Forum Klimatyzacja
Sterowanie naprzemienne klimatyzacją - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Sterowanie naprzemienne klimatyzacją (/showthread.php?tid=9422)Sterowanie naprzemienne klimatyzacją - Maludinho - 2016-03-31

Witam serdecznie.
Chciałem się podzielić z Wami moją opinią na temat sterowników produkowanych przez firmę Ralph...
Na co dzień zajmuję się montażem klimatyzatorów głównie w pomieszczeniach technicznych (np. serwerownie) - jak wiadomo warunki w których jednostki klimatyzacyjne pracują są bardzo ciężkie. Od jakiegoś czasu korzystam z układów SPN i SPN-IR i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania. Założyłem około 20-25 takich urządzeń i do tej pory wszystkie pracują bezawaryjnie. Przed zakupem miałem pewne obawy, które po kontakcie z chłopakami z Ralph'a szybko zostały rozwiane.
W ofercie mają również inne sterowniki (bardziej rozbudowane) przeznaczone do monitoringu serwerowni, które z tego co pamiętam również posiadają funkcję pracy naprzemiennej (turnusowej) klimatyzatorów.
Jakby ktoś potrzebował pomocy to chętnie odpiszę, pozdrawiam!


Sterowanie naprzemienne klimatyzacją - Whisky - 2016-03-31

Normalnie to takie nie Polskie. Ktoś wchodzi na forum by tylko pomóc bez interesowanie i nie reklamować nic dosłownie nic Big Grin


Sterowanie naprzemienne klimatyzacją - Maludinho - 2016-03-31

Hmm nie rozumiem? Przeglądając forum napotkałem kiedyś na wpis użytkownika, który wspominał coś o sterowniku do klimatyzacji (a raczej jego braku)... temat może być pomocny dla innych Smile ja z tego nie mam nic - przecież tym nie handluję.