Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
CHŁODNICTWO
WENTYLACJA
POMPY CIEPŁA
TOSHIBA HVAC
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Sprężarka DDR

8 Odpowiedzi, 7131 Wyświetleń

volume29

  2013-06-19, 22:27:56
Użytkownik
#1
Witam.
Poszukuje informacji na temat sprężarki chłodniczej produkcji DDR.Dostałem dwie takie sprężarki , a właściwie agregaty chłodnicze.Są nowe w orginalnym opakowaniu , napełnione jeszcze azotem.H1-8/1,5-011 to jest oznaczenie modelu sprężarki.Nigdzie nie znalazłem informacji o tym produkcie.
Czy ktoś ma jakieś dane ?
  • Odpowiedz

ARGUS

  2013-06-20, 06:14:33
Użytkownik
#2
Te sprężarki jak sie nie mylę to protoplasta Bitzera. Zadzwoń do Berling-a czy Beijer-a i spytaj sie czy mają jeszcze jakieś karty katalogowe.
  • Odpowiedz

klimatolog

  2013-06-20, 19:44:32
Top użytkownik
#3
Gdy są nowe to nie ma niemożliwości odczytania Smile
Nie ja pierwszy zadam pytanie jak można zlikwidować swój profil.Co z Patuxem?
  • Odpowiedz

elektromechanik

  2013-06-20, 20:35:08
Zaawansowany użytkownik
#4
8 metrów sześciennych na godzinę ( około 45ccm - poj. skokowa cylindrów ) Silnik 1,5 kW.
  • Odpowiedz

volume29

  2013-06-23, 19:58:45
Użytkownik
#5
Zastanawia mnie jeszcze kwestia jakości.Jak te DDR-owskie sprężarki radza sobie w układzie chłodniczym.Czy nie sa awaryjne.Wygladaja troche inaczej , niż stosowane obecnie.Z wygladu całkiem solidna robota.Inna kwestia to czy po tylu latach od daty produkcji (89r) są jeszcze w pełni sprawne.Tak jak napisałem wczesniej są w orginalny opakowaniu (drewniane skrzynie) i końcówki zaslepionie i wypełnone azotem.Z napisu na skrzyni wynika że zostały dostarczone dla firmy POLIMEX-CEKOP - kawał historii.
  • Odpowiedz

elektromechanik

  2013-06-23, 20:34:22
Zaawansowany użytkownik
#6
To były jedne z trwalszych sprężarek Cool
  • Odpowiedz

klimatolog

  2013-06-23, 20:45:15
Top użytkownik
#7
Uruchom na 417-a
Nie ja pierwszy zadam pytanie jak można zlikwidować swój profil.Co z Patuxem?
  • Odpowiedz

frost-ch

  2013-06-24, 21:39:56
Zaawansowany użytkownik
#8
volume29 napisał(a):Zastanawia mnie jeszcze kwestia jakości.Jak te DDR-owskie sprężarki radza sobie w układzie chłodniczym.Czy nie sa awaryjne.Wygladaja troche inaczej , niż stosowane obecnie.Z wygladu całkiem solidna robota.Inna kwestia to czy po tylu latach od daty produkcji (89r) są jeszcze w pełni sprawne.Tak jak napisałem wczesniej są w orginalny opakowaniu (drewniane skrzynie) i końcówki zaslepionie i wypełnone azotem.Z napisu na skrzyni wynika że zostały dostarczone dla firmy POLIMEX-CEKOP - kawał historii.
one były na R12 potem na R22
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa