Forum Klimatyzacja
Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Hyde Park (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) (/showthread.php?tid=916)



Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - leaderservice - 2007-12-10

Leader Service Sp. z o.o. to istniejąca od 1999 roku ogólnopolska agencja pracy i doradztwa personalnego. Jedną z naszych specjalności jest usługa doboru personalnego. Z pasją i zaangażowaniem przeprowadzamy dla naszych klientów pełen proces rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk w wielu branżach.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego przedsiębiorstwa, wiodącego dostawcy central wentylacyjno - klimatyzacyjnych, poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

Account Manager (branża wentylacyjno - klimatyzacyjna)

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref: AM/Poz/LS/12

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie kontaktów z klientami firmy, przygotowywanie i opracowywanie ofert handlowych, wsparcie działań marketingowych na podległym ternie i realizację założonych planów sprzedażowych.

Od kandydatów oczekujemy:

- przedsiębiorczości
- wykształcenia wyższego o profilu technicznym (wentylacja, klimatyzacja, automatyka przemysłowa, budowa maszyn)
- wysokich umiejętności interpersonalnych
- orientacji na efekty i jakość wykonywanych działań
- posiadania własnego samochodu
- umiejętności obsługi komputera
- doświadczenie w pracy w sektorze B2B mile widziane
- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Proponujemy:

- rozbudowany system wdrożeniowy do pracy
- pokrycie kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności
- wysokie stałe wynagrodzenie i atrakcyjny system prowizyjny
- rozwój zawodowy
- ciekawy system szkoleń
- zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji finansowej
- pracę w nienormowanym czasie

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z nr ref. w temacie wiadomości na adres:

joanna.jozwiak@leaderservice.com.pl

Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leader Service Sp.z o.o. dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. O ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883).


Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - senior - 2007-12-11

czy w takiej pracy naprawdę potrzeba własnego samochodu?


Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - leaderservice - 2007-12-12

senior napisał(a):czy w takiej pracy naprawdę potrzeba własnego samochodu?
Witam serdecznie,

Taki jest wymóg - osoba na stanowisku Account Managera odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie i obsługę klientów, a to wiąże się z dojazdami..

Pozdrawiam.


Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - leaderservice - 2007-12-12

mg_1 napisał(a):Czy ja się kwalifikuję?

- jestem mobilny
- posiadam umiejętność obsługi komputera
- znam j. rosyjski w stopniu dostatecznym
- nie pije (no... czasami kropelkę)
- dyspozycyjny
- i przystony (zdjęcie obok)
Jeżeli jest Pan zainteresowany - zachęcam do przesłania aplikacji - bez niej trudno określić, czy dana osoba się "kwalifikuje" Smile Z osobami spełniającymi wymagania naszego Klienta będziemy się kontaktować najprawdopodobniej po Nowym Roku.

Pozdrawiam Smile


Poszukiwany - Account Manager (branża wentylacyjno-klimatyzacyjna) - radekklimat - 2007-12-12

ja moge polatac dla was ale samochód mój bedzie was drogo kosztował tzn 3 zl za 1 km ale sie nie powstydzicie za mnie (BMW E38 4.0l)