Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Wąż sprężarka-chłodnica VW Passat 98 r. 1.9 TDI AFN 110 km

14 Odpowiedzi, 18143 Wyświetleń

rdl

  2011-08-06, 13:20:08
Nowy użytkownik
#1
witam! temat zna chyba każdy posiadacz Paska B5 z 1.9 tdi 110km z klimatyzacją. mianowicie cieknie mi z węża od sprężarki klimatyzacji do chłodnicy, i za chiny ludowe nie mogę nigdzie kupić drugiego, no chyba że serwis no ale wiadomo tam wołają taką cenę jak za zboże. wszyscy panowie ze szrotów mówią że ten przewód to jest rarytas, bo nakrętka przy chłodnicy nie chce się odkręcić. mi chłopacy w serwisie klimatyzacji rozcięli nakrętkę bo nie chcieli mi uszkodzić gwintu na chłodnicy. Dokładnie chodzi mi o ten przewód: długość ok 97 cm

[Obrazek: 20110806048.jpg]
[Obrazek: 20110806049.jpg]

Pytanie jest następujące, czy i w ogóle idzie dostać używany taki wąż czy jest może jakiś inny patent opracowany przez Forumowiczów. Z góry dziękuję.
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa