Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
POMPY CIEPŁA
REKUPERATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY
KLIMATYZATORY

Jednostka wewnętrzna z jak najmniej odczuwalnym powiewem

5 Odpowiedzi, 18562 Wyświetleń

Nordar

  2020-11-26, 14:58:22
Nowy użytkownik
#1
Cześć,

Jestem na etapie wyboru urządzeń do schłodzenia mieszkania w cieplejsze dni. Zdecydowałem się już na to że będzie to multisplit i na rozmieszczenie (jedyne możliwe) 2 jednostek wewnętrznych i jednej zewnętrznej.

Jako że wraz z żoną łatwo się przeziębiamy od wiejącej na nas bezpośrednio klimatyzacji, a ja jestem z tych 'zatokowców' którzy czują że jest rozszczelnione okno na drugim końcu mieszkania, poszukując urządzeń natknąłem się na dwie serie:
- Samsung Wind-free
- Midea Breezeless+

Dostałem już parę przychylnych opinii na temat Samsugowego wind-free, a z drugiej strony polecano mi markę Midea lecz na temat Breeleless+ nie znalazłem nic konstruktywnego.
Otrzymałem wyceny zestawów, oba w akceptowalnych przeze mnie ramach, przy czym zestaw Midea był ~10% tańszy (i 2 razy brzydszy). Mowa o jednostkach zew ~5kW i wew 3,5kW+2,5kW.

Chciałbym poprosić Was o poradę, ktoś miał okazję porównać te systemy?
Może inny producent oferuje coś analogicznego?

Z góry dziękuję za pomoc!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-11-26, 14:59:55 przez Nordar.)
  • Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Kontakt Regulamin Reklama Polityka prywatności
Kategorie Artykuły Aktualności Produkty
Działy Klimatyzacja Wentylacja Chłodnictwo Auto - klimatyzacja
Nasze Portale ogrzewnictwo.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa