Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Klimatyzator ścienny do mieszkania 50m w bloku (ostatnie 10 piętro)

38 Odpowiedzi, 24040 Wyświetleń

Morar26

  2022-04-05, 16:33:55
Nowy użytkownik
#31
@dune2 ja też się zastanawiam między mitsu i haier z tym ze z tego pierwszego to raczej tańszy model MSZ-AP. Głośność ta samo co diamond. Diamond ma niby lepsze zużycie energ. ale nie jestem pewien czy w multi to także obowiązuje.

@Tytanowy Janusz czy można prosić o rozwinięcie poniższej myśli bo jest bardzo ciekawa. Czy chodzi o to że agregat multi ma klasę tylko A++/A+ i nie uzyska się A+++/A++ flexisa? Czy jakieś inne funkcje przestają działać? Gdzieś czytałem że chyba mitsu nie ma trybu cichego w multi.

Tytanowy Janusz napisał(a):Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale parownik flexis jest bez sensu przy multi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2022-04-05, 16:44:29 przez Morar26.)
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa