Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Troll

15 Odpowiedzi, 12690 Wyświetleń

llort

  2011-03-19, 19:19:34
Zaawansowany użytkownik
#13
łysy45 napisał(a):Przepraszam ,a stali bywalcy forum wiedzą ze Troll ma wiele twarzy ,a w każdej debilizm zupełny

Bystry jesteś.Stwierdzenie typu czy wiecie stali bywalcy forum,że człowiek łysy nie posiada włosów.Brawo.Nisko oceniasz forumowiczów.A na temat obrażania To nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem abym się tym przejmował.Ludzie twojego pokroju nie mający odpowiedniej wiedzy zakładają takie tematy jak ty .aby zaznaczyć swoją obecność jednocześnie ukrywając brak odpowiedniej wiedzy w postach związanych z tematyką tego forum.Zaproponujesz jakiś nowy temacik związany z moją osobą ,aby co niektórzy zadowoli by się w wypowiedziach i spełnili swoje aspiracje że wypowiadają się w sposób fachowy.A może nowy dział-Mentor.
Masz problem w dziedzinie chłodnictwa i kanalizacji?STEFAN BUD ci pomoże.Człowiek orkiestra.Ponoć tynki maszynowe wykonuje gratis.Do administracji to nie jest reklama
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa