Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Fabia II 1,4tdi

19 Odpowiedzi, 15571 Wyświetleń

Whisky

  2019-09-17, 13:05:31
Top użytkownik
#12
Jarek79kk napisał(a):napisalem "zakulem" a nie "zalozylem waz na rurke" ;-)

Ja rozumiem co napisałeś, nie martw się.
Proszę masz piękne zakucie przewodu, jak widać jest to sprasowane urządzeniem które nie kosztuje 1000zł więc ktoś to robił kto ma mocne urządzenie i tak zrobił to mało profesjonalnie.
https://youtu.be/aQsM_ko5HWg

Jarek79kk napisał(a):tak wiem ze PWM ale calkowicie na 0 chyba nie powinien spasc ?
To jest sygnał i z tego co wiem to tego tak nie zmierzysz.

Jarek79kk napisał(a):czy przy cisnieniu 5 bar wyjscie z czujnika cisnienia to tylko 2,6V ???
Nie mogę Ci na to odpowiedzieć na 100% ale są dwa rodzaje tych włączników o których mówimy i z tego co wiem to te właśnie działają w ten sposób że im wyższe napięcie tym komputer wie że jest wyższe ciśnienie, więc jak dla mnie to raczej nie będzie to. Komputer musi widzieć prawie idealnie te ciśnienie bo inaczej nie mógł by regulować sprężarką i silnikiem.

Jarek79kk napisał(a):sprawdzalem tylko wartosc cisnienia diagnoskopem stad zalozylem ze jest dobry bo ECU widzi tyle ile na manometrze
Więc jest ok, ty tam masz 3 pin czyli +/-/+ wyjscie

Jarek79kk napisał(a):pytanie... jesli zamarzal przewod przez zablokowany zawor rozprezny to czy elektrycznie moglo cos nie wytrzymac ? jak np sterownik - panel ?
Nie, wcześniej zerwie zabezpieczenie na kole pasowym. Może tym tropem idz i sprawdz czy jest w ogóle sztywne? Ty tam masz sprężarkę bez cewki.
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa