Forum Klimatyzacja
Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw (/showthread.php?tid=6806)

Strony: 1 2


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - coolmaker1 - 2013-08-21

Następny nawiedzony.


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - ktaa - 2013-08-21

buzzz napisał(a):Jeśli chodzi o naprawdę dobry jakościowo klimatyzator to tylko marki LG. Sam posiadam ten z serii Art Cool i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Używam go już ponad rok i jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów. Świetnie schładza i oczyszcza powietrze, a jednocześnie jest bardzo wydajny i energooszczędny. Z resztą polecam przeglądnąć katalog produktów LG po dokładniejszą specyfikację: http://www.strefaklimatyzacji.pl/gfx/lge/userfiles/_public/baza_wiedzy/materialy_do_pobrania/marketingowe/broszura_klimatyzatory_pokojowe_lg_2013_spread.pdf. Klimatyzatory zdecydowanie godne polecenia. Smile

Kurde dopiero teraz zauważyłem co tu się dzieje.... :/ a sam dopiero co chwaliłem sprzęt Lg, bo go mniej więcej znam, ale nie koniecznie jestem handlarzem tej marki, ALE TO JUŻ PRZESADA !!!! to znacznie zniechęca do marki a instalatorów wku..ia!!!


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - aminokwas - 2013-08-21

buzzz napisał(a):Jeśli chodzi o naprawdę dobry jakościowo klimatyzator to tylko marki LG. Sam posiadam ten z serii Art Cool i jestem z niego niesamowicie zadowolony. Używam go już ponad rok i jak dotąd nie miałem z nim żadnych problemów. Świetnie schładza i oczyszcza powietrze, a jednocześnie jest bardzo wydajny i energooszczędny. Z resztą polecam przeglądnąć katalog produktów LG po dokładniejszą specyfikację: http://www.strefaklimatyzacji.pl/gfx/lge/userfiles/_public/baza_wiedzy/materialy_do_pobrania/marketingowe/broszura_klimatyzatory_pokojowe_lg_2013_spread.pdf. Klimatyzatory zdecydowanie godne polecenia. Smile
:lol: buahahahaha


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - wit - 2013-08-21

fajny wątek... zwłaszcza ochy i achy nad jedną konkretna marką -pisane tylko przez osoby zarejestrowane góra kilka dni przed tymi reklamami....
i mające średnio 2-5 wypowiedzi... oczywiście tylko ochów i achów.... i niczego fachowego.

czy niektórzy mają innych za debili.... rejestrują się i ot tak od razu chwalą tylko jedną markę i tylko chwalą... i nagle -wielki wysyp użytkowników -laików spoza branży i wszyscy w jedną trąbkę dmuchają...

kto się chce dać "nadmuchać" ? ochotnicy wystąp!


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - eryk_wiking - 2013-08-22

To co robią ludziki z strefaklimatyzacji.pl , albo firma robiąca dla nich to tak zwane śmieciarstwo internetowe.
Mi było by wstyd, gdyby firma zajmująca się pozycjonowaniem, albo ktoś z moich pracowników odwalał taką manianę.
Jeżeli nie mają wiedzy jak wypozycjonować daną rzecz w internecie, albo nie stać ich na fachową firmę zajmującą się tym, to tylko się pogrążają.


Administracja mogłaby ustawić próg, na przykład 10 postów, po którym można dodawać linki.


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Maxikold - 2013-08-29

czesc
kup sobie na co cie stac polecam Daikin. Tylko szczerze po co przeplacac wszystko bedzie chodzic lodowka polar u dziadkow 25 lat chodzi. Załozyłbym wszystko co bedzie w moim przedziale cenowym bardziej skupił bym sie na głosnosci takiego urzadzenia a nie na marce wybrałbym najcichsze i najbardziej energooszczedne jezeli faktycznie to urzadzenie bedzie chodzilo nonstop jak w serverowni to zastanow sie nad marka znana i przystosowana do przemysłu.
pozdrawiam


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - DBKlima - 2013-09-05

Z opisu tematu wynika że klima ma być do mieszkania 50m2 więc działać pewnie będzie na chłodzie max 90 dni w roku z czego tak naprawdę kilka godzin dziennie chyba że zaprzyjaźni się z chłodem to może i uruchomi ją na stałe . Polecam Mitsubishi Toshibę jak coś tańszego to Inventora MDV lub Gree .
Nie wiem jakoś Daikin mi nie pasuje chyba że coś w górnej półki tego producenta.
Można pomyśleć też coś z Panasonic'a tanie mają zestawy RE .
Zaczynają się wyprzedaże dobry okres na zakup sprzętu klimatyzacyjnego .


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - klimatolog - 2013-09-06

LG strasznie buczy jako DC


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Dirtyloop - 2013-09-19

klimatolog napisał(a):LG strasznie buczy jako DC
potwierdzam, każda jedna jaką montowałem chodziła jak traktor.


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Kasia88 - 2016-01-27

Poszukuję sprawdzonej firmy ze Szczecina, która zajmuje się klimatyzacją do domu. Proszę o polecenie kogoś, bo chcę to szybko załatwić, a nie ciągnąć temat w nieskończoność, a już trafiałam w innych dziedzinach na fachowców tylko z nazwy.


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Agamaleckaa - 2016-01-30

Ja w Szczecinie korzystałam z usług firmy [Reklama] i jestem bardzo zadowolonaSmile


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Shitashii - 2016-01-31

Jak to fajnie, że Agamaleckaa interesuje się klimatyzacją i często odwiedza nasze forum żeby komuś pomóc.... Cool


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - Tomm - 2016-02-12

Dlaczego te posty ze spamem nie są wycinane ?


Dobra klimatyzacja do mieszkania 50 mkw - oskarbydlewski - 2019-02-28

a współpracował ktoś z firmą arktikklimat? Akurat jest z okolicy i zastanawiam się czy rozpocząć z nimi współpracę czy szukać gdzieś dalej. Przyznam, że słabo się znam na klimatyzatorach.