Forum Klimatyzacja
Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Wybór klimatyzacji - jaka firma? (/showthread.php?tid=8050)

Strony: 1 2


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - agus123 - 2017-11-25

Z jaką firmą się konsultowałeś? Na Twoim miejscu nie ograniczałbym się do jednej... Skontaktuj się jeszcze z tą: klimatyzacja do biura (jak widać, zaopatruje w systemy klimatyzacji głównie biura i obiekty użyteczności publicznej, ale zapytać nie zaszkodzi). Kiedyś, miałem do czynienia z klimatyzacją jednej z wymienionych przez Ciebie firm i niestety, dość szybko uległa uszkodzeniu, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli poprosisz o pomoc profesjonalistów.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - jurny_drwal - 2017-11-25

agus123 napisał(a):Z jaką firmą się konsultowałeś? Na Twoim miejscu nie ograniczałbym się do jednej... Skontaktuj się jeszcze z tą: klimatyzacja do biura (jak widać, zaopatruje w systemy klimatyzacji głównie biura i obiekty użyteczności publicznej, ale zapytać nie zaszkodzi). Kiedyś, miałem do czynienia z klimatyzacją jednej z wymienionych przez Ciebie firm i niestety, dość szybko uległa uszkodzeniu, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli poprosisz o pomoc profesjonalistów.

Po co ma przepłacać za kadrę kierowniczą, księgową na etacie, metry biura itp.? Do założenia klimy w domy czy na niewielkiej powierzchni biurowej wystarczy jeden średnio bystry człowiek, ewentualnie z pomocnikiem. Firma? Większość działa i każdy monter ma swoją z którą łatwo załatwi potrzebne rzeczy. To usilne "dmuchanie balonika" przez lobbystów w postaci szeregu potrzebnych uprawnień do przybicia splita do ściany jest śmieszne. Nie powiem, że mi się to nie podoba, w końcu z tego żyję ale czasami jak słyszę albo czytam, że firma A od B jest lepsza bo ma uprawnienia to przewracam oczami. Byłem na tych egzaminach i widziałem kto je zalicza. Piekarz będzie chciał? Przyjdzie, zapłaci to dostanie, co za problem. Naglę muszę wywalić parę tysięcy w sprzęt z którego nie korzystałem i pomimo, że go mam to i tak dziurę łatwiej znaleźć pianką za 15zł Big Grin


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Franek74 - 2019-04-18

Dobra i solidna firma handlująca klimatyzatorami to Centrowent. Mają w ofercie wysokiej klasy sprzęt po atrakcyjnych cenach. Urządzenia dostępne w ich ofercie to połączenie nowoczesnych technologii z wysoką wydajnością i skutecznością.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - obser - 2019-04-18

agus123 napisał(a):Z jaką firmą się konsultowałeś? Na Twoim miejscu nie ograniczałbym się do jednej... Skontaktuj się jeszcze z tą: klimatyzacja do biura (jak widać, zaopatruje w systemy klimatyzacji głównie biura i obiekty użyteczności publicznej, ale zapytać nie zaszkodzi). Kiedyś, miałem do czynienia z klimatyzacją jednej z wymienionych przez Ciebie firm i niestety, dość szybko uległa uszkodzeniu, dlatego lepszym rozwiązaniem będzie, jeśli poprosisz o pomoc profesjonalistów.

Urządzenia z każdej firmy mają prawo się zepsuć. Chyba, że w firmie pracuje jasnowidz i robi weryfikację przed montażową klimatyzatorów. Czy to firma, czy firemka, najważniejsze jest dbanie o Klienta i zauważyłem, że czym większy moloch, tym bardziej sobie leci z Klientem. Małą firmę nie stać na złą obsługę, bo zbankrutuje. Ja nie narzekam, prawie nigdzie się nie ogłaszam, podstawą działalności jest reklama szeptana. I klient z polecenia jest 100% dostarczycielem kasy dla mnie. tak samo współpracuje od kilkunastu lat z mniejszym Importerem porządnych urządzeń i sprawy reklamacji załatwiamy na telefon, dopiero potem tworzymy papierologię i zgłoszenia. W tamtym roku skuszony przedsozonową ofertą współpracy z jedną największych hurtowni w kraju urządzeń, jak potrzebowałem silniczka do żaluzji do świeżo zamontowanego sprzętu, to starciłem 2 dni na wypełnianie różnych RMA i innych, scanów, itp. i dopiero po tym czasie oficjalnie hurownia przyjęła do wiadomości co potrzebuję i zaczęła ruszać machina dostarczenia tego do mnie. W mojej hurtowni jak zadzwonię o 14, to jutro rano mam, a dokumentację robimy jak mamy czas.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - kasia1608 - 2019-06-26

To ja mogę z doświadczenia polecić https://www.prymus24.pl/ - sprawna klimatyzacja w przystępnej cenie, w razie ewentualnych awarii także części do naprawy Wink


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - obser - 2019-06-26

hu,hu Kasia tu poszalałaś, chyba, że jesteś tam handlowcem.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - niks2345 - 2021-07-20

Polecam fachowców z Lukas Industries Link do strony: /reklama/ Montaż klimatyzacji z zaufaną firmą i doświadczonymi fachowcami, którzy będą wiedzieli, jak poprawnie zainstalować sprzęt, a następnie go urrucvhomić.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Radziorek - 2021-08-02

U mnie w tym roku montowali fachowcy z /reklama, pozdrawiam Admin Wink/
Ekipa przyjechała na audyt, przegadali ze mną możliwe opcje, następnie otrzymałem kilka ofert i wybrałem najkorzystniejszą. Cała procedura trwała z 2 tygodnie, ale było warto Smile


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Wezyr - 2021-12-17

Jeżeli chodzi o montaż klimatyzacji mogę polecić firmę <reklama, pozdrawiam, Admin>. Obsługują teren całej Polski, posiadają duży wybór klimatyzatorów, doradzają, prowadzą montaż, serwis i wynajem klimatyzatorów oraz innych urządzeń. Sprawdzona i solidna firma.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Tytanowy Janusz - 2021-12-17

ŁOOOOO ja myślałem, że taki prymitywny spam to był popularny 10 lat temu Big Grin Mało nowoczesne forum Tongue
Widać zima szału ni ma.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - Paweł Nowacki - 2022-05-09

Jeśli palujesz budowę domu polecam warto o tym pomyśleć, szczególnie, że koszt klimatyzacji nie jest wcale jakiś bardzo duży. Sprawdźcie sobie, ile Was to wyjdzie, oczywiście od ceny zależy najbardziej Wasz metraż. Zobaczcie sobie firmę <reklama, pozdrawiam, Admin>i ich ofertę na klimatyzacje dla domów, mieszkań, także i dla biur. Klimatyzacja w biurze to już obowiązek, a jeżeli chodzi o inne pomieszczenia to po prostu warto ja mieć, szczególnie, że można także dogrzewać klimatyzatorem.


Wybór klimatyzacji - jaka firma? - MarkusP - 2022-05-24

Chyba Hitachi jest taką sprawdzoną firmą, z klimatyzatorów to z kolei sharp, To sa tkaie mi najbardziej znane firmy.