Forum Klimatyzacja
ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Klimatyzacja.pl (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. (/showthread.php?tid=9594)

Strony: 1 2


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-09

Ile zrobiliście montaży klimy w ciągu dnia - jeden obiekt - -prosty montaż ,jedna przebitka na jednostkę split 3.5 kw .
Moj rekord to 4 w dwie osoby. Przymierzam się teraz do 6 .


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - aras - 2016-06-09

U mnie to niemożliwe, jakość przede wszystkim Big Grin


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - awax - 2016-06-10

kanto napisał(a):Ile zrobiliście montaży klimy w ciągu dnia - jeden obiekt - -prosty montaż ,jedna przebitka na jednostkę split 3.5 kw .
Moj rekord to 4 w dwie osoby. Przymierzam się teraz do 6 .
To Ty teraz możesz nawet po 150 liczyc montaz.
Może zorganizuj zawody,albo zgłoś do Ginesa .Smile


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - MarioO - 2016-06-10

na akordzie 1000 od sztuki nie wyciągnie


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - Amfan - 2016-06-10

Pewnie zasilanie do gniazdka razem z czajnikiem i mikrofalą


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - mg - 2016-06-10

W mojej okolicy też mam ,,sprinterów", co mogę powiedzieć: nic... każdy orze jak może. :lol:
Kanto, jesteś handlowcem? badasz rynek?
Po ,,pracy" podłączasz się do żony 8 razy, śpisz 1,5h i następne 4 montaże, a może 6.
Tak codziennie.
Faktycznie GUINNESS to przy tobie pikuś.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

Panowie wiadomo jakość na pierwszym miejscu , dobre narzędzia i zgrany zespół gdzie każdy wie co ma robić . Jedna osoba montuje skraplacz a druga parownik. A nie że jedna montuje a druga podaje narzędzia.
Amfan ale śmieszne. Jestem handlowiec - montażysta .Marioo jak nie jak tak Big Grin . Ja was nie rozumiem albo zatrudniacie ludzi na godziny i się obijają albo montujecie sami .Tak jak w temacie prosty montaż w jednym obiekcie przebijka na wylot , splity 3,5kw czas 2.5 godzi.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

mg to prawda w sezonie rodzinę trochę zaniedbuje i z rana ciężko się wstaje ale coś za coś Big Grin


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - barbie - 2016-06-10

2.5 plus transport wniesienie sprzętu i narzędzi ,sprzątanie ,ciągnięcie próżni i rozruch .


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

Tak 2,5 h ze wszystkim , ok dochodzi wypełnienie gwarancji i przeliczenie kasy Cool
Barbie zapomniałeś o azocie.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - barbie - 2016-06-10

używałeś odkurzacza ? .jak długo ciągnołeś próżnię ? .


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - coolmaker1 - 2016-06-10

Witam. Głupie podejscie do chlodnictwa. Kozaczenie .Jak to niedawno jeden z kolegów ujął ....chłodnictwo to nie żużel.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

To jest biznes . Dobra pompa - a w lato idealne warunki do wrzenia wody w mniejszym ciśnieniu .


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - awax - 2016-06-10

kanto napisał(a):To jest biznes . Dobra pompa - a w lato idealne warunki do wrzenia wody w mniejszym ciśnieniu .

Po co to ściemnianie?jesteś sprzedawcą wynajmującym hudraulików.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

Widzę awax że zazdrościsz ruchu w interesie Big Grin . Ciekawe jakie prezenty dostanę w ty roku od Dystrybutorów .
Wycieczka za granice , led 50 cali ...Bo kalendarzy i długopisów nie biorę.Nie wiem , nie znam się zarobiony jestem . Tak to jest pycha.
Ok żartuje sobie . Wszystkie moje posty na forum są po browarze. Jak czlowiek pracuje od 8 do 21 to trzeba to jakoś odreagować ...


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - awax - 2016-06-10

kanto napisał(a):Widzę awax że zazdrościsz ruchu w interesie Big Grin . Ciekawe jakie prezenty dostanę w ty roku od Dystrybutorów .
Wycieczka za granice , led 50 cali ...
Gdyby interesowały mnie wymiany splitów to pewnie bym zazdroscił.
Po prostu w 2,5 godziny nie można prawidłowo przeprowadzic montażu.Robisz fuszerkę.
kanto to twoja dewiza? od kantoru czy od kantów Smile


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-10

Awax jak masz ruchy jak ślimak to Twoją sprawa .
Splity to mój as w rękawie . Jaka fuszerka nie obrazaj mnie .
Panowie kiedy jakiś zlot forum to poopowiadamy sobie przy napojach ...


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - awax - 2016-06-11

kanto napisał(a):Awax jak masz ruchy jak ślimak to Twoją sprawa .
Splity to mój as w rękawie . Jaka fuszerka nie obrazaj mnie .
Panowie kiedy jakiś zlot forum to poopowiadamy sobie przy napojach ...

Ty chyba wypisujesz te bzdury po "napojach"
W 2,5 godziny nie ma mozliwości prawidłowo zainstalowac i uruchimić splita.Chociażby ze względu na wymogi czasowe suszenia rurociągów i kontroli szczelności.
Nie wiem czy ktoś zechce z toba pogadac przy napojach ,a juz na pewno nie Ci do których z pretensjami przyjdą Klienci .Przecież po przeczytaniu na OGÓLNODOSTĘPNYM forum ,że to 2,5 godzinki dla dwóch Klient zgodzi się na góra 300 zł za sztuke. No i kochany Urząd Skarbowy też chętnie skontrolowałby taką firmę.Pamiętaj,że ten TV50" i wicieczkę MUSISZ zgłosić w deklaracji podatkowej Smile


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - p.obelix - 2016-06-11

coolmaker1 napisał(a):Witam. Głupie podejscie do chlodnictwa. Kozaczenie .Jak to niedawno jeden z kolegów ujął ....chłodnictwo to nie żużel.
Bardzo głupie kozaczenie i to na ogólnym forum gdzie każdy może zajrzeć. A u mnie jest tak 9:00 rano ja i pracownicy śniadanie potem o 12:00 jeszcze jedna przerwa na posiłek i kawę16:30-17:00 zjazd na na warsztat ile się zrobi tyle się zrobi. Mimo tych twoich 6 czy tam 10 montażu dziennie mi i moim ludziom żyje się dużo lepiej. Tongue


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - Amfan - 2016-06-11

kanto napisał(a):Panowie wiadomo jakość na pierwszym miejscu , dobre narzędzia i zgrany zespół gdzie każdy wie co ma robić . Jedna osoba montuje skraplacz a druga parownik. A nie że jedna montuje a druga podaje narzędzia.
Amfan ale śmieszne. Jestem handlowiec - montażysta .Marioo jak nie jak tak Big Grin . Ja was nie rozumiem albo zatrudniacie ludzi na godziny i się obijają albo montujecie sami .Tak jak w temacie prosty montaż w jednym obiekcie przebijka na wylot , splity 3,5kw czas 2.5 godzi.

Wrzuć parę fotek z montażu. Jestem ciekaw jak wyglądają Twoje instalacje.


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-11

Widzę że tu są jacyś niezaradni instalatorzy jeden robi a 2 się patrzy. Dziś odpaliłem 3 splity jutro jadę też na 3 , na obiekcie mam 15.średnia czasowa 3 godziny. I to ja jestem gwarantem nikt mi za fuszerka nie zapłaci , za naprawy gwarancyjne itp. Tak to jest z Lg ... Wiec muszę porządnie montować a na rynku już jestem parę lat ...


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - mg - 2016-06-11

kanto napisał(a):Widzę że tu są jacyś niezaradni instalatorzy jeden robi a 2 się patrzy. Dziś odpaliłem 3 splity jutro jadę też na 3 , na obiekcie mam 15.średnia czasowa 3 godziny. I to ja jestem gwarantem nikt mi za fuszerka nie zapłaci , za naprawy gwarancyjne itp. Tak to jest z Lg ... Wiec muszę porządnie montować a na rynku już jestem parę lat ...
Czyli w niedziele też ,,pykasz montażyki"


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-11

Niedziela cisza na placu budowy nikt się nie kręci idealne warunki do pracy .


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - kanto - 2016-06-11

W kwietniu odpaliłem Multi 5 z pompkami w 1,5 dnia , na noc zostawiłem na azocie a przed południem już chłodziła. U mnie robota pali się w rękach . Do roboty trzeba się nadawać a nie dłubać w nosie i co chwila przerwa na papierosa ...


ile zrobiliście montaży w ciągu dnia. - mg - 2016-06-11

kanto napisał(a):W kwietniu odpaliłem Multi 5 z pompkami w 1,5 dnia , na noc zostawiłem na azocie a przed południem już chłodziła. U mnie robota pali się w rękach . Do roboty trzeba się nadawać a nie dłubać w nosie i co chwila przerwa na papierosa ...
To że robota pali Ci się w rękach to tylko chwalić. Jeśli radzisz sobie jeszcze z reklamacjami to super. Jednak nie obrażaj innych, pykaj sobie, poczekamy zobaczymy.