Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

BMW E36 Klimatyzacja przerywa

6 Odpowiedzi, 5315 Wyświetleń

Konrad_M

  2015-09-03, 18:34:51
Nowy użytkownik
#5
Moim zdaniem wszystko jest OK
Po prostu rozłącza ci sprężarkę niskie ciśnienie na ssaniu spowodowane tym, że parownik wychłodził otoczenie i nie może pobrać więcej ciepła w skutek czego czynnik odparowuje wolniej.
Weź dmuchawę na maxa i kompresor będzie chodził cały czas. Jak weźmiesz na minimum, to będzie się włączać i wyłączać.
Jeśli by rozłączało sprężarkę z powodu zbyt wysokiego ciśnienia skraplania to wentylator skraplacza pracował by cały czas na najwyższych obrotach i rozłączył by sprężarkę po przekroczeniu 25 bar. A głośnej pracy wentylatora nie słychać na filmiku.
Wystarczy podłączyć manometry i zobaczysz, jeśli ciśnienie na ssaniu spadnie poniżej 2 bar wyłączy się sprężarka i dzieje się tak przy niskiej prędkości wentylatora. Jak weźmiesz dmuchawę na maxa ciśnienie będzie cały czas powyżej 2 bar.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-03, 18:37:15 przez Konrad_M.)
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa