Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Dym/para z kratek nawiewu

5 Odpowiedzi, 10378 Wyświetleń

daniels_85

  2014-07-18, 17:12:22
Nowy użytkownik
#1
Witam. Przymierzam się do zakupu Hondy Accord z roku 2005 2.2 i cdti. Oglądając dzisiaj dosyć ładny egzemplarz zauważyłem coś dziwnego (przynajmniej dla mnie). Otóż zaraz po wlaczeniu ze środkowej kratki nawiewu zaczął lecieć dym. Po chwili zorientowałem się że to para wodna. Gdy wnętrze się schłodzilo dym znikł. Dodam że na dworze był upał 30 stopni i duża wilgoć. O czym mogą świadczyć takie objawy? Właściciel twierdzi ze ogólnie klima wymaga już nabicia, ale chłodziła świetnie. ..
  • Odpowiedz

Tadeusz4321

  2014-07-18, 17:52:32
Top użytkownik
#2
Mozliwe że woda z parownika nie spływa pod auto tylko stoi w kanałach i nawiewy ja wyrzucaja do auta lub dziurawy wymiennik ciepła w układzie chłodzenia silnika-też pod deska rozdzielcza
  • Odpowiedz

Haurox91

  2014-07-18, 18:34:38
Użytkownik
#3
To tylko duza różnica temp. nie ma co szukać dziury w całym.
  • Odpowiedz

mt

  2014-07-23, 20:33:15
Użytkownik
#4
Jestem przekonany że jest zatkany odpływ z parownika, a różnica temp, niema tu nic do rzeczy bo w każdym aucie by tak było a para nie uchodzi do wnętrza!!!
  • Odpowiedz

mg

  2014-07-23, 21:55:53
Top użytkownik
#5
Lubię ten efekt, niestety często zwiastuje nieprawidłowości w działaniu układu klimatyzacji.
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa