Forum Klimatyzacja
Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Wersja do druku

+- Forum Klimatyzacja (https://forum.klimatyzacja.pl)
+-- Dział: Giełda ogłoszeń (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Dam pracę (https://forum.klimatyzacja.pl/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Wątek: Praca Niemcy 16€ na godzine netto. (/showthread.php?tid=9611)



Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - EwaOstr - 2016-07-08

Szukam do pracy w okolicach Bonn/Koln-montaż klimatyzacji.
Wymagana co najmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego oraz własna działalność.
Stawka godzinowa to 16? na godzine netto.


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Amfan - 2016-07-08

16 znaków zapytania na godzinę, ciekawe ile to wychodzi w złotówkach :lol:


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - popeye - 2016-07-08

16 euro = 64 PLN dziękuję ,postoję


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Bolas - 2016-07-08

Pytanie ile klimatyzacji trzeba w tą godzinę zainstalować Big Grin


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - benedykt - 2016-07-08

Kurcze to mi na etat niedaleko mojego miasta firma proponowała w Polsce 32zł. netto / h na stanowisku serwisant / automatyk.
Zapłacą zus i podatki. Jaki jest sens wyjechać i to jeszcze na własnej działalności do Niemiec za pieniądze tak niskie jak 16EU?
Odliczysz zusy, życie i wyjdzie ?


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Bolas - 2016-07-08

Czy tylko ja widzę że pisze netto?


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - august200 - 2016-07-09

Euro 4.40zł wiec wychodzi 70zł na godzinę robiąc po niemiecku 8-9 godzin dziennie wychodzi 600zł dniówka z perspektywy firm 1 osobowych to całkiem dobrze . Firma jedno osobowa czy w de czy w pl nie przeskoczy pewnego pułapu bo 4 w miejsca na raz nie pojedziesz. Druga sprawa to klienci z wężem w kieszeni w de pewnie z tym lepiej chyba że praca z polaczkami wtedy można wszystkiego sie spodziewać.


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - mateusszzzz - 2016-08-22

benedykt napisał(a):Kurcze to mi na etat niedaleko mojego miasta firma proponowała w Polsce 32zł. netto / h na stanowisku serwisant / automatyk.
Zapłacą zus i podatki. Jaki jest sens wyjechać i to jeszcze na własnej działalności do Niemiec za pieniądze tak niskie jak 16EU?
Odliczysz zusy, życie i wyjdzie ?
W jakim mieście tyle płacą?


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Tomek2306 - 2016-09-21

SUPER oferta . Tylko gdzie reszta kosztów . :lol:


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - wit - 2016-09-24

ta.... 600zł dniówki na własnej działalności

-minus podatek dochodowy - minus zus
to zostanie 400zł stawki dziennej. nauka języka troszkę kosztowała -a i pewnie trzeba mieć certyfikat -też go za darmo nikomu nie dają....

nic nie ma o koszcie dojazdu zakwaterowania, wyżywienia w Niemczech...

16 euro godz przy zatrudnieniu na etat -fajnie.

16 euro na fakturę -to w Polsce się więcej wystawia -co dzień wracając do rodziny na ciepły obiadek i ...

Parę lat temu rozmawiałem z niemieckim chłodniarzem - miał na etacie kilka x więcej za godzinę.


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - benedykt - 2016-09-24

Ale tak to działa że agencje pośrednictwa biorą normalną kwotę a płacą jak najmniej..
Teraz się boją jak będą musieli spełnić przepisy które się szykują..
Skończy się wyzysk i Bizancjum Smile


Praca Niemcy 16€ na godzine netto. - Bolas - 2016-09-25

Panowie ktoś dał ofertę może ktoś z niej skorzysta. Jak zarobi więcej w domu będzie siedział w domu i tyle Big Grin jak nie ma roboty to pojedzie robić choćby za 10jewro.
Kiedyś miałem sytuację gdzie znajomy zadzwonił do mnie z Krakowa i pyta czy znajdzie emerytki u mnie w mieście na Śląsku bo robią ofertę na sprzątanie marketu i potrzebują zejść na wynagrodzeniu do 4,5zł/h netto. Zaproponowałem mu żeby zatrudnił swoją mamę, teściową i żonę jak już potrzebuje robić promocje - to jest dopiero szaleństwo.