Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Wysokie wartości po stronie LP?

2 Odpowiedzi, 2467 Wyświetleń

dramol

  2011-04-29, 20:56:06
Nowy użytkownik
#1
Witam, układ z dyszą rozprężną i wartości 4-5 na LP i ok 8 na HP - temp zewn ok 15 stopni. Co ciekawe temp w kratkach nawiewu <+1C przy 1500obr silnika - czy wysokie LP i dość niskie HP wskazuje na problem z dyszą? - i czy jest sens się w ogóle przejmować skoro układ działa tak wydajnie?. Ilość czynnika prawidłowa.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz

mg

  2011-04-29, 21:53:04
Top użytkownik
#2
dramol napisał(a):Witam, układ z dyszą rozprężną i wartości 4-5 na LP i ok 8 na HP - temp zewn ok 15 stopni. Co ciekawe temp w kratkach nawiewu <+1C przy 1500obr silnika - czy wysokie LP i dość niskie HP wskazuje na problem z dyszą? - i czy jest sens się w ogóle przejmować skoro układ działa tak wydajnie?. Ilość czynnika prawidłowa.
Pozdrawiam
Nie tyle ciekawe co niemożliwe Tongue
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa