Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Sklep internetowy czy stacjonarny?

27 Odpowiedzi, 26350 Wyświetleń

stoo

  2014-10-02, 13:27:48
Użytkownik
#9
Ja też jestem zwolennikiem hirtowni stacjonarnych, może kupiłbym w sieci sprzęt taniej ale z drugiej strony...
Mój przypadek, piątek, lato środek sezonu, godzina 16 telefon. Padła sprężarka od jedynej klimy w serwerowni banku.
Telefon do hurtowni nie opowiada bo juz pozamykane. No to co tu robić?telefon prywatny do Pana ,który pracuje w tej hurtowni. Opowiadam o problemie na co słyszę wiesz co jestem na grillu u znajomych daj mi pól godziny ogarne temat.Po chwiłi telefon : przyjedz do mnie do domu spręzarka bedzie czekac.
Współpracuje z tą firmą od bardzo dawna i widać ,że szanują mnie jako klienta. Co by było w przypadku sklepu internetowego?
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa