Forum Klimatyzacja
Problem z odczytaniem kodu w LG - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Problem z odczytaniem kodu w LG (/showthread.php?tid=9508)Problem z odczytaniem kodu w LG - byniom - 2016-05-18

Mam problem z odczytaniem kodu w multi LG . Jednostka zewnętrzna ma podpięte 4 jednostki wewnętrzne i na każdej taki sam objaw. Po właczeniu następuje otworzenie manetki poziomej , zaczyna generować kod błędu i następnie manetka się zamyka. Podejżewałem że któryś chodzi na grzaniu a ja włączałem na chłodzenie ale wykluczyłem to. Problem generalnie mam z interpretacją kodu w jednostce wewnętrznej bo z ilości błysków diód wychodzi mi kod 42 . Takiego nie ma w żadnej instrukcji a jest kod 32 i teraz nie weim czy po rozpoczęciu generowania błędu czy pierwsze mrugnięcie diody zielonej ( pierwsza z lewej) oznacza już generację błędu czy sygnalizację że jest zasilanie a następne są dopiero właściwe do odczytu . Wychodzi mi że pierwsza dioda mignie cztery razy a pomarańczowa dwa . Wszystkie jednostki wewnętrzne podają ten sam błąd . Jeżeli to 32 no to dalej wiem co robić natomiast jeżeli 42 to nigdzie nie mogę znaleźć co taki kod oznacza.


Problem z odczytaniem kodu w LG - barbie - 2016-05-18

to będzie 24 za wysokie lub za niskie ciśnienie -podłącz manometry .


Problem z odczytaniem kodu w LG - byniom - 2016-05-18

Jednostka zewnętrzna nie startuje a ktrórą wewnętrzną bym nie włączył to od razu generuje błąd i manetka się zamyka, nawet wentylator ni ruszy. Na 24 mi to nie wygląda bo widzę cztery błyski zielonej diody i dwa następnej ale mówię że ten pierwszy błysk to może być sygnał o zadziałaniu a następny dopiero mówi o błędzie i wygląda jak cztery.


Problem z odczytaniem kodu w LG - popeye - 2016-05-18

usterka czujnika cisnienia lub brak czynnika w układzie


Problem z odczytaniem kodu w LG - Amfan - 2016-05-19

spróbuj najpierw zrobić twardy reset, potem włącz z pilota jedną.


Problem z odczytaniem kodu w LG - byniom - 2016-05-19

dopiero w przyszłym tygodniu tam podjadę to posprawdzam.


Problem z odczytaniem kodu w LG - aras - 2016-05-20

24 raczej, wymiana czujnika nc w jz. Zainstaluj sobie na smarku aplikacje LG od wienkry Smile


Problem z odczytaniem kodu w LG - byniom - 2016-05-20

mam tą aplikacje i mam inne dokumentacje , mój problem to odczyt błysków bo zielona dioda tak błyska jak by to była cyfra cztery ale może się mylę wydaje mi się że pierwszy błysk nie jest informacją o błędzie tylko o zasilaniu a następne to już kod błędu. Dlatego podchodziło mi to na 42 a pewnikiem jest to 32.