Forum Klimatyzacja
serwisant Warszawa - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Szukam pracy (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: serwisant Warszawa (/showthread.php?tid=7682)



serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-02-17

W nawiązaniu do apelu pracodawców w dziale "dam pracę" proponuję swoją kandydaturę na stanowisko serwisanta (chłodnictwo i automatyka)- głównie klima, przemysłówka, centrale went. i małe chłodnictwo.
Mam 42 lata, ponad 10 lat doświadczenia (obecnie pracuję w 4 firmie w karierze, w żadnej krócej niż rok), jestem samodzielny, nie piję i nie palę, mam samochód i prawo jazdy B oraz niezbędne uprawnienia (sep+chłodn.), ogólnie daję radę i mam tylko jeden feler: otóż na pracę zawodową mogę poświecić max 180 godz/mieś. Proszę o przemyślane oferty na: bartekyogico@o2.pl lub 601467511
Dzięki i pozdrawiam.


serwisant Warszawa - klimatolog - 2014-02-19

Ciekawi mnie dlaczego pracodawcy na tym forum między sobą narzekają na brak kandydatów.Być może najlepszym byłby kandydat.Mam osiem lat-piję jeszcze mleko-jestem po Politechnice-specjalność Termodynamika-projektowanie układów chłodniczych.Jako formę wynagrodzenia przyjmę kilka paczek BEBIKO.Po wypiciu mleka biegle władam językami.Jestem ciekaw ilu ludzi z forum znalazło pracę za pomocą zakładek.DAM PRACĘ POSZUKUJĘ PRACY.Wszyscy poszukują na forum pracowników.Tylko ci że posiadają doświadczenie nie spełniają norm wiekowych.Niestety doświadczenie i młodość nie idą w parze.W takich firmach wystarczy jeden doświadczony.To głupia strategia większości właścicieli tej branży.Zauważam nawet stagnację firm z takim podejściem że padają.A Rynek byłego szefa zdobywa pracownik lub pracownicy.Czy to świństwo?Nie to wolny rynek.A niektórzy pracodawcy zatrzymali się w czasie nie doceniając dziadków idących z biegiem nowych rozwiązań.Bartek lepiej póżno niż wcale.


serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-03-01

bartekyogico napisał(a):W nawiązaniu do apelu pracodawców w dziale "dam pracę" proponuję swoją kandydaturę na stanowisko serwisanta (chłodnictwo i automatyka)- głównie klima, przemysłówka, centrale went. i małe chłodnictwo.
Mam 42 lata, ponad 10 lat doświadczenia (obecnie pracuję w 4 firmie w karierze, w żadnej krócej niż rok), jestem samodzielny, nie piję i nie palę, mam samochód i prawo jazdy B oraz niezbędne uprawnienia (sep+chłodn.), ogólnie daję radę i mam tylko jeden feler: otóż na pracę zawodową mogę poświecić max 180 godz/mieś. Proszę o przemyślane oferty na: bartekyogico@o2.pl lub 601467511
Dzięki i pozdrawiam.
Nadal szukam, zachęcam do kontaktu.


serwisant Warszawa - oli78 - 2014-03-06

Może brak ofert spowodowane jest Pana nie piciem, nie paleniem i posiadaniem prawa jazdy oraz samochodu Wink A tak na poważnie mało godz 180h w miesiąc, my na trzy dni marca mamy już 40-45h


serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-03-07

oli78 napisał(a):Może brak ofert spowodowane jest Pana nie piciem, nie paleniem i posiadaniem prawa jazdy oraz samochodu Wink A tak na poważnie mało godz 180h w miesiąc, my na trzy dni marca mamy już 40-45h
Błogosławiony ten, który nie mając nic do powiedzenia, nie ubiera tego w słowa...


serwisant Warszawa - klimatolog - 2014-03-07

oli78 napisał(a):Może brak ofert spowodowane jest Pana nie piciem, nie paleniem i posiadaniem prawa jazdy oraz samochodu Wink A tak na poważnie mało godz 180h w miesiąc, my na trzy dni marca mamy już 40-45h
Jak tak będzie do końca roku to zastanów się czy nie jesteś niewolnikiem.?


serwisant Warszawa - oli78 - 2014-03-10

Nie grozi mi niewolnictwo uwielbiam to co robie


serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-03-11

oli78 napisał(a):Nie grozi mi niewolnictwo uwielbiam to co robie
Ciekawa interpretacja zagadnienia. Ja też to lubię, robię to co chcę robić, tylko nie odpowiadają mi warunki...


serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-04-17

bartekyogico napisał(a):W nawiązaniu do apelu pracodawców w dziale "dam pracę" proponuję swoją kandydaturę na stanowisko serwisanta (chłodnictwo i automatyka)- głównie klima, przemysłówka, centrale went. i małe chłodnictwo.
Mam 42 lata, ponad 10 lat doświadczenia (obecnie pracuję w 4 firmie w karierze, w żadnej krócej niż rok), jestem samodzielny, nie piję i nie palę, mam samochód i prawo jazdy B oraz niezbędne uprawnienia (sep+chłodn.), ogólnie daję radę i mam tylko jeden feler: otóż na pracę zawodową mogę poświecić max 180 godz/mieś. Proszę o przemyślane oferty na: bartekyogico@o2.pl lub 601467511
Dzięki i pozdrawiam.



serwisant Warszawa - bartekyogico - 2014-08-02

W zasadzie temat do zamknięcia. Od wczoraj zmieniłem pracodawcę i lekko charakter. Zostałem pracownikiem "utrzymania ruchu" jak to kiedyś się R22 wyśmiewał... Pieniądze niewiele mniejsze, zakład poważny, pełen social, godziny stałe i zaplanowane. Wolałem pracę w terenie, ale pracodawca nie zapewniał mi godnych i ludzkich warunków. Jednego serwisanta w terenie mniej, nie narzekajcie, że nie ma kim robić- przestańcie wyzyskiwać, nie kłamcie na rozmowach wstępnych, dotrzymujcie umów i jakoś to będzie, drodzy pracodawcy.
Dziękuję wszystkim za zainteresowanie, oferty, wsparcie i kontrargumenty. Pozdrawiam.


serwisant Warszawa - DBKlima - 2014-09-16

oli78 napisał(a):Może brak ofert spowodowane jest Pana nie piciem, nie paleniem i posiadaniem prawa jazdy oraz samochodu Wink A tak na poważnie mało godz 180h w miesiąc, my na trzy dni marca mamy już 40-45h
Unikał bym takiej firmy jak ognia.
Pracując w swojej firmie dorabiasz tylko siebie $
Pracownik pracując według godzin jakie opisujesz po sezonie nie wie jak ma na imię i nazwisko.
I nawet gdyby brał udział w % zysku nic tego nie zmieni, bo i tak pojawi się zmęczenie, partaczenie i wku....e.