Forum Klimatyzacja
Testo 570 - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: EXPERT RADZI (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Testo 570 (/showthread.php?tid=7987)



Testo 570 - aras - 2014-05-14

Witam, czy jest ktoś na forum kto posługuje się biegle Testo 570 ( lub innym) i zechciałby się podzielić swoim doświadczeniem ? Mam go od kilku dni i mam wiele pytań.


Testo 570 - Fujitsu Szczecin - 2014-05-16

Witam

Pytaj, co będę mógł to Ci podpowiem.

Pozdrawiam


Testo 570 - aras - 2014-05-16

Witam, bardzo się cieszę że to właśnie Ty się odezwałeś Smile

1. Czy do zmierzenia SH/delta toh muszę mieć sondę T3 ? aby wyeliminować że teraz przy umiarkowanej temp. zew. powietrza mam inne wskazanie, a jak przyjdą upały to wartość SH się zmieni ?

2. Czy program easy kool masz w całości w języku polskim, czy też w połowie ?

3. Czy masz sondę pomiar sprężarki? (oleju) warto ją dokupić ?

To tyle na początek Smile
Pozdrawiam.


Testo 570 - Fujitsu Szczecin - 2014-05-17

aras napisał(a):Witam, bardzo się cieszę że to właśnie Ty się odezwałeś Smile

1. Czy do zmierzenia SH/delta toh muszę mieć sondę T3 ? aby wyeliminować że teraz przy umiarkowanej temp. zew. powietrza mam inne wskazanie, a jak przyjdą upały to wartość SH się zmieni ?

2. Czy program easy kool masz w całości w języku polskim, czy też w połowie ?

3. Czy masz sondę pomiar sprężarki? (oleju) warto ją dokupić ?

To tyle na początek Smile
Pozdrawiam.

Witam

No tak jest napisane w instrukcji(strona 21), raczej jak chcesz być dokładny. Program faktycznie jest kiepsko spolszczony a rzekłbym w ogóle, ślady polskiego to country OS. Co do sądy mam tylko cęgi do pomiaru prądu. Ja nie wiem czym się zajmujesz na co dzień ale ta sonda do oleju to raczej chłodnictwo bardziej zaawansowane niż splity. Sorrki że nie jestem za bardzo wylewny ale mam ostatnio trudny a zarazem pracowity okres.

Pozdrawiam


Testo 570 - aras - 2014-05-18

Cześć, a Ty masz tę sondę T-3 ?

- Czy pracując w trybie combi, podłączając tylko niskie ciśnienie i czujnik temperatury z lewej strony, możesz odczytać SH ? W moim muszę dodatkowo podłączyć wysokie ciśnienie-dziwne.

Pozdrawiam.


Testo 570 - Fujitsu Szczecin - 2014-05-18

Witam

Widzę że kombinujesz tak jak ja po zakupie. Nie używam trybu kombi ponieważ rzadko mam do czynienia z dwoma zaworami serwisowymi. Używam ustawienia normalnych. Sondy T-3 nie mam.

Pozdrawiam


Testo 570 - aras - 2014-05-18

Największy problem z easykool mam z ogarnięciem bazy klientów i poukładania tego z sensem. Czytałem gdzieś na forum Twój post na ten temat, gdzie napisałeś że fajnie i intuicyjnie się to robi. Na razie nie mam czasu się tym zająć na poważnie. W raportach nawet moje logo mi się rozjechało, może dlatego że powinno być okrągłe jak testo ? Big Grin


Testo 570 - Fujitsu Szczecin - 2014-05-19

Witam

Na spokojnie przy piwku i grillu pomogę Ci to wszystko poukładać Wink

Pozdrawiam


Testo 570 - aras - 2014-05-20

No to wstępnie jesteśmy umówieni Smile


Testo 570 - aras - 2014-05-24

No to jestem już po szkoleniu i ...browarku u stefanbuda Big Grin Dzięki ! Smile