Forum Klimatyzacja
Sinclair czy Kaisai? - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Sinclair czy Kaisai? (/showthread.php?tid=9449)



Sinclair czy Kaisai? - kamo13 - 2016-04-26

Witam,

Otrzymałem 2 oferty na jednostki 3.5kW na urządzenia marki Sinclair(ELEMENT 2) i Kaisai(FOCUS) Cenowo praktycznie to samo - 300 zł drożej na całej inwestycji na urządzeniach Sinclair. Jaki jest zdanie forumowiczów odnośnie marek? Który wybór były waszym zdaniem lepszy?

Dzięki za pomoc.


Sinclair czy Kaisai? - DBKlima - 2016-04-26

Gree, Chigo lub Midea, Inventor które są z 5 letnią gwarancją .


Sinclair czy Kaisai? - lodowyMiś - 2016-04-26

!!!!!!!!! gree


Sinclair czy Kaisai? - manitou - 2016-04-26

Sinclair=Gree Big Grin


Sinclair czy Kaisai? - kamo13 - 2016-04-26

Gree jak najbardziej - wejdę chyba w model CHANGE. Instalator mi mówił, ze Kaisai jest produkowana przez Midea.


Sinclair czy Kaisai? - DBKlima - 2016-04-26

Po co kupować Sinclair by Gree skoro można kupić Gree


Sinclair czy Kaisai? - kamo13 - 2016-04-26

Czy należy rozumieć, że Sinclair jest lepszy od Kasai skoro macza w tym ręce Gree?


Sinclair czy Kaisai? - manitou - 2016-04-26

Gree w PL pod swoim brandem nie ma pełnej oferty, np. Konsoli do systemu multi. Gree nie macza palcy w sinclair tylko je produkuje od początku do końca dajac inny znaczek marki.


Sinclair czy Kaisai? - mikulesza1988 - 2016-04-26

Dla mnie bez różnicy. Jeden jak i drugi ok. W zeszłym roku zamontowaliśmy niecałe 300sztuk klim ściennych marki Kaisai i po dziś dzień nie mamy jakich kolwiek reklamacji. jedyne co się nam przydarzyło to nie wpięty styk od zawory czworonożnego i walnięta płytka inverterowa. Gree które montowaliśmy to w większości Viola perfect bez jakich kolwiek wad. Reasumując jeżeli montujesz klime w biurze to Kaisai, gree change czy inventor jak najbardziej. Ale w domu to proponuje Mitsu, General lub LG.


Sinclair czy Kaisai? - DBKlima - 2016-04-27

Nigdy do własnego domu nie kupił bym LG lub Samsunga .
Japończyk lub Chińczyk bez wahania i obawy byle by była długa gwarancja
na urządzenie a instalator miał pojęcie o tym co robi.

Generali Fujitsu Jujitsu do domu ? - od 5 lat nic nowego nie wypuścili jak dla mnie
cały czas ten sam plastic fantastic, a cena z księżyca .

Jak sprzedawać coś co jest drogie i ma design z PRLu ?

Proszę Pani Pana bo to Fujitsu Generali ? - Firmy kupują jakość i to rozumieją ale Kowalski nie bo brzydkie i drogie , a chłodzi tak samo jak i wszystko.

... jakość oferują już prawie wszyscy... (gwarancja u Japończyka Chińczyka 5 Lat)
.... ceny dla każdej kieszeni oferują prawie wszyscy ... (Daikin, Mitsubishi, Lennox, Toshiba jest za 10K i za 1,9K)
.... design jest w tylko w ofercie Mitsubishi ...


Sinclair czy Kaisai? - tomo31 - 2016-05-05

No właśnie - chińczyk lub japończyk bez wahania. W moim przypadku dostałem kalkulację na Rotenso i Lg. Cenowo około 600 pln na korzyść Rotenso, z przedłużeniem gwarancji na 5 lat. Co sądzicie ?


Sinclair czy Kaisai? - DBKlima - 2016-05-05

Jak dają ci w cenie 5 lat gwarancji w cenie to kupuj ...
...widzę jakiś dzień szaleństwa w Tarnowskich Górach Big Grin Big Grin