do wykonania na dwie strony a4 Big Grin

Centusiowe miastoSmile szkoda tylko ze przez takie firmy ktore zgadzaja sie na 45 pln, normalne firmy znajace sie na temacie i nie czyszczase ludwikiem przegrywaja przetargi,ja nie wierze ze da sie zroboic przeglad za 45 pln chytba ze hobbistycznie bo taka stawka na oplaty nie starczy. Po za tym t nie wiem kim trzeba być zeby taka firme wybrac bo jak wszyscy biora 100-150 wiadomo ci co daja 45 co soba reprezentuja, bo co w 45 zl paliwo, serwisanta, chemie, podatki itd nie da sie zmiescic chyba ze serwisant ze robotogodzina serwisanta jest jak w play za 1zl. A na awarie tez za 45 zl jada w 6 h od zgloszenia?

w pelni sie zgadzam. to smieszne pieniadze i nie da sie wykonac prawidlowego przegladu za taka stawke poniewaz trzeba by doplacac. zakladajac ze zrobisz pozadnie splicika to powinienes spedzic przy nim ok 1,5-2h. wiec nawet dla serwisanta nie zarobisz.. a gdzie material i paliwo o ktorym wspomniales? teraz bonus. sa firmy ktore wysylaja 2 osobowy zespół na taki serwis... a ci serwisanci robia 20-25 urzadzen w czasie 8godzinnej pracy...
dramat?
nistety takie sa ralia w krk. Ciezko znalesc klienta ktorego da sie przekonac ze taka oszczednosc tak naprawde mu sie nie oplaci. co innego z klientami indywidualny..
w krk w ciagu os 2lat otworzylo sie prawie 120 firm zajmujacych sie serwisem i montazem klimatyzacji...
te firmy strasznie zepsuly rynek. teraz nawet firmy wieloletnie maja problem ze znalezieniem nowych klientowSad
I tu powroce do ktoregos z tematow poruszonego na tym forum odnosnie szkolen i certyfikatow.
to wlasnie przez polityke producentow i nastawienie na zysk sprawily ze certyfikat uzyska kazdy! bez wzgledu na wyksztalcenie czy bez jakiejkolwiek wiedzy. wystarczy zaplacic za szkolenie i juz. egzamin?? kpina. albo go nie ma wcale albo jest pisemny ale anonimowy.
Kiedys bylo inaczej. np firma d. byles na trzy dniowym szkoleniu zakonczonym egzaminem praktycznym i teoretycznym. na kazdym etapie mozna bylo oblac a do oceny ogolnej liczyla sie punktacja z poszczególnych etapow.


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-02-05

bartekw napisał(a):
wadim napisał(a):
bartekw napisał(a):jak taki dowciapny jestes to zapraszam do krkSmile wygraj przetarg z taka kwotaSmile ludzie chca przeglady przy np 30szt od 45pln i liste rzeczy do wykonania na dwie strony a4 Big Grin

Centusiowe miastoSmile szkoda tylko ze przez takie firmy ktore zgadzaja sie na 45 pln, normalne firmy znajace sie na temacie i nie czyszczase ludwikiem przegrywaja przetargi,ja nie wierze ze da sie zroboic przeglad za 45 pln chytba ze hobbistycznie bo taka stawka na oplaty nie starczy. Po za tym t nie wiem kim trzeba być zeby taka firme wybrac bo jak wszyscy biora 100-150 wiadomo ci co daja 45 co soba reprezentuja, bo co w 45 zl paliwo, serwisanta, chemie, podatki itd nie da sie zmiescic chyba ze serwisant ze robotogodzina serwisanta jest jak w play za 1zl. A na awarie tez za 45 zl jada w 6 h od zgloszenia?

w pelni sie zgadzam. to smieszne pieniadze i nie da sie wykonac prawidlowego przegladu za taka stawke poniewaz trzeba by doplacac. zakladajac ze zrobisz pozadnie splicika to powinienes spedzic przy nim ok 1,5-2h. wiec nawet dla serwisanta nie zarobisz.. a gdzie material i paliwo o ktorym wspomniales? teraz bonus. sa firmy ktore wysylaja 2 osobowy zespół na taki serwis... a ci serwisanci robia 20-25 urzadzen w czasie 8godzinnej pracy...
dramat?
nistety takie sa ralia w krk. Ciezko znalesc klienta ktorego da sie przekonac ze taka oszczednosc tak naprawde mu sie nie oplaci. co innego z klientami indywidualny..
w krk w ciagu os 2lat otworzylo sie prawie 120 firm zajmujacych sie serwisem i montazem klimatyzacji...
te firmy strasznie zepsuly rynek. teraz nawet firmy wieloletnie maja problem ze znalezieniem nowych klientowSad
I tu powroce do ktoregos z tematow poruszonego na tym forum odnosnie szkolen i certyfikatow.
to wlasnie przez polityke producentow i nastawienie na zysk sprawily ze certyfikat uzyska kazdy! bez wzgledu na wyksztalcenie czy bez jakiejkolwiek wiedzy. wystarczy zaplacic za szkolenie i juz. egzamin?? kpina. albo go nie ma wcale albo jest pisemny ale anonimowy.
Kiedys bylo inaczej. np firma d. byles na trzy dniowym szkoleniu zakonczonym egzaminem praktycznym i teoretycznym. na kazdym etapie mozna bylo oblac a do oceny ogolnej liczyla sie punktacja z poszczególnych etapow.

Batek i tu w 100% sie z toba zgadzam. Dlatego tez jetem uprzedzony do LG- rozdaja certyfikaty na lewo i prawo a ze marka jest dobrze postrzegana przez klientow to firmy krzki na aleg..o sprzedaja z max znizkami i psuja caly rynek. bo sztuka nie jest sprzedac i zarobic 100 ale sztuka jest pozniej to naprawic w razie awarii i jak klient dzwoni i powie mu sie normalna stawke to lapie sie za glowe bo jak to tyle? Oczywiscie specjalisci sie utrzymaja z wiekszych robót ktorych krzaki nie udzwigną ale mimo wszystko rynek sie kurczy i dochodzi do zwolnien i upoadlosci wielu firm. Dla mnie firma ktora podchodzi solidnie do tematu certyfikacji to Fujitsu, bo tam zeby zlapac APS trzeba sie nameczyc a firma sama broni marki i na portalach szybko sa weryfikowane firmy zanizajace ceny


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - bartekw - 2013-02-05

Tak, tyle ze u nas duze budowy obsluguja te same firmy od lat i bynajmniej nie sa to firmy z krk(to tez o czyms swiadczy) mozna sie zalapac co najwyzej jako podwykonawca. kiedy ost byles na szkoleniu z fujitsu? bylem w zeszlym roku i to samoSad tak samo jak daikin czy mitsubishiSad wszyscy to samo. porazka.
Ale faktem jest ze lg jako jedyne do tej pory rozdaje certyfikaty za darmo. jedynie musisz zaplacic jak chcesz multi v i fdx ale powiedzmy sobie szczerze kto montuje systemy lg? bardzo niewiele firm...
krzaki o ktorych mowa przynajmniej u nas to firemki 1max2 osobowe. robia przewaznie wszystko od plytek po inteligentne sterowania. balamuca zwyklych klientow a ci chca oszczedzic. czesto nawet nie zdaja sobie sprawy ze przez ta oszczednosc nawet gwarancji nie maja na urzadzenie(nie mowie o ustawowym roku)
czasy sie zmieniaja i coraz ciezej wyżycSad


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-02-05

zgadza sie ale Fujitsu nie da certyfikatu od reki nowej firmie, latwo jest dostac jak juz wczesniej sie mialo ale krzaki raczej nie maja, Mitshubischi daje ale nie oszukujmy sie to nie jest sprzet na portale aukcyjne bo sama cena jest dla klientow ktorzy maja portfel i raczej u gosci z montazem za 500 nie wezma tylko firme z marka, Daikina juz nie mam bo dla doslownie 2 szt zalozonych w zeszlym roku nie chce zawracac glowy, dla mnie to klasa premium ale ja nie mam takich klientow wiec jak ktos chce porzadny sprzet to raczej wybieta mimo wszystko u mnie fujitsu lub mitsh zawsze taniej, jesli ma byc tanio to dla mnie Electra jest nr 1 a lg i samsung to jak tylko klient chce ja nie polecam, wole zalozyc japonczyka i nie miec problemow lub Electre bo u mnie sie sprawdzila i mam swietny kontakt z Vidiconem.


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - wadim - 2013-02-05

Tak wiec jak Impel szuka sprawdzonych podwykonawcow po 50 zl to zycze powodzenia, nadzieja sie na mine i przy pierwszej awarii bedzie problem, chyba ze wezma 2 rodzaje ludzi 1 do machniecia ludwikiem na przegladach a 2 na awarie. Ale taki gigant wie co robi, widocznie juz nie oiplacalne bylo trzymanie wlasnych ekip. Czas pokarze ale ja nie zejde z ceny za wszelka cene, nie doloze cegielki do upadlosci branzy.Pozdrawiam wszystkie firmy z forum i przemyslcie wysylajac oferty


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - klimatolog - 2013-02-17

Takie przeglądy z ludwikiem nie przejdą w niektórych szpitalach.Biorą wymazy do badania.


Przyjmiemy zlecenia Śląsk Małopolska - frost-ch - 2013-02-17

A ja nie rozumiem tej całej awantury o serwis wszyscy chcą serwisować a przecież zrobić uczciwie przegląd to dwóch doświadczonych serwisantów potrzebuje trzech godzin i to gdy są dobre warunki to znaczy dobry dostęp do klimy i możliwość mycia obudów na miejscu ja biorę 150,-netto i to w warunkach jeżeli sam montowałem i przegląd robiony jest dwa razy do roku jeżeli raz do roku to 300,- i wcale nie widzę w tym jakichś super dochodów jest to raczej wywiązanie się z obietnicy złożonej przy montażu wcześniej brałem po 250,- ale klienci mówili że to za drogo bo są firmy biorące po 50,- więc zeszliśmy z ceny i uważam że uczciwie zrobiona robota za 150,- to po kosztach, a po tych co robią za 50,- po trzech latach ich serwisu musieliśmy zdemontować klimę i rozebrać na czynniki pierwsze aby umyć klient zapłacił 600,- ale i to nie są wielkie pieniądze zważywszy że robiło to dwóch ludzi około 10 godzin