Forum Klimatyzacja
Jaki klimatyzator wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Jaki klimatyzator wybrać? (/showthread.php?tid=7861)



Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-10

Witam, postanowiłam zakupić klimatyzator, oglądam oferty i niby czytam niby wiem ale jednak nie wiem nic. Chciałabym schładzać w lato pokój 20 m. -
Oczywiście fajnie by miał automatyczną regulację temperatury i był na pilot
ale najważniejsze to max 20cm wysokości wewnętrznej jednostki :c
Czy takie małe istnieją?

i pytanie, czy może zostać"rura którą się doprowadza do jednostki zewnętrznej " przedłuzona do 5,5 metra?
bo jeśli tak to wysokość będzie obojętna a jak nie to musi być 20cm max .. hmm bardzo proszę o pomoc, to ważne Tongue gdyż nie mam zamiaru się dusić w kolejne lato
planuje na to 2000tyś


Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-10

ok konto założone i te dodatkowe dane

3 osoby w pokoju, 1 telewizor, 2 laptopy i pies (wiem wiem że ciasnota ale takie życie)
pokój od słonecznej strony,blok


Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-11

to jakTongue zero pomysłów?


Jaki klimatyzator wybrać? - mikulesza1988 - 2016-04-11

Za 2tys brutto klima z montażem?!


Jaki klimatyzator wybrać? - barbie - 2016-04-11

za 2 to tylko zrób to sam .


Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-11

bez przesady, o montaż się nie martwcie
no tak 2k, nie potrzebuje jakiegos wypasu


Jaki klimatyzator wybrać? - Amfan - 2016-04-11

Może ten będzie dobry i niedrogi .Tylko się długo czeka .
http://www.alibaba.com/product-detail/2015-Manufacture-OEM-green-split-air_60327294051.html?spm=a2700.7724838.0.0.BComAZ


Jaki klimatyzator wybrać? - DBKlima - 2016-04-12

xxdarc napisał(a):Witam, postanowiłam zakupić klimatyzator, oglądam oferty i niby czytam niby wiem ale jednak nie wiem nic. Chciałabym schładzać w lato pokój 20 m. -
Oczywiście fajnie by miał automatyczną regulację temperatury i był na pilot
ale najważniejsze to max 20cm wysokości wewnętrznej jednostki :c
Czy takie małe istnieją?

i pytanie, czy może zostać"rura którą się doprowadza do jednostki zewnętrznej " przedłuzona do 5,5 metra?
bo jeśli tak to wysokość będzie obojętna a jak nie to musi być 20cm max .. hmm bardzo proszę o pomoc, to ważne Tongue gdyż nie mam zamiaru się dusić w kolejne lato
planuje na to 2000tyś

Klimatyzatorów ściennych 20cm wysokości nikt normalny nie robi .
Klimatyzator może uda ci się kupić w tej cenie będzie miał wszystko co standardowe 2.5kW może nawet i 3,2kW
ale gwarancji na urządzenie mieć nie będziesz .
Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie da sprzętu z montażem za 2k brutto bo by dołożył by z własnej kieszeni do własnego interesu.
Producenci już informują że roszczenia z tytułu gwarancji będą odrzucane jeśli firma montażowa nie będzie spełniała wymogów prawnych (papierki z UDT) . Trzeba powoli się do tego przyzwyczajać.


Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-12

DBKlima napisał(a):
xxdarc napisał(a):Witam, postanowiłam zakupić klimatyzator, oglądam oferty i niby czytam niby wiem ale jednak nie wiem nic. Chciałabym schładzać w lato pokój 20 m. -
Oczywiście fajnie by miał automatyczną regulację temperatury i był na pilot
ale najważniejsze to max 20cm wysokości wewnętrznej jednostki :c
Czy takie małe istnieją?

i pytanie, czy może zostać"rura którą się doprowadza do jednostki zewnętrznej " przedłuzona do 5,5 metra?
bo jeśli tak to wysokość będzie obojętna a jak nie to musi być 20cm max .. hmm bardzo proszę o pomoc, to ważne Tongue gdyż nie mam zamiaru się dusić w kolejne lato
planuje na to 2000tyś

Klimatyzatorów ściennych 20cm wysokości nikt normalny nie robi .
Klimatyzator może uda ci się kupić w tej cenie będzie miał wszystko co standardowe 2.5kW może nawet i 3,2kW
ale gwarancji na urządzenie mieć nie będziesz .
Bo nikt przy zdrowych zmysłach nie da sprzętu z montażem za 2k brutto bo by dołożył by z własnej kieszeni do własnego interesu.
Producenci już informują że roszczenia z tytułu gwarancji będą odrzucane jeśli firma montażowa nie będzie spełniała wymogów prawnych (papierki z UDT) . Trzeba powoli się do tego przyzwyczajać.


oczywiście o tym wiemSmile nie dodałam że koszt klimy to do 2 tyś, no max 2,5 a koszt instalacji wiadomo około tyś, lub i więcej.
Tak właśnie się rozglądam że nie ma nigdzie takich z wysokością 20cm ale już zaplanowałam lepsze miejsce


Jaki klimatyzator wybrać? - Zuza21 - 2016-04-13

Polecam skontaktować się z firmą Klima-Premium na pewno znajdą dla Ciebie odpowiednie urzadzenia.
Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.


Jaki klimatyzator wybrać? - DBKlima - 2016-04-14

Zuza21 napisał(a):Polecam skontaktować się z firmą Klima-Premium na pewno znajdą dla Ciebie odpowiednie urzadzenia.
Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.
Tak a ja nie :lol: :o :/ Tongue :lol: Rolleyes Cool Smile :| Big Grin


Jaki klimatyzator wybrać? - xxdarc - 2016-04-18

ok juz sama sobie znalazlam Tongue koniec tematu